HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Chris && Aly ~ futópálya ~ EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Chris && Aly ~ futópálya ~ EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Chris && Aly ~ futópálya ~ EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Chris && Aly ~ futópálya ~ EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Chris && Aly ~ futópálya ~ EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Chris && Aly ~ futópálya ~ EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Chris && Aly ~ futópálya ~ EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Chris && Aly ~ futópálya ~ EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Chris && Aly ~ futópálya ~ EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Chris && Aly ~ futópálya ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alyssa C. Grey

Alyssa C. Grey
::say something : 40
::born this way : 2013. May. 11.
Age : 30
::where we belong : Palm Bay
::wayfaring stranger : ► Miss Grey

Sigma


Chris && Aly ~ futópálya ~ Empty
TémanyitásTárgy: Chris && Aly ~ futópálya ~   Chris && Aly ~ futópálya ~ EmptyCsüt. Május 01, 2014 12:41 pm


Chris & Aly


[You must be registered and logged in to see this image.]
Felteszem a lábamat az egyik padra és nyújtani kezdek. Legutóbb, mikor futottam azért jöttem, mert dühös voltam. El akartam szaladni minden és mindenki elől. Ki a világból, vagy legalább olyan messzire, amennyire csak tudok. Elrejtőzni barátok elől, a bátyám elől, idegenek kíváncsi szeme elől, mikor sírni látnak. Inkább sírok olyanok előtt, akik nem ismernek, mint olyanok előtt, akik tudják mi fáj. Azt sokkal megalázóbbnak érzem. Tudom, hogy nem szabad egy fiú miatt sem sírni, de én képtelen vagyok üres szívvel gondolni a volt fiúmra annyi év után.
És nagyjából most is hasonló okok miatt vagyok itt. Futás közben valahogy könnyebb gondolkodni. Vajon tényleg ezt akarom? Vajon tényleg bujkálni akarok a bátyám elől és az egyetem összes tanárja és diákja elől? Nem akarom, hogy kockáztassa miattam az állását. Bár ha az iskola szabályzatát szó szerint értelmezzük, akkor Sky nem a tanárom. És csak a tanár-diák kapcsolat tiltott. Nem így van? Legalábbis az erkölcsi kódex-ben ez áll, amit minden elsőéves megkap.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Szeretem Sky-t, Mr. Skyler-t, Chet-et ... és az sem érdekel, hogy jó tizenkét évvel idősebb nálam. A szerelem nem számokat hoz össze, hanem embereket. Hasonló érdeklődéskörű embereket, olyanokat, akik kiegészítik a másikat. Nincs tekintettel korra, nemre, társadalmi hierarchia rendszerre, bőrszínre, nemzetiségre, vagyoni helyzetre, szociális státuszra sem. Csak legyenek boldogok. A szerelem olyan mély és erős érzés, amely által szorosabban kötődünk a másik félhez, mint ha csak csupán szeretetet éreznénk iránta. A szerelem fogalmát a különböző kultúrákban és társadalmi közegekben eltérő módokon határozták meg. Oké-oké, néha utánaolvasok pár dolognak ami érdekel és hát a pszichológia zh miatt is szükségem volt pár infóra. Eredeti jelentése az, amikor egy idősebb férfi tanítja a fiatalabbat mind kulturális, filozófiai, és szexuális szempontból. Ezoterikus megközelítésből, aki szerelmes az nem szabad és tanulnivalója van az adott személlyel, nem véletlen, hogy pont egymásba szerelmesek. Ezt vallja a pszichológia is.
Coop-ot például nem tudnám erről meggyőzni, mert szerinte olyan sem létezik, hogy szerelem, csak két ember kihasználja kölcsönösen a másikat. Érdekes meglátás, nem? De nyilván ebben is van valamennyi igazság. Minél többféle ember van, annál többféleképpen lehet ugyan azt elmondani. Ha pedig valaki vitatkozni akar velem ebben a témában, azt várom szeretettel órák után ... mikor hol. Érvelni jól tudok és a pszichológia is a véremben van, csak Cooper-nek senki ne szóljon róla.
Még utoljára ellenőrzöm a cipőfűzőmet, mert hát azért mégsem akarok pofára esni, majd lassan elindulok a futópályán.


▲ Other: [You must be registered and logged in to see this link.] ▲ music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▲ note: Öhm ... kiselőadás a szerelemről hopsz Nem volt szándékos ^^
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
http://reita-chan.tumblr.com/
 

Chris && Aly ~ futópálya ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: Külterület-