HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Chet Skyler EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Chet Skyler EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Chet Skyler EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Chet Skyler EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Chet Skyler EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Chet Skyler EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Chet Skyler EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Chet Skyler EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Chet Skyler EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Chet Skyler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Chet Skyler

Chet Skyler
::say something : 2
::born this way : 2014. Apr. 22.
Age : 42
::where we belong : Florida

Teacher


Chet Skyler Empty
TémanyitásTárgy: Chet Skyler   Chet Skyler EmptyKedd Ápr. 22, 2014 8:52 am

Chet James Skyler

THE ONE YOU'D TAKE A BULLET IS NOW BEHIND THE TRIGGER


Teljes név: Chet Skyler
Becenév: Sky
Születési hely és idő: New York, 1981. 10. 10.
Play by: Ryan Gosling
Csoport: tanár
Érdeklődési kör: munka, szórakozás, néha blogot ír
Kapcsolat a családdal: A szüleivel sokat nem beszél, volt egy felesége, van egy gyermeke, de velük se nagyon tartja a kapcsolatot. Testvére nincs, egyéb más rokona sem. Hozzá legközelebb Arnold nevű kutyája áll. Az állat a volt felesége szeretőjéről kapta nevét.

Ez vagyok én:
BELSŐ// Első blikkre munkájánál jobban csak az emberek untatják, holott szereti, amit csinál, csak épp ez nem látszik rajta. Általában cinikus, lekezelő, bárdolatlan, finoman szólva nem a legjobb társaság. Intelligensnek képzeli magát, mondjuk, ha egyetemen tanít, sejthető, hogy nem teljesen hülye,viszont mérhetetlenül lusta, vagy sokkal inkább nihilista. Mióta Floridában él, semminek nem látja értelmét. Nem akar újra családot. Nem akar meggazdagodni. Nem akar utazni. Nem akar minden jó nőt megdugni. Tudja, hogy egy szűk, mások által lenézett univerzumban létezik csupán, de ez nem okoz neki különösebb frusztrációt, tökéletesen el van azzal, hogy kölyköket tanít, meg gyakran berúg, csak úgy egymagában (bár nem tartja magát alkoholistának).
KÜLSŐ// Láttál egy száz-nyolcvan körüli, harmincas szőkét cigivel a szájában a kampuszon csámborogni? Mert ha igen, akkor az bizonyára ő volt. Elég… jellegzetes külseje van. Az emberekben első látásra bizalmat kelt, még akkor is, ha minden erejével azon van, hogy a lehető legellenszenvesebb fazonnak tűnjön. Sosem mosolyog, még akkor sem, ha nagyon jó viccet mondtál. A szemei kissé üvegesek, kevés érzelmet sugároznak, amitől néha az a benyomásod keletkezik, hogy a srác végigdrogozta a fél életét (ezzel a feltételezéssel nem állsz távol az igazsághoz), ugyanakkor a barátságos, kék íriszek könnyűszerrel meggyőznek arról, hogy alapvetően semmi veszélyes vagy félelmetes nincs benne. Nem túl sportos, de izmos férfi. Sose napozik. Csak szex közben hajlandó megválni az ingeitől. Ennyit pedig bőven elég tudni róla.


[You must be registered and logged in to see this image.]
ESTI - +18 - AKAD - MS POULIOT


story of my life

Szegénységben, gazdaságban, egészségben, betegségben, jóban, rosszban, míg a halál el nem választ. Komoly gond van a házassági esküszövegekkel. Akárhogy is nézem, elég kevés kibújási lehetőséget adnak, vagy legalábbis nem úgy tűnik, hogy bárki is belefogalmazta azt a félmondatot, hogy "vagy amíg rá nem jövök, hogy a férjem egy seggfej, szóval inkább lelépek Don Juannal, bele a naplementébe, fehér lovon, vagy mondjuk egy Kawasaki z 750-esen." Jó, értem, hülyén hangzana ezt kimondani a templomban, mit szólna a násznép, a pap, vagy esetleg a vőlegény, mindenesetre a későbbiekben megkönnyítené a magyarázkodást.

