HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Gitta & Ivy közös lakrésze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Ivy Thornton

Ivy Thornton
::say something : 77
::born this way : 2014. Apr. 21.
Age : 29
::where we belong : ◯ palm Bay
::one day : ◯ what makes things memorable is that they are meaningful, significant, colorful.
::wayfaring stranger : ◯ hummingbird

Sigma


Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Gitta & Ivy közös lakrésze    Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptySzer. Ápr. 23, 2014 5:12 am

First topic message reminder :

▲ ▲ ▲
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Ivy Thornton

Ivy Thornton
::say something : 77
::born this way : 2014. Apr. 21.
Age : 29
::where we belong : ◯ palm Bay
::one day : ◯ what makes things memorable is that they are meaningful, significant, colorful.
::wayfaring stranger : ◯ hummingbird

Sigma


Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gitta & Ivy közös lakrésze    Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 17, 2014 9:08 am


Caden & Ivy


[You must be registered and logged in to see this image.]El kellene gondolkodnom pár dolgon. Például azon, hogy kit is szeretek jobban. Cadent vagy a Trónok harcát? Esetleg a Robb Starkot alakító Richard Maddent? Fogalmam sincs, melyik kerül ki győztesen, de az biztos, hogy kemény összecsapásnak nézünk elébe. Amolyan got stílusú lenne, ha már róluk van szó. Viszont, ha jobban belegondolok a dolgokba egyértelmű kéne legyen, hogy kinyeri meg a háborút. Dobpergést kérek, mert elárulom a nyertest ezen a téren, aki nem más, mint… Caden! Wuhúúú.
- Hát persze, hogy értem Shekh ma shieraki anni. öltök rá nyelvet játékosan miután egy komoly témát kezdtünk el boncolgatni. – Amúgy csak szerintem hangzik ez a két becézés úgymond fűtően? – nem tudom miért jutott ez az eszembe azt meg végképp nem értem miért is kérdeztem meg tőle. Biztosan kifog nevetni vagy valami hasonló. Viszont, ha Ő nevetni fog akkor én is mert ki az a marha, aki önmagában nevet? Cadent meg végképp nem szeretném marhának hagyni, pedig néha úgy viselkedik, mint egy eszeveszett állat. Csak az a különbség közte és egy olyan marha között, hogy neki nincs egy szuperhőse, aki szívesen megmenti mindentől. Igen, most magamról beszéltem de nem csak magamra gondoltam, mert L1-nek van még rajtam kívül két hátvédje, akik bármelyik percben képesek lennének ugrani egy szavára a vezérbikánknak.
- Megint rossz vagy. Nem cejetlek. – karba tett kézzel és óvodás hangleejtéssel jutalmazom meg az orrpöckölését. Nem szeretem, ha bántják az orromat mert szegény így is felfelé áll egy pöppet valami okból kifolyólag.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A tánc meg én két különböző műfaj, aminek sosem szabad találkoznia, párhuzamos síkokon haladunk de soha, ismétlem soha nem fogunk találkozni. Nem is akarok közelebbi kapcsolatba kerülni vele, nem akarok tangózni, szorosan valakihez bújni. Kiráz a hideg, ha csak arra gondolok, hogy mennyit kell edzeni miatta. Én ahhoz túlságosan lusta vagyok és nagyon hálás vagyok Cadennek, hogy Ő is ugyanolyan lusta féreg, mint amilyen én is vagyok. Tökéletesen kiegészítjük egymást, lustaférgek csapata és nagymenők csoportját alkotjuk egyben, mi ketten. Ez nekem megfelel, nem kell nekem ide pasi, aki csókolgat vagy valami hasonlót csinál… elég nekem Cédi.
- Tökfej a… - nem fejezem be a mondatot, inkább grimaszt vágok neki mikor a sörét issza hátha kiköpi, bár remélem akkor nem rám kerül az összes ital.
- TE. Én tökéletesen tudom, hogy a cuki mellett a Jen neve áll, meg egy koala képe nem pedig én. Felkerested már a formátlan kifejezést? Na, ott vagyok én megemlítve! hevesen tiltakozom. Lehet, hogy igaza van és tényleg ott van a szótárban a nevem a cuki szónál, de egyszerűen imádok vele vitatkozni!
Olyankor olyan aranyosan viselkedik és jó nézi, ahogy ráncolja a homlokát meg horkant. Igazán vicces ábrázata van, szóval ha most könnyű kéznél lenne a gépem biztosan megörökíteném.
Igaz nem vagyok olyan profi fényképész, mint az ikrek én csak hobbiból csinálom ezt az egészet, és a képeim sem nagyszámok csak úgy vannak. Bár sose csinálnék tükrös képet, meg photoshop bakit sem követnél el, mert megölnének Stowék.
- Mereeeek vizet a kútból drágám. nyújtózok egyet, megropogtatom csontjaimat, mint egy maratoni futó a nagy esemény előtt. Majd a söröm után nyúlok, hogy igyak is valamit, mert kiszáradt a torkom. Azt hiszem felkészültem a kihívásra.


