HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Hailey Winslow EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Hailey Winslow EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Hailey Winslow EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Hailey Winslow EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Hailey Winslow EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Hailey Winslow EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Hailey Winslow EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Hailey Winslow EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Hailey Winslow EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Hailey Winslow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Hailey Winslow

Hailey Winslow
::say something : 2
::born this way : 2014. Oct. 09.
Age : 34
::wayfaring stranger : Csapatmunka lényege, mindig van kit hibáztatni!: )



Hailey Winslow Empty
TémanyitásTárgy: Hailey Winslow   Hailey Winslow EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am

Hailey Winslow Kyu

"Akár hiszed vagy akár nem, mindig igazad lesz!"


Teljes név:Hailey Winslow Kyu
Becenév:Hai, Leyley, Kyky
Születési hely és idő:Borabora 1989. 05. 15.
Play by:Ye Jin Son
Csoport:Sigma
Érdeklődési kör: Nagyon szeretem az irodalmat, mindig is a legkedveltebb tantárgyaim közé tartozott már a gimnáziumban is, ezért szeretnék az újságírással foglalkozni. Felettébb érdeklődöm még az életfilozófikus írások után, nagyon sok ötletet és energiát merítek belőlük. Kikapcsolódás képpen könyvet szoktam olvasni, nagyon vegyes a repertoárom, a lényeg, hogy annyira fogjon meg a történet, hogy ne tudjam letenni a kezemből az adott könyvet.

Kapcsolat a családdal: Hála az égnek, fantasztikusan összetartó és jókedvű családdal áldott meg a sors. Bár nem mindig volt gond nélküli a családi hangulat otthon, sajnos a szüleim sokszor tartották fontosabbnak a pénzügyi dolgaikat mint a gyermekeik lelkivilágát, vagy a saját lelkivilágukat. De mára ez már teljesen megváltozott. Nővéremmel nagyon jó a viszonyunk jelenleg, bár sajnos sokszor ingadozó, de ettől erős a kötelék köztünk.

Ez vagyok én: Egy nagyon vidám, bohém, nyitott, karizmatikus és erős fiatal lány vagyok, aki sokszor mereng el saját lelkivilágában, hogy aztán a legcsodálatosabb dolgokat vetítse ki onnan a fizikai életébe. Régen a legtöbb rokon, vagy család ismerős szemében egy semmirekellő voltam, amit hamar megis cáfoltam gimnázium végén az átlag feletti inteligenciaszintemmel, amit valószínűleg apukámtól örökölhettem.
Szeretem a zenét, a színházat tulajdonképpen a művészet majdnem minden ágát nagy lelkesedéssel tanulmányozom. Beszélt nyelveim az angol, francia illetve jelenleg spanyolt tanulok. Nagyon könnyen nyitok az emberek felé, sőt kimondottan szeretek barátkozni, persze ettől függetlenűl szerintem senki sem bánik olyan óvatosan a “barát” szóval mint én. Volt egyszer egy nagy szerelmi bánatom. Rá kellett jönnöm, hogy a férfi aki szememben már csak egy kisfiú, teljesen fölöslegesen volt mindig a listám legelső helyén, hisz mégsem azaz ember volt akinek mutatta magát nekem. Vagy csak én nem ismertem meg eléggé. De igyekszem az emberekben a jót meglátni és erre fektetni az energiát mert ez nekem is jólesik, illetve nekik is nagy segítség. Azért tűnhetek ennyire béke tipusnak, mert volt egy 2 éves nehéz időszak az életemben, amikor saját magamat pusztítottam egyre jobban és jobban. De teljesen egyedűl sikerült talpra állnom, onnantól kezdve egy új életet élek, és azon vagyok, hogy minél jobban megismerjem saját magam, ami nagyon sok kalandhoz vezet. Ebben biztos vagyok.

