HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
CORTES, SEBASTIAN JAES EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
CORTES, SEBASTIAN JAES EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
CORTES, SEBASTIAN JAES EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
CORTES, SEBASTIAN JAES EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
CORTES, SEBASTIAN JAES EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
CORTES, SEBASTIAN JAES EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
CORTES, SEBASTIAN JAES EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
CORTES, SEBASTIAN JAES EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
CORTES, SEBASTIAN JAES EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 CORTES, SEBASTIAN JAES

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Bash Cortes

Bash Cortes
::say something : 4
::born this way : 2014. May. 04.
Age : 33
::where we belong : London
::one day : The End
::wayfaring stranger : RAPHAEL

Alpha


CORTES, SEBASTIAN JAES Empty
TémanyitásTárgy: CORTES, SEBASTIAN JAES   CORTES, SEBASTIAN JAES EmptyVas. Május 04, 2014 9:24 pm

Sebastian Cortes

”The End”


Teljes név: Sebastian Jaes Cortes
Becenév: Bash
Születési hely és idő: London, 1991. április 13.
Play by: Nathaniel Buzolic
Csoport: alpha
Érdeklődési kör: nők, férfiak, sportmotorok, napszemüvegek, tetoválások, ÉN
Kapcsolat a családdal: Anyu - talán az egyetlen ember a földön, akihez valaha kötődtem - öt éves koromban összecuccolt és úgy döntött nem vesz részt a további életemben. Ami így visszagondolva talán nem akkora probléma. Lássuk be, egy anya, aki eltűnik a családja elől, nem éppen egy tipikus családanya.
Apa, nos apa egy ideig nevelt, szeretett, imádott és mindent megadott, amit csak kiejtettem a számon. Ez a része a mai napig érvényes a kapcsolatuknak, de a többi... A helyzet z, hogy túlságosan hasonlítok anyára, ő pedig képtelen úgy nézni rám, hogy ne az elmenekült exfeleségét lássa bennem. Jogos... ja nem.
Lisa... anyu, anyuci, mami, akárhogyan is szólítsalak drága. Ő apám eddigi leghosszabb távú menyasszonya, egészen két éve bírják együtt. Nem mondanám, hogy problémáim lennének a nővel, hacsak nem a túlzott ragaszkodása. Ő megpróbálja úgy beállítani a dolgokat, mintha általam kapott volna egy új gyereket. Azt, hogy 'not interested' nem fogja fel.
Rosie, drága húgocskám. Egy lotyó, és akkor még szépen fejeztem ki magam. Az anyjának szöges ellentéte. Az vesse rám asz első követ, akinek kedve lenne egy lányhoz, aki úgy érzi, a különös családi szálainkkal egymás külön bejáratú szeretőivé avanzsáltunk. Mert nem.

Ez vagyok én: magas x barna x borostás x vékony x szaggatott farmerek x őzikeszemek x szűk ing x márkás alsónemű x grimasz x elbűvölő x csinos pofi x fiatal x vonzó x tetoválások x gyorsléptű x hosszú lábak x erős arccsont x mandulaszem x hosszú szempillák

biszexuális x makacs x lázadó x pimasz x vad x szorgalmas x okos x ravasz x hanyag x forrófejű x bipoláris x társasági x énközpontú x elkötelezhetetlen x zavarba ejtő x elkényeztetett x türelmetlen x szarkasztikus x skalpvadász x hűtlen

[You must be registered and logged in to see this image.]
LADY TANDA – BEMEHETEK A DOHÁNYBOLTBA – 3 ÉV - NONE