Δ Music:[You must be registered and logged in to see this link.] Δ Words: fenetudja Δ  Note: bocsii Kéjdii, eddig lusta voltam írni :'D spider   

Vissza az elejére Go down
L. Caden Stowe

L. Caden Stowe
::say something : 117
::born this way : 2013. Apr. 29.
Age : 29
::where we belong : > palm bay
::one day : > i hate being SEXY but somebody has to do it.
::wayfaring stranger : > L 1.0

Alpha


Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gitta & Ivy közös lakrésze    Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptyHétf. Aug. 25, 2014 12:35 am



doing what you like is freedom
liking what you do is happiness



[You must be registered and logged in to see this image.]
Felnevetek a kijelentésére, és jókorát csapok a hasamra.
- De, lehet. Télen majd mindig így hívlak, hogy meg ne fagyjunk - nevetgélek, mint valami félnótás, aztán felhorkanok. - Mondjuk, más ötleteim is vannak arra, hogyan melegedjünk fel - emelgetem a szemöldökeimet, kéjenc mosollyal az arcomon. - Például kötünk jó meleg zoknikat - árulom el végül a biztos tervemet a télre. Bár fingom nincsen, hogy a picsába kell zoknit kötni.. Vagy kesztyűt... Vagy bármit, a cipőfűzőn kívül, de ettől függetlenül egyszer tényleg megtanulnék. Nem, talán mégsem, az annyira sem lenne férfias, mint Layton. Haha... Érted. Mint Layton. Haha... Na jó, annyira nem is vicces.
A kezem már meg is indul, hogy a megjátszott sértődöttségre újabb orrpöcköléssel feleljen. Hogyan is hagyhatnám ezt abba, amikor Ivy-nak annyira aranyos orra van, és maga Ivy pedig olyan ideges lesz tőle... még ha csak játékból is. A rossz szokásaim legtöbbje - melyeket nem csak nem tudok, de nem is áll szándékomban levetkőzni - általában más emberek idegesítésére szolgál, és külön öröm, amikor ez a más ember Ivy. Szeretem idegesíteni, legalább annyira, mint amennyire szeretgetni, és azt hiszem ezt sosem fogom megunni. Szegény pára, halálra van ítélve mellettem. Most úgy adnék neki egy bordaropogtató ölelést.
- Dehogynem cejeeeetsz - húzom el az utolsó szót, majd magamhoz rántom a leányzót, eldőlök az ágyon, és olyan jó erősen szorítom magamhoz, hogy már én is alig kapok levegőt. Nem várom meg a nem túl biztató roppanáshangokat, inkább elengedem, mielőtt még kárt tennék a belső szerveiben és csontjaiban. Nem akarom én őt halálra kínozni csak hát... Kínozni na. Hadd kínozzam az én kis Ivymat. Puszit nyomok az orrára még gyorsan, aztán engedem, hogy visszacsüccsenjen a helyére, és nem pesztrálom tovább. Egy darabig nem.
Éppen halál ártatlanul a sörömből kortyolok, amikor ivy olyan komikus arcot vág a becenevére felelve, hogy majdnem ott helyben megfulladok. Megakad a torkomon a lötty, és elveszem a számtól az üveget, és bugyuta kapálózásba kezdek. Nem tudom eldönteni, hogy azért mert nevetnem kell, vagy azért mert nem tudok nevetni a fulladozástól. Van egy olyan megérzésem, hogy mindkettő ok remekül megállja a helyét jelenleg. Egy darabig még fulladozok, majd miután sikeresen leküzdöm azt az egy korty sört, amit én olyan boldogan és jámboran akartam elfogyasztani, nagyokat köhögök, és ivy-ra pillantok.
