HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Nolen && Emilia - see you soon EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Nolen && Emilia - see you soon EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Nolen && Emilia - see you soon EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Nolen && Emilia - see you soon EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Nolen && Emilia - see you soon EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Nolen && Emilia - see you soon EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Nolen && Emilia - see you soon EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Nolen && Emilia - see you soon EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Nolen && Emilia - see you soon EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Nolen && Emilia - see you soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Nolen Maslow

Nolen Maslow
::say something : 3
::born this way : 2014. Apr. 22.

Teacher


Nolen && Emilia - see you soon Empty
TémanyitásTárgy: Nolen && Emilia - see you soon   Nolen && Emilia - see you soon EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 12:48 am


Emilia & Nolen

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nagy nehezen veszem rá magam, hogy kinyissam a szemem. Éber voltam, a legutóbbi álmom részleteit próbáltam összerakni. Az egész alatt olyan furcsa érzés árasztott el, mintha ez már meg is történt volna. Egy ásítással éppen fordultam volna át a másik oldalamra, de jobb kezem nem mozdult. Résnyire nyitott szemmel konstalláltam: valaki birtokolja egyik szükséges végtagomat , valószínűleg a vérkeringést is meggátolja. Jobban szemügyre véve a végtagrablót elmosolyodom.
Óvatosan elszeparálódtam tőle és a fürdőbe indultam. Szemeim alatt egy karika sem éktelenkedett, hajam azért emlékeztett az estére amiben részem volt. A csapból folyó hideg víz egyből felébresztet és megadta a kellő löketet egy reggeli összedobásához. A lehető leghalkabban sunnyogtam le a konyhába, hogy palacsintát és dzsúszt csináljak.

Igen, egy harminckét éves, félig-meddig egyedülálló-párkapcsolatban élő tanár vagyok, akinek egy energikus este után is van romantikus ötlete, hogy meglepje egyik kedvenc... Mondjuk ki, diákját. Tessék, el lehet engem könyvelni, mint a többi férfi tanárt, akik csak kihasználják az esetlen fruskákat egy-egy éjszakára. Velem ellentétben, azok nem igazi férfiak. Számomra Emilia Russ teljesen más.
Kapcsolatunk akkor kezdődött, amikor én nyaláboltam fel a kocsma padlójáról. Oké, azért nem volt ennyire durva a helyzet. A biztonságiak már épp ki akarták dobni, amikor közbe léptem. Aztán szegénykének másnaposan kellett elmagyaráznom, mi a fenét is keres az ágyamban. Mielőtt bárki bármit gondolna; nem használtam ki. A kanapén aludtam és elaludtam a nyakamat, de egy ilyen kapcsolatért - mint a mostani - igazán megérte.
.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Amint kész voltam a reggeli édeséggel mindent ízlésesen elrendeztem egy tálcán, majd minden egykézben egyensúlyozva az emeletre indultam. Mintha a semmiből tűnt volna, Chester - husky négylábú, idegbajos és valószínűleg kiskorában fejre ejtette az édesanyja - berontott a kutyaajtón egyenes fel az emeletre, nem foglalkozva velem vagy a tálcával.
- CHESTER! - a lehető leghalkabban kiabáltam rá, de már késő volt. Mire a hálószobába értem, megdöntve a reggelivel futást az emeletre rekordot, a szőrös dög már Emilia mellett pihent.
- Szóval el akarod foglalni a helyem? Ki is itt a falka vezér? - vontam fel a szemöldököm. Csodálatomra a Chester felemelte a fejét, majd utasításomra készségesen lemászott az ágyról. Megsimogattam a buksiját, majd az éjjeli szekrényre helyeztem a reggelit.
- Ms. Russ, ideje felkelni. Különben nem fog beérni az órájára. - dodolásztam lágyan, apró csókokkal hintve arcát. Ez még mindig a kellemesebb megoldás mint amikor megszabadítottam a takarótól és leöntöttem hidegvízzel.
Meg is haragudott rám, és nem jelentkezett egy órámon sem. Azóta ilyen féle módszerekkel nem is próbálkozom.
Vissza az elejére Go down
 

Nolen && Emilia - see you soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» emilia russ °

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: Külterület-