HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Lotte Belacuer EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Lotte Belacuer EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Lotte Belacuer EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Lotte Belacuer EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Lotte Belacuer EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Lotte Belacuer EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Lotte Belacuer EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Lotte Belacuer EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Lotte Belacuer EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Lotte Belacuer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Lotte Belacuer

Lotte Belacuer
::say something : 5
::born this way : 2014. Jun. 08.
::one day : Már nem az vagyok, aki arról álmodozik, hogy ez vagy az lesz belőle: egyszerűen csak vagyok.

Kappa


Lotte Belacuer Empty
TémanyitásTárgy: Lotte Belacuer   Lotte Belacuer EmptyVas. Jún. 08, 2014 2:06 am

Lotte Belacuer

Érdekes, hogy az életben soha semmi sem olyan rossz, hogy ne lehetne még rosszabb.


Teljes név: "Charlotte" (nem használom) Belacuer
Becenév: Általánosságban Lotte
Születési hely és idő: Miami; 1996. július. 21
Play by: Chachi Gonzales
Csoport: Kappa
Érdeklődési kör: Első sorban a hip-hap tánc, de igazából elektronikus zene szakon vagyok itt. Én magam a dj-sel szeretnék foglalkozni, ez és a hip-hapal való keveredés érdekel igazán.
Kapcsolat a családdal: ide

Ez vagyok én: Csapzott, hosszú, szőke haj, erős, izmos láb, nagy váll, hosszú nyak, napbarnított bőr.. aha, avagy Lotte Belacuer. És mindenek felett; egy el nem múló hatalmas mosoly. mint ha egy kiegészítő lenne, csak egyszerűen nem lehet levenni. Bár nekem nem kell semmi ékszer, mégis mint ha mosolyom az lenne. Sokan mondták már, hogy ez a legszebb bennem, persze, én szeretem, ha a tökéletes személyiségemet, egy tökéletes arc, ruha, és persze, kinézet takar.
Általánosságba mindig zsákszerű, sportos rucikat hordok, Nike cipővel földobva. A fejemen fejhallgató, ahol a saját mixeimmel tömöm a fülem. Enyhe smink, egy kis alapozó, fekete szemcerka, szempillaspirál, és máris elfogadható a kinézetem.
Persze, ha a belsőm szépítésével is ilyen hamar kész lennék ... akkor, már nem is Lotte lennék. Például nem lehet eltakarni, vagy le alakozózni a hibákat; hogy egy beképzelt, finnyás, elkényeztetett liba vagyok. Na meg kétszínű.
Ugyanakkor, kedves, bájos, no meg, elbűvölő tudok lenni... (Ezeket Oliviatól tanultam.) Persze, a tehetségem szokott mindenkit megfogni - mind fiúkat mind lányokat egyaránt - a tánc, és a zene összehangolását illetően. Ettől vagyok különleges.



story of my life

Belacuer család ősi, és nemes címét még Franciaországból cibálták át. Arra már nincs külön jegyzék, hogy hogy kerültek Miamiba, de a lényeg az, hogy egy Belacuer lánynak tökéletesének kell lennie. Ez egy olyan eszme, elv, vagy csak szabály, melyet a családunkban mindenkinek tud. Akár pösze francia, akár hiú amerikai, az én otthonomban nem lehet olyan hogy csúnya, szegény, vagy szerencsétlen. Avagy olyan mint Lotte Belacuer.
   
