HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Aubrie Durham EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Aubrie Durham EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Aubrie Durham EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Aubrie Durham EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Aubrie Durham EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Aubrie Durham EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Aubrie Durham EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Aubrie Durham EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Aubrie Durham EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Aubrie Durham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Aubrie Durham

Aubrie Durham
::say something : 20
::born this way : 2013. May. 10.
Age : 32
::where we belong : Palm Bay ~ Kappa
::one day : Happy girls are the prettiest.
::wayfaring stranger : I'm not a fucking Barbie doll...

Kappa


Aubrie Durham Empty
TémanyitásTárgy: Aubrie Durham   Aubrie Durham EmptyPént. Május 10, 2013 10:40 am

Aubrie Durham

Come on Barbie, let's go party!


Teljes név: Aubrie Durham
Becenév: Brie
Születési hely és idő: ide
Play by: Teresa Palmer
Csoport: Kappa
Érdeklődési kör: bulizás, tánc, pasik, kíváncsiskodás
Kapcsolat a családdal: Van egy húgom, Amanda, akivel nem ápolok éppen jó viszonyt, mert ő nem szereti a cicababákat, én pedig köztudottan abba a csoportba tartozok. Érdekes módon azért nagyon szeretne rám hasonlítani... Apával sokkal jobb a viszonyom, mint az anyámmal, de nincs különösen akkora problémám egyikkel sem, szóval általános család vagyunk.

Ez vagyok én: Nagyon rosszul teszed, ha hiszel a Palm Bayen keringő pletykáknak. Tudod, hiába hiszed azt, hogy egy buta liba vagyok üres aggyal, mert nem így van. Gyűlölöm, hogy mindenki azt gondolja, hogy az, hogy szőke vagyok, divatosan öltözködöm, balettozom és bulizni járok azt jelenti, hogy nincs eszem. Hát tudd meg, hogy nem így van! Valószínűleg, ha jó pár másik Hollisos tanulóval összemérnénk az IQ szintünk, meglepődnének, hogy akár tízesekkel is lehagyom őket. Az egyszer biztos, hogy a külsőm teljesen mást mutat, mint amilyen valójában vagyok. Utálom, ha az emberek ítélkeznek, ha első látásra beskatulyáznak, és ha meggebedsz is, onnan ki nem jössz. Nem szeretem, ha lenézik a másikat azért például, hogy ő gazdag, a másik pedig szegényebb. Ez fordítva is igaz természetesen… Mindig úgy viselkedem, ahogy velem viselkednek. Ha bunkó vagy, ne várd, hogy szelíd báránykaként álljak hozzád, kedvesen, mert nem fogok. Nem szeretik az emberek, ha felbosszantanak, mert olykor eléggé ki tudok jönni a sodromból, és hidd el, nem én leszek az, aki rosszabbul jár. A másik pedig: ha megbántasz, ne lepődj meg, ha levegőnek nézlek, hisz kihúztad a gyufát és innentől kezdve majdhogynem térden kell csúsznod ahhoz, hogy megbocsássak. Ezzel ellentétben én utálok bocsánatot kérni, de megteszem, ha tudom, hogy én voltam a bűnös. Imádok nevetni, általában mosoly ül az arcomon a nap 24 órájának a felén, de van, aki el tudja tüntetni onnan azért. És ne gondold, ó ne, hogy tied a világ.., hogy nincsenek érzéseim, az istenért! Nem vagyok hülye, ugyanolyan ember vagyok, mint te, aggyal (!), és tudok bőgni is. De még hogy! Bár ilyenkor általában elvonulok a világ elől és a párnába fúrom az arcom, mert nem bírom, ha bárki is gyengének lát.
Barátaim? Vannak. Érdekbarátok? Az is van elég, akik szintén azt gondolják, hogy totál idióta vagyok, és nem veszem észre, hogy csak azért vannak a közelemben, mert tele vagyok pénzzel. Ellenségek? De még mennyi, kérem szépen, de ha az embernek vannak rosszakarói, akkor valamit jól csinálok, nemde? És ami a legfontosabb: kerülöm a szerelmet. Nem egyszer csesztek már át az életben, és volt, hogy eléggé összetörtem utána, pedig én mindent megtettem annak érdekében, hogy boldogok legyünk együtt. Nem a tartós kapcsolataimról vagyok híres, azt meg kell hagyni, de bárminél jobban vágyok arra, hogy jöjjön valaki, aki nem csak kihasználni akar. A probléma csak az, hogy kezdem azt hinni az emberekről, hogy mind hátsószándékkal közeledik felém…
A külsőmet illetőleg: nézz rám! Magas vagyok, kék szem, szőke haj –amit már kezdek unni, hogy mindig az orrom alá dörgölik-, és divatosan öltözködöm. Igen, nem véletlen vagyok a kappában, engem érdekel a divat, és szinte minden illik rám, ami a kappás lányokra általában jellemző. És igen, extázisba tudok jönni egy Louis Vuitton táskától, vagy egy Prada, esetleg Gucci gönctől. És akkor mi van? Ha nem tetszik, ne keresd a társaságom, ennyi!

