HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Jensen Collins  EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Jensen Collins  EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Jensen Collins  EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Jensen Collins  EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Jensen Collins  EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Jensen Collins  EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Jensen Collins  EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Jensen Collins  EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Jensen Collins  EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Jensen Collins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jensen Collins

Jensen Collins
::say something : 6
::born this way : 2014. Apr. 21.
::where we belong : Palm Bay

Teacher


Jensen Collins  Empty
TémanyitásTárgy: Jensen Collins    Jensen Collins  EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 10:44 pm

Jensen Collins

Do you ever wonder if we make the moments in our life or if the moments make our life?


Teljes név: Jensen Collins
Becenév: Jens
Születési hely és idő: Los Angeles, 1986.március.1
Play by: Jensen Ackles
Csoport: Teacher
Érdeklődési kör: Minden, ami a médiával kapcsolatos, ha viszont akad egy kis szabadidőm, fotózom.
Kapcsolat a családdal: Nem ismerem a családomat, ugyanis egy árvaházban nőttem fel. Szeretném megtalálni őket, bár nem biztos, hogy jó ötlet. Biztos jó okuk volt bedugni engem egy árvaházban.

Ez vagyok én: Hogy milyen vagyok? Teljesen átlagosnak tartom magam. Semmiben sem különbözök a többi embertől. Szeretem a természetet, a fotózást, és mindent, ami a zenével kapcsolatos. Az egyetemen médiát, és zenét tanítok. Úgy tartom, hogy igen jó eszem van, éppen ezért sikerült az nekem, ami sok embernek nem. Hogy abban a pozícióban dolgozzon, amiben szeretne. Tulajdonképpen számomra ez nem is munka, sokkal inkább hobbi, hisz a tudásomat átadhatom a kis koponyáknak, hogy egy nap ők is nagy koponyák legyenek. Már ha lehet ezt mondani, bár jó magam sem vagyok egy igazán nagy koponya. Csak értek dolgokhoz.
Könnyen barátkozom, s a diákjaimmal is igyekszek kiépíteni bensőséges kapcsolatot. Szeretek viccelődni, szeretem ugratni őket, vagy épp megtéveszteni az illetőt. Az óráim hol könnyebbek, hol nehezebbek, de ezt a diákjaim is alá tudják támasztani. Az esetek többségében nem vagyok valami komoly ember, talán éppen ezért nem sikerült még egy párkapcsolatom sem. Sokszor vagyok szétszórt, ami mindig okot ad a nevetésre, ugyanis ami emberrel megtörténhet, az velem meg is történik.
Külsőre is teljesen átlagosnak mondanám magam. Egy tipikus férfi vagyok, semmiben sem különbözök a többi társamtól. Átlagos ruhákat hordok, ami általában egy ing, vagy póló, amihez egy farmer társul. Szeretem jól érezni magam a bőrömben. Nem bíbelődök sokat, hogy a frizurám tökéletes legyen. Emberből vagyok, néha én is megtehetem, hogy hibázzak, nem? Egyszóval, csak egy a tucatból.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Doesn't matter - 21 - 9 év -nope


story of my life

Felriadtam. Megint. Ugyan azt álmodtam, amit már oly sokszor. A visszatérő álmok jelentenek valamit? Vagy csak szimplán kezdek megőrülni? Szeretném végre kialudni magam, s nem úgy menni be órára, hogy lássák rajtam, hogy valami nem stimmel velem. Múltkor is, Adam szóvá is tette, hogy milyen nyúzott vagyok. Kedvelem azt a kölyköt, egy igazi szókimondó. Ott van a toppon, és nem is buta. Ha képes lenne fele annyi időt a tanulással tölteni, mint amennyit a nők megnézésével tölt, még sokra vihetné. De hiába mondja ezt az ember, mintha a falnak mondanám.
Zuhanok a nagy semmibe, a sötétségbe, aztán mielőtt felébrednék, elkap egy ismeretlen nő, s magamat kisfiúként látom viszont. Az arcát sosem láttam. Amíg zuhantam, féltem, de mikor már a kezében tartott a nő, megnyugvást találtam. Miért nem láthatom az arcát? Milyen érzés az, amikor valakinek hiányoznak a szülei? Én nem tudom, hogy mit hiányoljak, hisz én nem egy szerető családban nőttem fel, hanem egy árvaházban. Valaki mindig küldött oda pénzt, s támogatták a tanulmányaimat. Lehet, hogy édesanyám volt az? Akkor miért nem keresett fel? Azt hiszem, kezdek besokallni. Lehet, ki kellene vennem egy kis szabadságot, aztán végre megismerkedni egy normális nővel, aki végre képes lenne támogatni a hobbimat, s elfogadni, hogy tanár vagyok. Hogy ha hazamegyek, akkor igen is, fel kell készülnöm a következő órára, és elviselje azt, hogy szeretem megviccelni az embereket. Igazából, szeretnék apa lenni, de fogalmam sincs, mit is jelent ez. Talán életem végéig a diákjaim lesznek az én gyerekeim. Fogalmam sincs.
Reggel van, ideje készülődni. Jöhet a jól megszokott kávé, a zuhany, majd rohanás az iskolába, ahonnan igyekszem majd nem elkésni. Sajnos imádok zuhanyozni, és néha képes vagyok órákig is alatta állni, és elmélkedni az élet nagy dolgain. Tavaly sikerült megvennem végre ezt a kis lakást, amit a saját kedvemre alakítottam át. Természetesen helyet kapott benne egy igazán nagy kád is. Ha nagyon elszívják az energiámat a tanoncok, akkor megérdemlek egy kád forró vizet.
Fél óra elteltével ismét rohanok, kezemben a rengeteg papír, amelyeken az óravázlataim szerepelnek. Fogalmam sincs, hogy miért csinálom meg a vázlatot, ha sosem aszerint megy az óra. Túlságosan is elhivatott vagyok a munkámmal kapcsolatban, addig sem kell a múlton rágódni. 28 éves vagyok, s képtelen vagyok továbblépni. Képtelen vagyok belenyugodni a helyzetemben, de mégsem teszek a cél érdekében semmit. Talán mert belül rettegek. Rettegek, hogy mi lesz a kérdésemre a válasz.
Beestem. Szó szerint beestem a terembe. Annyira siettem, hogy elbotlottam a saját lábamban. Hirtelen nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek, de mikor kicsit megráztam magam, kitört belőlem a nevetés. Aztán szépen lassan a bent ülő diákok nevetése is felcsendült. Hát igen, ez vagyok én. A szétszórt, kedves, vicces magányos tanár, aki benne van minden ökörségben.



Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


Jensen Collins  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jensen Collins    Jensen Collins  EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 10:55 pm

Elfogadva!


Kedves Tanár úr!
Öröm lehet egy ilyen tanár mellett órán ülni vagy korrepetálásra járni, én ugyan nem vagyok médiás de az sem kizárt, hogy egyszer különórákat vennék.
Remélem egyszer megtalálod a szüleidet és nem kell majd csalódnod.

xx Yasmine

ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Jensen Collins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Need Some Help ~Jensen & Amabell ~
» Jennifer Collins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Tanárok életrajza-