[You must be registered and logged in to see this image.]
USER NEVE - USER KORA - TAPASZTALAT - MULTIK


story of my life
Akik tudtak róla, akik tudták, akik tudták, akik tudták, akik tudták....- John Lennon, Mick Jagger, és a legnagyobb ikonok képei sorakoztak fel egymás után másodpercenként a TV képernyőjén amit a bolt üvegén keresztűl nézegettem. Egy villanás, és felébredtem. Esther Hicks könyve pihent pocakomon szétnyitva. A Kérd és megadatik. Talán ez a könyv tudna a legeslegjobban jellemezni engem. Tudomány és filozófia csodálatos ötvözése, egy tiszta, csodálatos nő szavain keresztűl. Számomra a legjobb, a legjobb. Ezek az álmok amik a könyv olvasása után törnek rám, a legőszintébbek. Miket beszélek, minden álom őszinte, hisz elmondja mivan bennünk mélyen. Ezért figyelek az álmaimra, hiszen a segítségükkel olyanná kovácsolhatom mindennapjaimat amilyenné csak szeretném. Velem mindig történik valami, de szeretem a kihívásokat, mert jóérzés megkapni a jutalmat. Megiszom minden reggel a szokásos kávémat, soha többé nem merengve a múlton, akár jó vagy akár rossz volt, már elmúlt. Nem létezik. Nem jut eszembe a jövő, a kérdésekkel teli nagy jövő, ami még nem is létezik. Csak a jelen pillanat, a most ami pont ebben a pillanatban történik, hiszen mindig az adott pillanatban vagyunk, sose előrébb mindig itt és most. Én ebből teremtem meg a saját “jövőm”. Így ha meglepetés is ér, az biztos, hogy kellemes lesz. Szeretek találkozni szomorú , vagy sérelmekkel teli emberekkel, hisz ez egy remek lehetőség arra, hogy meghallgathassam őket, tanulmányozzam őket.

Igen lehet unalmas mindig jól érzni magunkat. Oh a fenéket unalmas. Nincs jobb mint összhanban lenni magunkkal, barátainkkal és együtt tenni dolgokat, elérni a célokat, vagy együtt hibázni, és azt kijavítani. Én nap mint nap ezt teszem. Valamit mindig elszúrok, de nekem senki ne mondja, hogy nem jó érzés ha végre mindent a helyére tettél, és megkönnyebbűlsz. Talán a könyebbülés érzéséért követem el mindig a botlásaimat. Mert szeretem ezt az érzését. Nekem a jó érzés a drog. A nagybetűs DROG. Ezért lennék csokoládé őrült, aki minden este filmezés közben 1 táblát elmajszol?! Hát igen ez lennék. Az aki a boldogsághormonok növeléséért bármilyen TERMÉSZETES módszert kipróbálna. Ezért érdekelnek mostanság az erotikus filmek vagy a könyvek. Ebben biztos vagyok. Szükségem van az erotikára. Azt hiszem az én szerelmi életem eddigi fejezetei nem igen irigylésre méltóak.

Volt egy férfi, aki nálam idősebb volt. Felnéztem rá. Egy depressziós tinédzser egy egyetemista boldog életét kívánja, megbízik benne, erőt merít, és végűl eléri az áhított pontot. Ekkor a fiú már sehol. De én még ott vagyok. Várok, várok, és amikor úgy érzem, hogy alkalmas az idő, ismét felveszem vele a kapcsolatot. Ő nagyon barátságos, de kissé már távolság tartó. Megint egy év telik el. Már felnőtté váltam, és ismét találkoztunk. Most ő nézett fel rám, de félt. Nem tudom mitől, de nem mert közeledni felém, sőt egyre csak távolodott, és távolodott. Nem értettem a helyzetet. Mint kiderűlt más nő is szerepet játszott a történetünkben. Hiába tudtam, hogy kellek neki, de mind hiába. Inkább a könnyebb utat választotta, ahelyett, hogy egy kicsitkét harcolt volna értem. Én nem várom el a férfiaktól, hogy harcoljanak értem, csak bizonyítsák be, hogy van értelme szeretnem őket. Mert én hiszek benne...!



Vissza az elejére Go down
 

Hailey Winslow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: karakteralkotás :: félkész/kész karakterlapok-