HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Chester Pilgrim EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Chester Pilgrim EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Chester Pilgrim EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Chester Pilgrim EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Chester Pilgrim EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Chester Pilgrim EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Chester Pilgrim EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Chester Pilgrim EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Chester Pilgrim EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Chester Pilgrim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 


Vendég

Vendég


Chester Pilgrim Empty
TémanyitásTárgy: Chester Pilgrim   Chester Pilgrim EmptyPént. Május 02, 2014 12:04 am

Chester Pilgrim

Inkább legyen egy légy a levesedben, mint egy elefánt a porcelánboltban


Teljes név: Chester Pilgrim
Becenév: Nem hiszem, hogy ezt a nevet lehet bárhogyan is becézni, de az biztos, hogy nem SAJT vagyok!
Születési hely és idő: 1985. Július 18.
Play by: Chace Crawford
Csoport: Tanár
Érdeklődési kör: Mikor mi érdekel éppen. Van, hogy bejön valami új hülyeség, én is rákattanok, mert ilyen az ember, hogy ha valami őrület van, abból nem tud kimaradni, csak a lelkesedésem idővel alább hagy. De a filmek mindig nagy kedvencek lesznek, hisz filmek nélkül az élet pocsék lenne, valljuk be! Másik ilyen nagy kedvenc dolog, az az írás. Imádok írni, azt hogy tudok e, megint másik dolog, bár az eladott könyvek száma azt mutatja, valamit tudhatok.
Kapcsolat a családdal: Nem fogok hazudni, eléggé fura velük a kapcsolatom. Édesanyám leszbikus… apám… bár nővé akarná operáltatni magát, de nem… ő is homoszexuális. Ahogy nagyanyám mondta mindig, elég elcseszett egy családba születtem bele. Lévén egyikük se tudta, hogy a saját nemükhöz vonzódnak… összejöttek, szerették egymást, boldogok voltak, aztán anyám teherbe esett, apám bepánikolt, anyám tanácstalan volt, de akarta a babát, vagyis engem. Apám se akarta lebeszélni róla, de valahogy megfordult vele a világ. Egyik nap anyám, mikor elfolyt a magzatvíz, arra lépett be a házba, amikor szólni akart apámnak, hogy édes jó apám egy férfivel hempere. Nos, képzeljétek el a jelenetet!
- Drágám… - anyám sokkolt állapotban van alapból is, mivel elfolyt a magzatvíz, és fogalma sincs mit kéne csinálni. Az anyja azt mondta, szüljön otthon, meg hogy a természet majd megoldja… de látott már elég filmet ahhoz, hogy tudja, ez nem így megy azért, és kurva félelmetes dolog a szülés. Félelmetes és fájdalmas.
- Édesem! – meglepődve szólal meg apám egy másik férfi karjai közül. Ki tudja mióta van viszonya?! De azért undorító dolog, hogy a saját házukban!!!
- Most ezt azonnal befejezed, elfolyt a magzatvíz! – az a szerencsém, hogy anyám mindig határozott ember volt, így nem apám nem is kezdett bele a béna mentegetőzésbe és öltözött is, hogy anyám mihamarabb kórházba kerüljön.
Mondanom se kell, hogy apám rosszul lett a szülés alatt, és nem azért, mert anyám kiszorította belőle a szuszt, de szidta apámat, hogy többet nem rak belé senki semmit! De a születésem után, megbeszélték a dolgokat… kiderült, hogy anyámnak is volt már egy kapcsolata. Próbálta megismerni magát, feszegette a határait, ismerkedett a testével, hogy mit akar az élettől… érdekes, ha én nem foganok meg, akkor egyikük se rohant volna más karjába?! Lévén anyám, ahogy elkezdett nőni a pocakja, megijedt, hogy nem lesz kívánatos a férfiak számára, hogy nem lesz jó anya. Ki értené meg őt jobba, mint más nők, akik vagy szerettek volna gyereket, vagy volt már nekik?!
De egy rossz szavam se lehet, ugyanis szeretetben felneveltek. Igaz több apukám és anyukám volt, mint kéne, de legalább nem játszották meg magukat, viszont engem körül rajongtak. Azt leszámítva, hogy anyám akkor akadt ki, mikor egy fiúval kapott rajta, apám pedig akkor, amikor egy lánnyal… anyai nagyanyám meg azt mondta, hogy a szüleim miatt lettem ilyen. Igazából én nem hibáztatok senkit. Élvezem a fiúkkal is a dolgot, és a lányokkal is, a többi pedig nem érdekel. Az megint más kérdés, ha valakivel majd megállapodom, fogalmam sincs, fiú lesz e az illető, vagy lány… de ez a jövő zenéje. Általában a pillanatnak próbálok élni. A szüleim is így neveltek, hogy élvezzem az életet.