story of my life


„Rosie, bébi, csak egy pillanat” A csaj megőrjít. Kiakaszt. Az agyamra megy. Gondolom minden ép elméjű, és hormonálisan stabil hímnemű ölne egy könnyűvérű mostohatestvérről, akinek minden bizonnyal életcélja, hogy minden ujjára hat férfit számolhasson meg. Nos, én biztosan nem vagyok akkor beszámítható/kiszámítható/őrült eléggé, hogy befogadjam a hugit az ágyamba.
„Bash!” Csipog. Teljesen őszintén… Persze nem várom el, hogy mély hangja legyen, nem várom, hogy teljesen nőietlen legyen (pedig a süly essen belé, mennyivel jobban örültem volna, ha egy mostoha öcsit terhelnek rám), de a csipogás csak és kizárólag a madarak kiváltsága. Vagy egye fene, lehet a nőké is, csak ne azoké, akikkel egy családba vert a sors. Mondjuk az is valóban kérdéses mennyi időre. Apámat ismerve úgy szereti váltogatni a barátnőit (bocsánat, jegyeseit!), mint más, normális ember a zoknijait.
Bár azt hiszem, ezt örököltem, csak nem éppen az apucinak tetsző módon. Mert legyünk őszinték, nem túl klasszikus, ha az alkoholtól félig ájult fiad az aktuális csókpartnerével áldoz a férfiszerelem oltárán a karácsonyi parti kellős közepén.
„Bash! Bash! Baaaash!” nyávogom a hugicám tökéletesen festett, műszempillákkal nehezített szemébe. „Annyira unom, drága testvérem, hogy képtelen vagy fél pillanatra is meglenni nélkülem! Mi lenne, ha te elindulnál én pedig majd követlek.” csapok a hátsójára bíztatásképpen. Persze eszem ágában sincs követni a lotyót, de amiről nem tud, az nem fáj neki.
„Borzasztó vagy, ugye tudod? Ha anya megtudja, hogy egyedül hagytál egy buli közepén, ami tele van részeg, perverz egyetemistákkal…”
„…Akkor anyád összeteszi a két kezét és megköszöni nekem, hogy eljuttattam az édes kicsi lányát éppen oda, ahová vágyott. Rosie játszhatjuk még a hülyét, de mindketten tudjuk, hogy te mész, keresel magadnak valami közepesen jól szociált és nem túl csúnya elsőst, akinek a nevére sem fogsz emlékezni reggel, még én veled ellentétben szórakozni fogok.” Rávillantom egy egyik gonosz, féloldalas mosolyaim egyikét, amit kifejezetten csak neki tartogatok.
Duzzog, toporzékol és mindennek elmond… talán egy fél másodperig, majd lejjebb húzza a ruháját, hogy minél több szabad bőrfelületet mutasson a melleiből, hátracsapja a haját és faképnél hagy. Ő ezt teljesen lealacsonyító gesztusnak szánja és voltaképpen az is, kár, hogy nem a célszeméllyel szemben.
* * *
Mit keres itt? Hívta valaki, vagy eltévedt? Egyébként is, miért nem tudtam előre, hogy egy kedves idegen – kedves alatt értsd, formás hátsójú – betéved a saját bulimba. Nem mintha bánnám, ne érts félre…
„Hé, Darius!” intek fél kézzel a legjobb barátomnak, aki éppen valami szőke, egyértelműen szilikonozott cicát próbál megfűzni egy éjszakára. A szemem nem veszem le a fiúról, de anélkül is tudom, hogy Darius figyelme az enyém. Mindig így van, ha szólok neki…
„Az ki?” mutatok egyenesen a fiúra. Annyira nem illik ide, hogy szinte villogó neonfelirat hirdeti a feje fölött. Darius vet egy futó pillantást rá, majd a vállát vonogatja.
„Nem tudom. De Bash én nem hiszem, hogy…” Ismételem egy ideges kézmozdulattal elhallgattatom. Tudom, mit akar mondani és nem érdekel. Apám feltételek elé állított a szemeszter elején: ha még egy saját nememből származót megkörnyékezek, fizethetem a tandíjamat, ahogy akarom. De kit érdekel, amikor a fiúnak olyan formás szája van…
Felkapok egy pohár pezsgőt az asztalról és kicsusszanok a helyemről. Tudom, hogy úgy mozgok, mint a prédájára vadászó nagymacska, de nem érdekel. Odasasszézok a fiú elé, kiemelem a pohárból a tökéletesen kerek eperszemet és aprót harapok belé.
„Szia! Sebastian vagyok…” És akkor kezdjük.



Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


CORTES, SEBASTIAN JAES Empty
TémanyitásTárgy: Re: CORTES, SEBASTIAN JAES   CORTES, SEBASTIAN JAES EmptyVas. Május 04, 2014 10:50 pm

Elfogadva!

Egy igazán színvonalas előtörténetet hoztál nekünk. Csodálatosan fogalmazol és maga a karakter is magával ragadó, a különlegességével, a nagyképűségével mindennel együtt. Úgy érzem oszlopos tagjává fogsz válni az alpha háznak.

ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

CORTES, SEBASTIAN JAES

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Alpha tagok életrajza-