HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
david george secrets EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
david george secrets EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
david george secrets EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
david george secrets EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
david george secrets EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
david george secrets EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
david george secrets EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
david george secrets EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
david george secrets EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 david george secrets

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
David Secrets

David Secrets
::say something : 4
::born this way : 2013. May. 12.
Age : 30
::where we belong : Hollis kollégium
::one day : SO I'M NOT GIVIN' UP, WON'T LET YOU SUFFOCATE ME, YOU FIND YOUR HELL-LESS HOME
::wayfaring stranger : Mr. 'dont care'

Alpha


david george secrets Empty
TémanyitásTárgy: david george secrets   david george secrets EmptyVas. Május 12, 2013 7:17 am




[You must be registered and logged in to see this image.]

Dacid George Secrets
so i'm not givin' up, won't let you suffocate me, you find your hell-less home.


20;alpha;harry styles;single;dave;


[You must be registered and logged in to see this image.]


Egoista, beképzelt, bunkó állat, parti arc és még sorolhatnám az efféle tulajdonságaimat, de nincs hozzá túl sok kedvem. Viszont ha megismersz és megkedvellek irtó kedves és jó fej tudok lenni, illetve megnyílok az emberek előtt nagyon könnyen, de ahhoz tényleg nagyon jól össze kell haverkodnunk különben ez az egész reménytelen lesz.
Az eszem vág, mint a borotva, így világ életemben jó fejű srácnak tartottak, a viselkedésemen viszont volt némi kivetnivalója az embereknek, így nagyon sokszor voltam büntetésben akár a suliban, akár otthon, de végül sikerült kimagyaráznom magam a nagy számmal. Ebből rájöhettetek, hogy nagyon jó a beszélőkém. Ez sokak szerint idegesítő, de én úgy gondolom ha ez nem így lenne akkor most nem ott lennék ahol. Jól van ez így, majd megszokjátok.
A külsőmre nem is tudom mit mondhatnék, inkább mutatnék egy képet, de ez mégiscsak leírásos rész. Szóval rikító zöld szemeimmel azon nyomban elbűvölök minden a közelemben lévő lányt és erre csak rátesz egy lapáttal, amikor beletúrok a hajamba vagy éppenséggel megrázom azt. A mosoly pedig hab a tortán.
Általában fekete koptatott farmert hordok színes pólókkal, vagy ingekkel. Mikor mihez van kedvem, de általában úgy csinálom, hogy a tetoválásaim egy része kilógjon az adott ruha darabból. Szeretem feldobni az öltözékem egy- egy nyaklánccal, gumi karkötővel vagy csicsás gyűrűkkel. Ettől lesz egyedi az öltözékem és ezért vagyok ilyen tökéletes. Aha, inkább egoista.




Hollis. Ez az a szó, amit kiskorom óta minden nap meghallok minimum egyszer. A szüleim diplomaták, emellett kő gazdagok és azt szerették volna világ életükben ha ide bekerülök, ezért is viselkedtek rabszolga hajcsárként, amióta csak az eszemet tudom. Azt szerették volna ha olyan leszek, mint Ők. Már akkor megkaptam tőlük, hogy két szakma közül választhatok. Vagy orvos leszek, vagy ügyvéd. Szerencsémre az eszem az meg van ezekhez a dolgokhoz, így maximum a kicsapongásokért kaptam a fejemre, de azokért bőven! Lételemem volt egész gyerek koromban a bulizás- és mi tagadás még most is az. Minden buliban ott vagyok a középpontban és egy tapodtat sem mozdulok onnan. Ha kell- sőt általában- utolsóként hagyom el az adott szórakozóhelyet. Nem igazán szeretek a hervasztó srác szerepébe bújni, de erre még nem is emlékszem, hogy lett volna példa. Úgy éreztem, hogy nekem az tenne a legjobbat ha életművészként élnék, mert az eléggé kényelmes ’szakma’ és pénz az ilyen embereknek mindig terem valahonnan. Szép kis élet lenne, de számomra ez lehetetlen. Nem fogom tudni elérni az úgy mond célom, mivel a szüleim pár naposan kivetették rám a hálójukat, nemet mondást nem ismerve mindig muszáj volt a legjobbat nyújtanom, ezáltal a gimiben elkönyveltek strébernek, de ennek ellenére parti arcnak. A két legkülönbözőbb tulajdonság, mely velem együtt jár. Sokszor gondolkoztam azon, hogy elszökök otthonról csak azért, mert olyan szoros pórázon fogtak az ősök, hogy az már nekem is fájt, de nagyon. Szerettem volna beszerezni egy- két rosszabb jegyet, vagy lerontani, de nem lehetett, mert ha ez megtörtént súlyos következményekkel járt. Igen, ez van ha a szüleid sznobok és nem engednek meg neked semmit, így minden jó helyre titokban kellett kiszöknöd a haverjaid segítségével, vagy éppen a segítségük nélkül attól függően éppen milyen kedvük volt. Keserű volt így az élet a tízenes éveimben, de nem tehettem mást, mert ha belegondoltam mindig, mindent megkaptam csak kérnem kellett, és talán ez volt az, amiért nem lázadtam annyira nagyon, mint az ilyen gyerekeknek szokása. Nem drogoztam, nem cigiztem, nem piáltam, az utóbbit azért bulikban igen. Ha kaptam valamit, ők kaptak tőlem egy jó jegyet, így bebiztosítva magamnak a jó év végi jegyet, és a jó érettségit. Így lett az, hogy bekerültem a Hollis- ra. Itt viszont már teljesen másként élek, mint annak idején otthon. Nem igazán tanulok, ami kár, mert ha anyámék megtudják, hogy megbuktam pár vizsgán biztosan kinyírnak. Itt már csak egy valami érdekel: a fiatalság. teljes mértékben adom a YOLO- t és eszerint élek, nem érdekel semmi és senki más.



user neve;szj tapasztalat;kor;multik;

Vissza az elejére Go down


Vendég

Vendég


david george secrets Empty
TémanyitásTárgy: Re: david george secrets   david george secrets EmptyHétf. Május 13, 2013 4:00 am



Elfogadva!


Kedves David!Felettébb szórakoztató elősztorit olvashattam tőled. Tetszik a személyiséged, és az élethez való hozzáállásod. Na meg ez a cinizmus. A szüleid tényleg eléggé karót nyeltek, jól jönne nekik egy kis "kikapcsolódás". YOLO úgy érted you only live online? :DD No, mindegy. Elfogadva. Sipirc játszani!

Vissza az elejére Go down
 

david george secrets

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Judas David Healy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Alpha tagok életrajza-