HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Alyssa Candy Grey EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Alyssa Candy Grey EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Alyssa Candy Grey EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Alyssa Candy Grey EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Alyssa Candy Grey EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Alyssa Candy Grey EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Alyssa Candy Grey EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Alyssa Candy Grey EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Alyssa Candy Grey EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Alyssa Candy Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alyssa C. Grey

Alyssa C. Grey
::say something : 40
::born this way : 2013. May. 11.
Age : 30
::where we belong : Palm Bay
::wayfaring stranger : ► Miss Grey

Sigma


Alyssa Candy Grey Empty
TémanyitásTárgy: Alyssa Candy Grey   Alyssa Candy Grey EmptySzomb. Május 11, 2013 11:15 pm

Alyssa Candy Grey

Never let me go!


Teljes név: Alyssa Candy Grey
Becenév: Aly, Lyssa, Candy, Cukorka;
Születési hely és idő: Chicago, 1994. április 03.
Play by: Emilie Nereng
Csoport: Sigma
Érdeklődési kör: Zene, matematika, művészetek és a kis kutyám Snoopy.
Kapcsolat a családdal: Sosem volt rossz viszonyom sem a szüleimmel, sem a bátyámmal. A családom mindenben támogat és mindig egyetértünk. Kivéve a tesómmal a fiú ügyeimet illetően. Nem értem neki miért nem mindegy.

Ez vagyok én: Első rámnézésre nem lehet megmondani, hogy milyen is vagyok, azt leszámítva, hogy szőke a hajam és kék a szemem. Az igazi énem csak akkor ismerni meg, ha kinyitom a szám. Mármint nem a fogsoromra gondoltam, mert az hibátlan, hanem a személyiségemre. Sokan nem bírnak az őszinteségem miatt. Mindenkinek elmondom a véleményem róla, még ha az fáj is az illetőnek. Igen makacs vagyok, ha valamit elhatározok, akkor annak úgy is kell lennie. Nem tagadom, engem is érdekel a külsőm, de nem viszem túlzásba. Páran önteltnek, vagy egoistának neveznek, de szerintem csak egészséges önbizalomról van szó. Nem bírom a sznobokat, apuci pici lányait, velük sosem jöttem ki túl jól, de nem szándékozok egyikük BFF-e sem lenni. Maradjanak csak meg maguknak szépen. Jobban jár mindenki. Habár vagyonos vagyok, mégsem hagyom, hogy beskatulyázzanak egy bizonyos csoportba. Nem járok tea partikra, vagy nagyszabású rendezvényekre, csak ahova muszáj.

Öltözködésem hangulatfüggő. Szeretem a nőies ruhákat, szoknyákat, sortokat, de a melegítő sem hiányzik a szekrényemből. Nem vagyok egy magamutogató típus, aki szeret a figyelem középpontjában lenni és ezért a ruhái is a lehető legapróbbak, vagy a legkevesebbet takarják. Abban semmi izgi nincsen, ha nem bízunk túl sokat a pasik fantáziájára. Hajamat szeretem kiengedve és felkötve is hordani, nem válogatok . A dolog attól függ, hogy kelek fel reggel. A smink szintén csak minimális. Felhúzott szemöldökkel nézem azokat, akiken annyi az alapozó, hogy szinte ki sem látszanak mögüle. De az még szórakoztatóbb, mikor úgy néznek ki, mint egy tégla. Legalább a bőrszínükhöz megfelelő árnyalatot használnák és nem valami rikítót. Én a természetesség mellett döntök, mert jobb, mintha bohócot csinálnék magamból.

Nem vagyok az egy éjszakás kalandok híve és utálom is az olyan tuskó férfiakat, akik csak erre hajtanak. Sajnos elég sok van belőlük az egyetem környékén, de lássuk be, máshol is. Nem használok drogokat és nem is részegedek le napi, vagy heti szinten. Odáig sosem süllyedek, hogy rosszul legyek az alkoholtól. Furán is néznek rám, mikor mindenki megy bulizni, én meg inkább egy könyvvel a kezemben ülök valahol és inkább olvasok. Nem lehet mindenki partifüggő.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Cara - 18+ - 10 év - Még nincs


