HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Evangeline McAbby

Evangeline McAbby
::say something : 4
::born this way : 2014. May. 01.
::where we belong : :: palm bay
::wayfaring stranger : :: the queen

Kappa


you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) Empty
TémanyitásTárgy: you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista)   you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) EmptyVas. Május 04, 2014 8:13 am




evangeline mcabby
Come on with me we'll stay up all night long I want you and I want you bad Let's keep the party going all night long let's keep the party.


Angyali, bájos és elbűvölő. Ezt tartják róla a távoli ismerősei. A közelebbiek azt is tudni vélik, hogy kevésbé kedves, mint amilyennek első pillantásra tűnhet. Kevésbé ragyogó és sokkal makacsabb, akaratosabb és törekvőbb, de még ők sem tartják szörnyetegnek. Azt meghagyja azoknak, akikkel már elbánt, vagy akikkel elbánni tervez, akiket megszerezni óhajt, vagy már megszerzett és el is hajított. Okos és birtokában van minden elegáns és kevésbé finom eszköznek, amivel bármit elérhet. Vajon a számító és kegyetlen Evangeline McAbby tényleg annyira hideg és érzéketlen volna?

friends.

I will love you 'til the end of time


  • Holly Mae - csak az érdek hajtott hozzád. észre sem vettem, mikor kopott ki kapcsolatunkból a taktika.



enemies.

Every time I close my eyes It's like a dark paradise




lovers.

That love is mean, and love hurts








[You must be registered and logged in to see this link.]


válaszhoz !

Kód:
<center><div style="width: 200px; font-family: 'Sacramento', cursive; font-size: 35px; text-align: center; text-transform: lowercase; line-height: 100%; color: black; margin-top: -10px;">neved !</div>
<div style="width: 200px;  font-family: 'Unica One', sans-serif; font-size: 8px; text-align: justify; text-transform: uppercase; line-height: 100%; letter-spacing: 2px; color: #624e47; margin-top: -10px;">

kapcsolatunk...

</div></center>


A hozzászólást Evangeline McAbby összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 04, 2014 8:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Holly Mae Galsworthy

Holly Mae Galsworthy
::say something : 4
::born this way : 2014. May. 01.
Age : 30
::where we belong : Palm Bay ♦
::one day : dreaming of strangers kissing me in the night ♦
::wayfaring stranger : not too shiny ♦

Kappa


you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) Empty
TémanyitásTárgy: Re: you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista)   you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista) EmptyVas. Május 04, 2014 8:33 am

holly mae !



gyűlöl, szeret, gyűlöl, szeret, gyűlöl, szeret, rajong... valahogy ekképpen jellemezhettük volna a viszonyunkat a középiskolában. amikor végre elballagtál, azt hittem, kinyílik előttem a világ, és minden az enyém lehet, amire valaha vágytam. a törést követően azonban szembesülnöm kellett vele, hogy semmivel sem lett jobb nélküled. sőt...

az egyetemre érkezve azt hittem, hogy csak én lettem más. nem is tévedhettem volna nagyobbat. a kapcsolatunk nem is száznyolcvan fokos, hanem inkább tompaszögnyi fordulatot vett: egyszerre elkezdtem úgy érezni, szükségem van rád. mind azt hiszik, hogy a mifélénk között nem lehet igazi barátság, de amikor egy-egy átbulizott éjszakát követően arra eszmélek, hogy a szobádban vagyok, és megvan a tárcám, megvan a telefonom, és még életben is vagyok, akkor egyszerűen... bőgni tudnék. mert a világ nem érti meg az ilyeneket. pedig még én sem értelek igazán.

Vissza az elejére Go down
 

you fit me better than my favourite sweater... (kapcsolatlista)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kapcsolatlista
» Ambrose's Wonderland ϟ kapcsolatlista

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: Játékkövető :: Evangeline Victoria McAbby-