     
***

- Adod ide te kis szaros cafka! - Tépi ki a kezemből a füvet, majd egy nagyot szippantva, tovább adja a többieknek. Egy sértődött pillantást teszek rá, majd a török ülésbe teszem a lábam, és kómásan a barátnőmre Nancyre pillantok, aki úgy kiabál mint egy részeg, és az ajtól visszacsoszogva hozzám, ezeket mondja nekünk.
- Vigyázat gumianya riadó...- közben félig meddig elbotlik az egyik sörös üvegbe, de ő csak röhögve - mint egy disznó - hullik a földre, egyenesen az én ölembe.Nagyra nyitom a számat, azonban a szó valahogy nem jön ki, inkább én is röhögve hullok az óriási mellére. A többiek nevetve nézik a szenvedésünket, majd miközben föl pillantok, anyám mű lábát pillantom meg, ahol egyetlen nyamvadt szőrt sem látok, nem hogy fehér bőrt, hanem egyenesen egy pár-perce szolizott barna, ribancos lábat pillantok meg. A többiek rá se hederítve adják körbe a füvet, és miközben középre teszi a kis sütijét, pont az én számba kerül a dohány, és egyenesen nagyot pöfékelve pont a hajára sikerül fújnom.
- Jaj kincsem máskor lécci figyelj már! - Mondja, miközben műhajából próbálja kiszedni a füstöt de úgy, mint egy félőrült autista, aki a haját veri. A többiekkel csak röhögünk rajta, bár velem szemben ülő Owen mint egy begerjedt kos úgy harap bele műanya műsütijébe, és pislogás nélkül nézi a tanácstalan anyámat.
-Ms. Belacuer, tudja ez - nagy böfögés - isteni lett. -Fejezi be, majd egy beszívott mosoly, és anyám majd elérzékenyül.
-Owen édesem, máskor figyelj magadra...ez azért csak egy Belacuer ház.-Nézz szemérmesen rá, de az utolsót, inkább magának motyogta. Én malacröhögésbe kezdek bele. - Charlotte szólj- kezd bele, majd megtántorodva hátrál meg, mikor én fölállok, és belekiabálok a fejébe. - Anya, ha még egyszer így hívsz esküszöm...- A kezemet meglegyintem, mire ő nagy szemrebegtetéssel próbál bocsánatot kérni.
- Öt perc múlva hozom a következőt, édesem. - nézz rám, majd gyorsan kiviharzik, miközben engem a nevetés elfog, és újra a barátnőm seggében találom magam.

   
***

 Miközben újabb két doboz sört bevedelünk, arra leszek figyelmes, hogy egy újabb láb kerül a szeme elé; egy fehér, szőrtelenített Belacuer láb, minden bizonnyal az én drága-drága nővéremé, Oliviáé.
Föl sem nézek rá, rögtön lekiabálja a fejemet, hogy halkítsam le a zenét, ne használjam ki anyát, ne szívjam azt a szart - ezt 12 percben ledarálva. Közben nem veszi észre, hogy a barátaim a seggét nézik, s lám, csak két perc, és már kezek is vannak ott...
Erre fölsikítva elrohan, egyenesen anyucihoz, hát ha meg meg tudja védeni a kis okostojását... De ehelyett apa lép be.
Szeme karikás, pontosabban a szemében lévő erek horrorisztikusak, fekete festett haja összekócolódott, és arca piros mint egy vadliba... Na jó ez rossz hasonlat volt.
Elröhögöm magam, mire ő nyakon csíp, föl emel, és egy két pofont lekever... Gyorsan kiráncigálom a szobából, de mielőtt megszólalhatnék, ő kiabál:
- Mégis mit képzelsz? Füvét hozol a házba? Komolyan, ha így folytad nem mész egyetemre...sehova nem mész! Bezzeg a nővéred, ő otthon ül és tanul, ahelyett, hogy csicskáztatná anyádat! Mér nem tanulsz tőle?! - Ordít mire én megrántam a vállam, és csak annyit mondok;
-Mert ő egy fruska liba?- Nézek rá, mire ő keresztbe fonja a kezét, és apára mereszti a nagy bociszemét. Apa még egyet lekever, de anya hirtelen ott terem, és ordítozni kezd, hogy mégis mit képzel... Úgy látom összegyűlt a család.




Vissza az elejére Go down
Amabell Lewis

Amabell Lewis
::say something : 293
::born this way : 2014. Apr. 12.
Age : 31
::where we belong : a Hollis egyetem Sigma házában megtalálsz ; )
::one day : I hate everything about you... why do i love you?
::wayfaring stranger : ζ ○ sweet disaster ○ ζ

Sigma


Lotte Belacuer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lotte Belacuer   Lotte Belacuer EmptySzer. Jún. 11, 2014 8:32 am

Elfogadva!

Üdv. Meglehetősen érdekes kis jelenetet ragadtál ki és a maga nemében még poénos is volt. Kíváncsi vagyok, milyen még az élet nálatok vagy, hogy merre tovább ezután, szóval nyomás avit foglalni és játszani ^^ Üdv nálunk : )

ϟ Avatarfoglaló
ϟ Szaklista
ϟ Játékostárs kereső

Vissza az elejére Go down
 

Lotte Belacuer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Kappa tagok életrajza-