- Is... - nevetgélek - istenem Ivy, komolyan mondom, egyszer akkor is filmet készítek rólad, ha nem akarod - sikerül kimondanom nagy nehezen a mondatot egészen értelmesen, majd tovább vinnyogok a hasfalamat nyomkodva, mert már sajog a rengeteg röhögéstől. - Kandi kamerával felveszem a fejeidet, amiket vágsz. Istenem - törölgetem tovább a könnyeimet, aztán hogy leöblítsem a kínszenvedésemet, iszok még egy korty hideg sört. Felfrissít a hideg ital és amúgy is be kell vedelnem, még mielőtt langyos lesz, mert akkor számomra lehetetlenség legyűrni. - Huh, na, jól vagyok, ismét sikeresen túléltelek - vigyorgok és még egyet kortyolok, csak a biztonság kedvéért.
- A koalák tényleg kurva arik... - tűnődök el rajta. - Egye fene, azt is feljegyzem a Stowe-féle Értelmező Kéziszótárba. - Elvigyorodok. - Formátlan, mi? - Végignézek rajta, és ismét megállapítom, hogy ez a lánygyermek egy idióta. - Ne mondj ilyeneket. Nem vagy formátlan. Én már csak tudom, mert én pasiból vagyok, és értek a nőkhöz... khm, többnyire - vonok vállat. - Szóval, ha még egyszer ezt mondod meztelenre kell vetkőznöd, és körbeforognod előttem, hogy jobban megállapíthassam mennyire is vagy "formátlan". - Az utolsó szót lányos hangon próbálom kimondani, de így csak szánalmas vinnyogásnak tűnik, mindenesetre nem túlzottan törődök vele. Inkább csak komolyan rápillantok az előttem ülő lányra, és remélem, hogy érti a szavaimat, és nem rontottam el értékes monológomat az utolsó komolytalan mondatommal. Nem szeretem, ha Ivy magát szapulja, mert nincsen igaza. És ha valaki nem mond igazat, akkor ne is mondjon semmit. Ivy úgy tökéletes, ahogy van, és akkor fog erre igazán rájönni, amikor majd lesz egy fiú az életében, aki kora reggel, kócos hajjal, büdös szájjal, smink nélkül is azt mondja rá, hogy gyönyörű... Vagyis hát rajtam és Laytonon kívül lesz még egy ilyen fiú az életében. Egy másik fiú kell neki, akivel majd együtt járhat.
Titokzatos mosoly ül ki az arcomra.
- Hohóó, micsoda vadóccal van dolgom. Nos, még mielőtt megbánnád, hogy mertél, szögezzünk le egy szabályt - mutatok rá. - Ha mersz, de nem csinálod meg a feladatodat, jössz nekem egy sörrel. Ha felelsz, de nem akarsz választ adni a kérdésre, szintén jössz nekem egy sörrel. Annyi üveg sörrel fogsz nekem jönni, ahányszor nem csinálod meg a feladatodat, vagy nem válaszolsz a kérdésre. Ééés ha én nem csinálom meg a feladatomat, vagy én nem felelek, akkor jövök neked egy üveg nutellával, vagy ha mást szeretnél, nekem az is oké. Annyi üveg nutellát kapsz te is, ahányszor én nem csináltam meg a rám kiszabott feladatot. Áll az alku? - nyújtom a kezemet, hogy kezet rázzunk, és ha belevág, akkor el is kezdek gondolkozni az első feladatán. Sokatmondóan hümmögök, sejtelmesen hunyorgatom a szememet, és néha megkapirgálom a fejem búbját, majd mint akinek villanykörte világít a feje fölött felhorkanok.
- Áhá! Meg is van - előveszem a telefonomat, és megnyitom kapcsolataim listáját. - Válasz egyet az alphás haverjaim közül, amelyiket akarod, kivéve persze Layton-t, és hívd fel őt. Majd mutatkozz be a telefonba és mondd azt neki, hogy régóta bejön már neked, és egyik nap esetleg átjöhetne, hogy jobban megismerhessétek egymást - vigyorgok rá barátnőmre. Tudom, ennél sokkal durvábbat is kérhettem volna tőle, de amíg nem tudom ő milyen feladatokkal akarja eltemetni a méltóságomat, addig én sem akarom megsemmisíteni szegénykét.