A napfelkelte mellé kávé. A kávé mellé cigi. A cigi mellé a már-már elengedhetetlen reggeli veszekedés.
Alsógatyában ülök a kanapén - újdonsült, azaz már két hónapos ágyamon - ő kiabál, én a szememet forgatom. A szőnyegre hamuzok.
- Hogy te egész nap kurvákkal vagy elfoglalva , az rendben van? Hogy te Floridába akarsz menni, az rendben van? Én meg ha megpróbálok élni, tovább lépni, akkor máris válni akarsz? - az orrlyukai tágulnak. Pupillái szűkülnek. - Már két hete nem találkoztunk! Mondtam neki, hogy ez nem megy. Vége. Felfogtad? VÉGE! Mégis mit vársz még tőlem?
- Egy diákom prostinak állt. Nem tudom, te mit tennél az én helyemben, de... - mondom halkan, ő a szavamba vág, én a kávémba kortyolok.
- Látom, megint leszűrted a lényeget. - leroskad a fotelba. A cigim után nyúl a dohányzó asztal közepére, pár pillanat múlva ő is pöfékel. A füstpamacsok rátelepszenek a szobára, akár a némaság. Pár percig így vagyunk, aztán végül ő szólal meg.
- Ne érts félre, én megértem, hogy ez fontos neked, - itt beleszív a cigijébe - és tényleg sajnálom azt a lányt, elképzelni sem tudom, min ment keresztül, sőt! Tudom, hogy kedvelted őt, meg hogy... hogy úgy érzed, ez most már sok, de más emberek ilyenkor szabadságra mennek, nem a világ másik felébe költöznek. - Leveri a hamut. Akár csak én.
- Ha szigorúan nézzük, Florida nem az világ másik felén van.
Felhorkant. Nem szól.
- Akkor nem akarsz költözni? - kérdezem.
- Nem. - feleli.
- Akkor váljunk. - mondom.
- De... miért? - hisztérikusan elcsuklik a hangja. Másnak megesne rajta a szíve, én csak arra gondolok, hogy ezt biztos azért csinálja, hogy ne kelljen színt valljon az anyja előtt, hogy már megint vége lett egy házasságának.
- Legelőször is Arthur miatt.
- Arnold. A neve Arnold. - újra slukkol, én a saját cigarettám elnyomom, holott csak félig égett le.
- Másodszor - folytatom eztán, mintha meg se hallottam volna. - én ezt nem akarom folytatni. Elmegyek Florida-ba, de annak semmi értelme, hogy félévente egyszer hazalátogassak, te meg addig kirúgjad Arthur-t.
- Arnold. És nem...
- Dehogynem.
- Miből veszed?
- Mert amint összecsomagolok és kilépek az ajtón, ő azt kiszagolja, vagy épp te szólsz neki, idejön, letérdel az ajtó előtt, te meg visszafogadod, és aztán te térdelsz előtte.
- Seggfej. - morogja. Feláll. Elnyomja a dekket.
- Picsa. - morgom én.
És aztán felképel.
Az arcomhoz kapok, ordítanék, de Bandit, a mi egyszülöttünk, épp letámolyog a lépcsőn. Valami plüss figurát szorongat, kakaóért sír.
- Oké. Hagyj csak itt minket. - mondja halkan. Szúrósan. Megsemmisítően. S csípő ringatva a konyhába sasszézik Bandit-tal karöltve.

Az ember azt hinné, hogy egyszer megnősül, és egy életre letudta a feleségkérdést. Tudod, mint egy kanapé: egyszer befektetek rá, aztán ott lesz nekem, amikor csak kell. Aztán mire észbe kapok, épp a megengedettnél ötven mérföld per órával gyorsabban hagyom el New Yorkot, a várost, ahol felnőttem, ahol mindig is laktam. --- A megengedettnél ötven mérföld per órával gyorsabban hagyom hátra az addigi életem; igent mondtam a Hollis Egyetem állásajánlatára. Végül is megszereztem a doktorim, nem akarom egy gimiben végezni matektanárként, főleg a történtek után. --- Ötven mérföld per órával gyorsabban húzok el a barátaim háza mellett, a szüleim háza mellett, le se lassítok, el se köszönök. Nem, most semmi nem állíthat meg. Kivéve talán a visszapillantómban felvillanó kék-piros fények. Gyorshajtás. Húsz dollár bírság.



Vissza az elejére Go down
Amabell Lewis

Amabell Lewis
::say something : 293
::born this way : 2014. Apr. 12.
Age : 31
::where we belong : a Hollis egyetem Sigma házában megtalálsz ; )
::one day : I hate everything about you... why do i love you?
::wayfaring stranger : ζ ○ sweet disaster ○ ζ

Sigma


Chet Skyler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chet Skyler   Chet Skyler EmptyKedd Ápr. 22, 2014 9:52 am

Elfogadva!

Nem tudom miért, de én rend szerint épp az ilyen mufurc alakokat bírom a leginkább. Csak mert érdekel mit tesznek, ha valaki mindezek ellenére jó fejnek látja őket. A kedves tanár urat is annak látom mindazok ellenére, ahogy viselkedett a családjával. Ha valami nem megy, be kell rúgni ugyebár : D A karakterlapot elfogadom Razz Mehet az avifoglalás és a játék is, tanár úr ; )

ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Chet Skyler

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chet Skyler's House

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Tanárok életrajza-