Ez vagyok én: Egy teljesen átlagos fazon vagyok, akiről nem hiszik el, hogy tanár… kreatív írást tanítok az egyetemen, én vagyok az-az ember, aki odaáll melléjük, és bíztatja őket, hogy csak így tovább, ügyes vagy… próbálok foglalkozni velük, rájönni mik az erősségük, és nem a gyengeségüket nézni. Mindenki jó valamiben, csak nekik is el kell hinniük, és nem másokra hallgatni.
Amúgy végtelenül egyszerű ember vagyok, aki szeret erotikus regényeket írni – mondanom se kell, konzervatív nagyanyám minden nap imádkozik a lelkemért. De ezt se gondolnák rólam, mindenki egy kis szerencsétlen alaknak tart, aki talán azt se tudja mi a szex. De, kikérem magamnak! Tisztában vagyok vele, és leginkább az a perverz, akiből ki se néznék, nem igaz?!
De, hogy normális leírást adjak magamról: átlagos magasságú, férfinak talán még alacsony is vagyok. Kócos hajam van, ami alapjáraton áll így… na, jó… nem is nagyon foglalkozom vele, pedig igyekszem, csak rendszerint mindig késésben vagyok! Barnás, szőkés hajam van, amúgy. Kék szemeim, sűrű szempillám… ezt az utóbbit csak azért említem, mivel a lányok minidig irigyelik tőlem. Nem én választottam kérem szépen!
Amúgy szeretem a vicceket, a humoros filmeket, utálom a drámát, a történelmi filmeket, a kosztümöseket… talán ezért nem vagyok színház párti sem, szeretem az akciót, a látványt, ha történik valami és nem csak fél óráig áll a történet egy helyszínen, ami nem is tudod micsoda. De ugyanígy meg tudok hatódni különböző dolgokon, romantikus is tudok lenni épp úgy, mint szex éhes. Igyekszem alkalmazkodni másokhoz, nem mindig sikerül, kissé kiállhatatlan vagyok, lehet… de senki sem egyszerű alak, miért én lennék az?!

LILS - 25 – MÉG MINDIG UGYANNI – LEXI ÉS IAN


story of my life
Mit ne mondjak, nem bírom az olyan kislányokat, akik a könyveimet szorongatva, csillogó tekintetekkel találnak be, hogy ők minden este rám élvezkednek. Ez magán ügy, nem érdekel, rájuk tartozik… hízelgő, persze, de most mit várnak?! Nem vagyok az a tipikus nő vagy férfi csábász, vagy hogy mondjam… nem mondom azt se, hogy az erkölcs mintaképe vagyok, mert a mai diákok mit ne mondjak, izgalmasan néznek ki, és eszedbe se jutna, hogy nem szabad, mert tanítod őket. Volt már kalandom nem eggyel, de akkor is… az olyanokat nem csípem, akik csak azért akarnak lefeküdni velem, mert azt a karaktert látják bennem, akik a könyveimben vannak. Én nem Christian Grey vagyok, egy átlagos fazon, aki szereti a szexet, aki élvezi az újdonságokat az ágyban és nem veti meg az élvezeteket. De szeretem, ha a partnerem, nem egy hülye liba, ha beszélni akar a könyveimről, én benne vagyok, de ne ilyen kérdésekkel jöjjenek, próbáltam e a leírtakat, és velük megcsinálnám e?! Nem fogok hazudni, esett már meg ilyen, hogy valakivel kipróbáltam egy jelenetet, de az megint más történet…Most is ott ülök a fogadóidőmben a szobámban, olvasgatom a pajzánabbnál pajzánabb maileket, csak csóválom a fejemet, hogy egyesek mennyire nem tartják magukat semmire, hogy így odadobják a testüket nekem, nem mondom, nem egy meztelen képet kaptam már meg. Én egy egyszerű tanár vagyok, emberek! Filmes szemináriumokat tartok és van egy kreatív írás klubunk, ennyi! Nem titkos szex órákat veszünk, és a fájdalom vörös szobája az irodám! Igen, sajnos nyitottam már be arra is, hogy az egyik diákom az asztalomhoz bilincselte magát, szánalmasak a mai fiatalok, komolyan! Sikítanak a figyelemért, hogy valaki foglalkozzon velük, de közben leginkább magukkal kéne foglalkozniuk, többre becsülniük magukat ennél. Azért bevallom, sokszor megmosolyogta a dolog, a levelek, a képek… és bár nem kéne, elolvasom őket, válaszolok, mert foglalkozni kell velük azért és…
Elsuhan egy szépség az ajtóm előtt… hosszú lábak, melyek elvesznek a kopogó magas sarkú csizmában. Mint egy jelenés, egy angyal… és hallom a nevetését, lágy kacaj… de még sose tudtam őt elkapni, hogy megnézhessem magamnak, hogy milyen az arca, hogy gesztikulál beszéd közben…mindig csak látom a tömegben, de olyan hamar elveszik, hogy mire odaérnék, mintha nem is lett volna ott. Szeretném tudni a nevét, hogy hogy hívják, vágyakozom utána, mint egy gyermek a nutella után, amit rosszul létig eszik, és utána is többet akar. Gyönyörű lány, róla fantáziálgatok már egy ideje, mint valami kamasz gyerek a pubertás korszakban. Mintha nem válogathatnák ezer meg egy lány vagy fiú közt! De kíváncsi vagyok rá, ő érdekel, hogy milyen… hasonlít e ahhoz, amit elképzelek, vagy teljes csalódás… igazi femme fatale-nak tűnik, és látom az embereken, hogy megcsodálják őt…
- Mi az fiam, szerelemes vagy?! – kérdezte anyám a telefonba, amikor meséltem neki az éteri nőről, akit néha megpillantok a folyosókon.
- Nem tudom… egyelőre még nem akarom az lenni, csak szeretnék egy olyan lányt, aki érdekes… és ő az, látom benne a fantáziát, nem olyan mint a többi, nem egy hülye picsa… hanem nő. Tudja, hogy gyönyörű, és élvezi a hatalmát, amit ez ad a kezébe, hogy szép…

Vissza az elejére Go down
 

Chester Pilgrim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ms. Blanchard és Mr. Pilgrim
» Alessa & Chester

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: ooc :: archívum :: Előtörténetek-