HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Gitta White EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Gitta White EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Gitta White EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Gitta White EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Gitta White EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Gitta White EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Gitta White EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Gitta White EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Gitta White EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Gitta White

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Gitta White

Gitta White
::say something : 7
::born this way : 2014. Apr. 21.
::where we belong : Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje, padló a végtelen Föld, falak nincsenek.
::wayfaring stranger : ' itt a kókusz reszel'

Sigma


Gitta White Empty
TémanyitásTárgy: Gitta White   Gitta White EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 10:32 pm

Gitta White

A te lelked Bárány és Jován,az enyém bárány, és jól van, a lemezlovas lován nem tudja már, hogy hol van, csak üvölt, hogy: dobáld itt a két kezed!


Teljes név: Gitta White
Becenév: Gitta
Születési hely és idő:  Texas 1994. 05.14
Play by:   Mathilda Bernmark
Csoport: Sigma
Érdeklődési kör: Boncolás, emberi test belülről, kémiai reakciók, Dr.House
Kapcsolat a családdal: Van egy anyám, volt egy apám, van egy nevelő apám, aki nem bántalmazott, sőt, a bugyimban sem nyúlkált egyszer se, tulajdonképpen tök normális. Van egy 18 éves, felnőtt, ivarérett bátyám, akit bezsebelt magának Miss. Texas, ezért, úgy néz ki, hogy nemsokára nagynéni leszek. Amúgy meg hétköznapi családban élek. Persze, vannak olyan helyzetek mikor szikét szorítanánk a másik nyakára, de hol nincs ilyen ?  

Ez vagyok én: Nos, egyszer eltörtem a karom, és fejbe rúgott egy tehén. Na, ne röhögj, mert kurvára nem vicces az az apró heg a szemem alatt. Tetkóm  van, piercingem nincs. Talán egyszer lesz, majd szólok. A szemem kék, hajam barna vagy szőke.. szarom le...  és a seggem meglehetősen kerek, a korsó sör nem áll meg rajta, de azért nem panaszkodom. Mit mondjak még ? Átlag magas vagyok, S-es a méretem, szépek a fogaim, és... várjál inkább adok egy képet.


Belülről ? Türelmetlen, izgága, makacs, kissé ütődött, és nagy pofájú vagyok, mocskos szájú, enyhén antiszociális, ha rám jön. Ha nem, akkor bezony tudok ám bulizni, amolyan cowgirl módra, felpattanok a bikára és jííháá.. Persze a megfelelő mennyiségű alkohollal a véremben.  


[You must be registered and logged in to see this image.]
Oupszididitagain- Old- van- egyke a lány


story of my life

Halk mormogással beszél a prof, a terem félig üres a levegő valahol a friss és az állott között tipródik. Én meg csak a hajammal tudok szórakozottan játszadozni, ahelyett, hogy jegyzetelnék vagy aludnék. Rendben, ez nem teljesen igaz, mert mindjárt felrobban az agyam, és kitépem az összes hajam, mert nem bírom egyszerűen kiverni az izgágán kattogó fogaskerekeim közül, hogy miért…  Miért tette ezt ? Miért ? Oké, biztosan igaz, hogy egy tehenészlány jól kézimunkázik, de ez megbocsájtható vétség a tiniknél, mert így semmilyen parazitát nem tud elkapni. De nem, nem álltak meg ennyinél, tovább kellett menni, mert hát szerelmesek. És akkor mi van ? Ha szerelmes vagy, akkor a gumi csak a gyógyszertár vagy drogériák polcain mutat jól és nem a farkadon ? Tanulmányok ezt még nem mutatták ki, sem azt, hogy a szerelem megóvna azoktól a baklövésektől, amik egy életen át levakarhatatlanul a seggedben viszketnek… Kis hülye. Elbassza az életét, és én meg itt aggódok miatta, pedig nem az én hibám, sőt, ott se voltam, és nem is vagyok.
Nagynéni leszek… Milyen örömmel mondta ezt a telefonba, pedig sírnia kellett volna, zokognia… Én így tettem volna. Persze  okosabb vagyok, attól, hogy engedjem bárkinek is, hogy óvszer nélkül hozzám nyúljon.  Viszont az is igaz, hogy ennyire szerelmes sem voltam még soha, mint a kisöcsém. Voltak fellángolásaim, bizsergéseim, de mind elmúlt pár hét után… És ha vele is ez lesz ?  Végképp rajta marad az „elcseszte az életét” cinke, vagy ami még rosszabb, defektes, depressziós alkesz lesz ? Csak nem…  


Okos telefonom rezgése zavar meg, benne egy kevésbé intelligens SMS- el.” Hé csajszi, este hat, viszem a vodkát.” Elmosolyodom, halványan,  inkább az alkohol gondolatára, mit sem a tarságéra, de nem lehetek olyan szívtelen, hogy megfosztom  magam attól, aki le akar itatni, és beakarja nekem magyarázni, hogy leszbi vagyok.  Igen, ilyen ez az egyetemi élet, érdekes, színpompás, s kicsit olyan, mintha egy őrülten forgó kaleidoszkópban lennél. S ki is lenne megfelelőbb személy egy ilyen utálom- a -pasikat- és -a babákat- élethelyzet közepette, mint egy kedves leszboszi, aki bármit megtenne értem. Mocsok vagyok,hogy hagyom is neki, pedig nem érdekel, nem azért mert nem elég szép, hanem mert nem elég érdekes.De most még vele is inkább ellennék, minthogy a gondolataimba fulladjak.


A tanár lassan de biztosan befejezi az órát, s én csak azért, hogy jobban érezzem magam, a következő előadás  helyett egy kocsmába ülök be, hogy tereljem a figyelmem, hogy ne rohanjak az első géppel haza, és hogy ne vágjam pofán a tesóm. Nagyon nehéz megállni. Szinte lehetetlen.






A hozzászólást Gitta White összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 03, 2014 10:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Amabell Lewis

Amabell Lewis
::say something : 293
::born this way : 2014. Apr. 12.
Age : 31
::where we belong : a Hollis egyetem Sigma házában megtalálsz ; )
::one day : I hate everything about you... why do i love you?
::wayfaring stranger : ζ ○ sweet disaster ○ ζ

Sigma


Gitta White Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gitta White   Gitta White EmptyKedd Ápr. 22, 2014 3:17 am

Elfogadva!

Húha csajszi! Hát először is üdvözöllek nálunk, másodszor pedig... te aztán nem vagy semmi. Vagány, belevaló leányzó vagy, szóval nyertél. Engem meggyőztél és a karakterlapodban sem találtam semmi hibát, szóval elfogadom. Nyomás avit foglalni aztán beveheted a játék teret Wink

ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Gitta White

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gitta & Ivy - PB Pub
» Gitta & Ivy közös lakrésze

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Sigma tagok életrajza-