story of my life

Egyedül ücsörgök a kanapén a klubház nappalijában, miközben körülöttem mindenki sürög-forog. Jó a hangulatuk már most, pedig még szinte nyolc óra sincs. Ugyan kezd sötétedni, de még elég világos van. Szóval szombat este van és a háztagok újabb bulira készülődnek. Most még csak meg sem kérdeztem hogy hol lesz buli, mert nincs kedvem kimozdulni. Örülök annak, hogy a mai szerepem csak annyi, hogy bólogassak a csajoknak, hogy jól áll nekik a ruha, ez a hajviselet megfelelő és a sminkjük is flörtre való. Egyik szoknya rövidebb, mint a másik. Vannak ötleteim,hogy vajon hol fognak ma szórakozni, de váljék egészségükre, de holnap ne nekem panaszkodjanak, hogy semmire nem emlékeznek, még arra sem, hogy kivel feküdtek össze.
Én amúgy is mást terveztem. Olvasok, zenét hallgatok és talán megnézek majd egy filmet a későbbiek folyamán. Persze ezt még ki kell találni, hogy mihez is lenne kedvem. Horror, vígjáték vagy valami egészen más.
- Cukorka, biztos nem jössz? Neked is jutna pasi, ne aggódj. - a hang irányába fordítom a fejem és széles mosollyal válaszolok.
- Biztos, meg nekem egy ideje már van valakim, mellette meg nincs szükségem másra. Több marad neked. - persze senkim sincs. Elég különc vagyok a Sigmák között is. Mondhatni még így is kívülálló, de engem nem zavar.
Itt mindenki egyenrangú. Nem firtatjuk, hogy ki honnan származik. Vannak gazdag csemeték és olyanok is, akik ösztöndíj segítségével tanulhatnak itt, mert máshogy nem engedhetnék meg maguknak. Én az előbbibe tartozok, de sosem vágtam fel vele. Jobban belegondolva, lehet, hogy senki sem tudja igazából, én pedig ennek örülök.
- Óh, nekem meg még be sem mutattad? Szégyelld össze magad. - kacsintott rám Brittany, majd már szaladt is az emeletre, hogy megkeresse a vörös ruhájához megfelelő cipőt. Csak a fejemet rázom széles vigyorral az arcomon, majd visszafordulok a könyvem felé és újra próbálok belemélyedni a sorokba.
Fél órája a ház még nyüzsgött és tele volt élettel, de mostanra már csak én maradtam. Felkelek a kanapéról, leoltom a villanyt és elindulok az emeletre. Irány a szobám és keressünk valami értelmes fimet. Néha jó így egyedül maradni, mert több esélyem van végiggondolni mindent mint akkor, amikor szinte minden percben rángatnának valahova. Még egyszer visszafordulok a konyhába, valami rágcsáért és üdítőért, majd mindet a kezemben cipelve lépkedek a lépcsőn felfelé.
Szobámba érve mosolyogva rázom meg a fejemet, mert úgy tűnik Brit, ismét az én ruhámat vette fel. Akkor ezért volt olyan ismerős és ezért vigyorgott végig rám. Lökött egy nőszemély, de így szeressük. Ledobok mindent a kezemből az ágyamra, majd a szekrényben összébb pakolok. Jó hogy nincs olyan sok ruhám, hogy ne tudjam összehajtani és felakasztani őket tíz perc alatt.
Egy gombnyomásra bekapcsolom a tv-t, majd utána az ágyon heverő laptopomat is. Elég vicces bejegyzéseket tudnak írni a csajok. szeretek rajtuk röhögni. Elkényelmesedek a párnáimnál, miközben letöltöm a ma esti "moziműsort".

Helló magányos éjszaka, újra itt vagyok!





A hozzászólást Alyssa C. Grey összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 24, 2014 4:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://reita-chan.tumblr.com/
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


Alyssa Candy Grey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alyssa Candy Grey   Alyssa Candy Grey EmptyHétf. Május 13, 2013 9:50 pm



Elfogadva!


Kedves Cukorka!Örülök, hogy te nem vagy olyan mint a sok elkényeztetett apuci kislánya. Maradj is mindig ilyen. No meg tessék eljárni bulizni és ismerkedni! Most van itt az ideje és a Hollis tele van meglepetésekkel.
Fuss avatart foglalni és jó játékot. ( :


Vissza az elejére Go down
 

Alyssa Candy Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mr Grey... Really?! Like in the book?! Pff... - Grey and Bomer first meeting
» Alyssa and Adam - A két koránkelő
» Mr. C. Grey
» Riley && Mr. Grey ~ Vajon mennyire izgató Mona Lisa?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Sigma tagok életrajza-