EDINA - 19 - 4 ÉV - NINCS


story of my life

Lassan és kecsesen mozgok a zene ritmusára, átjárja testem a nyugalom, és teljesen átadom magam a balett okozta örömnek. Ez az egyik olyan dolog, ami teljesen kikapcsol, nem gondolok semmire és senkire, csak a táncra. Emelem a lábam, magam köré fonom a karjaim, s ismétlem a koreográfiát, ahogy kell, azonban egy pillanat múlva megáll a zene. A lejátszó felé pillantok, és észreveszem, hogy nem a CD akadt meg, hanem Will akadékoskodik.
- Mit akarsz? – kérdezem felvonva szemöldököm, közönséges arccal tekintve rá. Will az srác, aki ugyanazt az elvet vallja, mint én egy jó ideje, hogy jobb, ha nincs tartós kapcsolata az embernek. Így történt hát, hogy nem egyszer egymás ágyában kötöttünk ki, ám a tegnapi nap folyamán összevesztem vele.
- Tudod jól, hogy mit akarok Brie. – mondja önelégült mosollyal az arcán, felém közeledve. – Nem kellett volna összevesznünk tegnap. Jobban is végződhetett volna az este, nem gondolod? – teszi kezét a csípőmre, majd lejjebb csusszan a tenyere, és a fenekembe markol.
- Gondolom találtál mást az éjszakára helyettem, nem? – Miért ne talált volna? Egy  kezére jut három nő, ha úgy akarja, szóval nem hiszem, hogy problémát okozott volna neki ez. Kezemet az övére csúsztatom, és eltolom magamtól. – Gyakorolnom kell, nem érek rá most. – nézek rá közönséges tekintettel, közben eltűrve a hajam az arcomból. Nem mondom, hogy nem tudnám elviselni, ha itt és most rám vetné magát, de a büszkeségem nagyobb annál, mintsem eltekintsek a tegnapitól.
- Ugyan Aubrie, csak nem féltékeny vagy? Ne is próbáld tagadni, hogy belém zúgtál. Ugyanolyan jeleket produkálsz, amikor velem vagy, mint az összes többi szőke nőcske. – hajol közelebb, és ajka a fülemet súrolja, de olyan ideg fut végig rajtam ezekre a mondatokra, hogy majdnem lekeverek neki egy pofont. Már nem először vágja ezt a fejemhez, de csak addig, amíg tényleg meg nem verem, és észhez nem tér. Ráférne már egy kis észhez térítés, hogy rájöjjön, nem körülötte forog a világ, és nem ő az atyaúristen, hogy ezt csinálja.
- Igen, édesem, és mégis miből gondolod ezt az oltári nagy baromságot? – mosolygok rá negédesen, majd a mellkasára támasztva kezem, ellököm magamtól. – Na húzzál innen Will, ne is lássalak, érted? – intek kezemmel az ajtó felé, s elfordulok az alak irányába. – Menj már! – fordulok meg, mire puszit dob, és kioldalaz a teremből, én pedig csak állok fejcsóválva. Mitől van ennyire elszállva, arról fogalmam sincs… Oké, hogy jól néz ki, meg kell hagyni, alphás, oké. De milyen dolog van, amit még fel lehet hozni a mentségére? Nem sok. Ugyanolyan, mint a többi faszi, kihasználja a nőket, és csak a szexre hajt. Rengetegen mondják, hogy mi lennénk az álompár, ha rendes kapcsolat lenne köztünk. Akár Barbie és Ken. Ugyan már...
Újraindítom a lejátszót, hogy aztán megszólaljon Csajkovszkij Diótörője, de aztán rájövök, hogy most nem ez kell ahhoz, hogy lenyugodjak, így tovább léptetve a lejátszót egy pörgős dalra kapcsolok, és balerinából hirtelen utcai hip-hop táncossá alakulok át, hogy kiadjam a fáradt gőzt…



Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


Aubrie Durham Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aubrie Durham   Aubrie Durham EmptyHétf. Május 13, 2013 10:11 pm



Elfogadva!


Kedves Brie!Mutasd meg a világnak, hogy azért mert szőke vagy nem vagy te hülye. Igenis lehetsz okos…itt az ideje annak, hogy a szőkékről alkotott véleményen változtass.
Foglalj avatart és jó játékot! ( :


Vissza az elejére Go down
 

Aubrie Durham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» I can't be the victim... ~ Aubrie & Mr. Ross

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Kappa tagok életrajza-