bocsiii kicsit ratyi, mert kb négy órát aludtam, ésésés... szóval bocsii Rolling Eyes<3
Vissza az elejére Go down
Ivy Thornton

Ivy Thornton
::say something : 77
::born this way : 2014. Apr. 21.
Age : 29
::where we belong : ◯ palm Bay
::one day : ◯ what makes things memorable is that they are meaningful, significant, colorful.
::wayfaring stranger : ◯ hummingbird

Sigma


Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gitta & Ivy közös lakrésze    Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am


Caden & Ivy


[You must be registered and logged in to see this image.]Szemet forgatva, karba tett kézzel ülök mellette és duzzogok, mint egy óvodás.
- Ez nem ér Caden!V Te mindig kiparodizálsz engem… tudod, mennyire fáj? – nagyokat pislogok, kiskutya ábrázatot veszek fel majd úgy nézek rá, hátha meghatom jéghideg szívét. – Mégis miféle kósza ötletek cikáznak a fejedben? – kérdőn pillantok rá, valami pasis, ágyas dologra gondoltam, majd elnevetem magam mikor kiböki mire is gondolt. – Szuper lesz, úgyis megakartam mutatni milyen szép fonalakat vettem neked Karácsonyra. – felcsillognak a szemeim, izgatottságot színlelek és remélem, most rendesen meglepődik. Nagyot nevetnék, ha elhinné tényleg egy kosárnyi fonalat vettem neki, meg kötőtűket, báár… Cadennek félő, hogy még a nagymama korszak is remekül állna, elvégre mi nem áll jól neki? Kevés olyan dolog van, ha pedig felveszi a szemüvegét még jobban beleillik a ruhákat kötő nagymama szerepébe. Hmmm… vajon sütit tud sütni?
Látom, hogy a keze megindul az orrom felé, de gyorsabb vagyok és eltakarom saját kacsóimmal előle, de megáll. Megkönnyebbülök és a benn tartott levegőt kiengedem. Néha nem tudom eldönteni a bandánkból ki is a leggyerekesebb, mert mindnyájunknak van egy oldala mikor nem a korunknak megfelelően viselkedünk. Ezt az oldalt legtöbbször Cadennel vélem felfedezni, hiszen vele töltöm a legtöbb időt, hiszen neki csak egy sms-t kell írnom és már hozza is a sört. Hát kell ennél jobb barát? Ne értsen félre senki, a többieket is nagyon imádom, mindegyiket más-más okok miatt, de be kell vallanom köztem és Caden között van valami. Azt nem tudom, hogy mi lehet ez a dolog, de abban biztos vagyok, hogy jelen van. Itt van most is ebben a szobában, csütörtök este, és abban segít, hogy hülyeségeket csináljunk.
- Nyeeem, én csak a csokis sütit cejeteeem… - szipogok és a szememet törölgetem majd a mellkasára rántódok, kapálózni próbálok, hogy szabadulni tudjak, de nem enged el. Egy idő után abbahagyom és inkább élvezem az ölelését. Igazi Caden ölelés ez, amit lányok millió irigyelnek most tőlem.
Nem igazán vagyok ölelkezős típus, nem szoktam senkihez sem odabújni, vagy valami hasonló, de ez a srác ezt is elérte. Imádok vele lenni és nem azért, mert éreznék iránta valamit, hanem csak azért, mert Ő a barátom. A legjobb barátom.
Édes a bosszú, és ha Cadennek kell valamit csinálnom az a legjobb. Fura arcot vágok, szerintem én is megijednék ha látnám így nem csodálkozom a fuldoklásán, elnevetem magam és már mennék segíteni, megütni a hátát vagy valami hasonló mikor megszólal.
- Már menni akartam megütni a hátad… - szomorkodtam, majd hevesen elkezdtem rázni a fejem. – Nem, nem és nem. Soha nem fogsz filmet forgatni rólam, mert akkor kénytelen leszek elővenni AZT a képet… ugye nem akarod? – hatalmas bambiszemekkel nézek rá, melyek most ártatlanságot sugallnak. Remélem emlékszik még arra a bizonyos képre, amit élete legszebb estéjén csináltunk róla Jennyvel. Jó mélyen elrejtettük, így nem találja meg, mi pedig felhasználhatjuk. Bármikor. – Megérdemelted, bár hiányoztál volna, ha elpatkolsz. Figyu, ha idő előtt elutaznál, akkor nekem adod a géped? - incselkedek fele. Szívesen elfogadnám a gépét, bár a hiányát úgy sem tudná betölteni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sóhajtva nézek rá, és nyugtázom magamban azt, hogy mi bizony nem vagyunk normálisak. Szerintem, ha valaki hallja ezt a beszélgetést simán gondolkodhatna azon, hogy kihívja ránk az elmegyógyintézeteseket. ÚÚÚ, amúgy is szívesen belebújnék egy kényszerzubbonyba, remekül menne a vörös hajamhoz.
- Dehogy értesz a nőkhöz… csak egy… pasi vagy. – lehunyom a szemem, elszámolok magamban harmincig közben hallgatom a fejmosást, amit most tart nekem drága barátom. Talán ideje lenne elfogadnom azt, ahogyan kinézek és a tettek mezejére kéne lépnem. Igen, talán ez lenne a helyes megoldás. – Rendben apa, mostantól nem mondok magamra csúnyákat, megígérem. Kéred a kisujjamat? – felé tartom a kisujjamat, hogy megpecsételjük az imént megbeszélt dolgokat.
Óvodás trükk, de még mindig hatásos, ez sokkal jobb eskü vagy megállapodás, mint a papírra vetett fajta. Meg amúgy is, minek most ilyenekbe belemenni? Levetkőzni nem szeretnék, mert egyszerűen nem tartom a testemet olyannak, amit mutogatni lehet. Inkább megmaradok a ruhás Ivynak, akit így is szeretnek, azok akiket én is szeretek.
Félek ettől a játéktól meg kell mondanom az igazat. Sosem voltam jó benne, és igazából nem is leszek, félek merni, de igazat sem akarok mondani, mert akkor túl sok dolog derülne ki rólam. Nem akarom, hogy mindenki rajtam csámcsogjon. Feszülten figyelem Cadent, miközben a sörömmel ügyeskedem. Iszok belőle keveset, majd jobban meghúzom, mert ahhoz, hogy bírjam ezt a kiképzést szükségem van ilyenre.
- Áll az alku, de nem nutellát akarok. Inkább valami sós dolgot, kifoglak zsebelni… Nem félsz? – huncut mosollyal nézek rá, a felém nyújtott kezet elfogadom, megrázom és ezzel érvényét nyerte az alku.
Kíváncsian várom a feladatát, amit véghez is fogok vinni. Eldöntöttem magamban, hogy bármi is legyen elfogom vállalni, kimászok a komfort zónámból és megmutatom milyen is vagyok én, ha nincsenek a közelembe a szüleim, akik visszatartanak.
- Caden, te nem vagy normális! – szalad ki a számon mikor tudatosul bennem, mit is mondott. Sóhajtva veszem el a telefonját, megnézem kikkel váltott a legtöbbször sms-t és megnyugtat az a tény, hogy én voltam az a személy. Elmosolyodom, majd a fülemhez rakom a készüléket és alsó ajkamat harapdálva várom, hogy felvegyék.
- Szia Greg! – köszönök bele kedvesen, majd nagy levegőt veszek. – Ivy Thorton vagyok, sigmás lány és szeretnék bevallani valamit. Caden barátja vagy, igaz? – hátamra fekszek, egyik hajszálamat kezdem el csavargatni. – Láttalak már párszor vele járkálni, és az a helyzet, hogy igazán megtetszettél. Esetleg nem lenne kedved eljönni velem egy kávéra? Ha nem, nem gáz… csak gondoltam megpróbálom. – megint ajkamat kezdem el rágcsálni miközben a válaszát várom. – Rendben, persze, nekem megfelel. Akkor holnap, én is, szia. – teszem le vigyorogva, majd Cadenhez vágok egy párnát.
- Látod mire vettél rá idióta uraság? – nyelvet öltök rá, fejemet ingatom, majd a hajamba túrok. – Greggel holnap üdítőzöm, kössz. – sóhajtok, majd ördögi vigyor jelenik meg arcomon.
- Na drágám… felelsz vagy mersz?



Δ Music:[You must be registered and logged in to see this link.] Δ  Note: nekem nagyon tetszett, hiányoztál Kédi <3

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom



Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gitta & Ivy közös lakrésze    Gitta & Ivy közös lakrésze  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gitta & Ivy közös lakrésze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: Sigma Ház :: Első Emelet-