HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Mr. Maslow   EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Mr. Maslow   EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Mr. Maslow   EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Mr. Maslow   EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Mr. Maslow   EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Mr. Maslow   EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Mr. Maslow   EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Mr. Maslow   EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Mr. Maslow   EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Mr. Maslow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Nolen Maslow

Nolen Maslow
::say something : 3
::born this way : 2014. Apr. 22.

Teacher


Mr. Maslow   Empty
TémanyitásTárgy: Mr. Maslow    Mr. Maslow   EmptyCsüt. Ápr. 24, 2014 5:29 am

Nolen Maslow

If music is too loud, you're too old.


Teljes név: Nolen Carter Maslow
Becenév: Nol, egyébként csak Nolen
Születési hely és idő: Oxford; 1982. 10. 24.
Play by: Jared Leto
Csoport: Teacher
Érdeklődési kör: muzikalitás, tehetségek, diákok ösztönzése
Kapcsolat a családdal: A családdal való kapcsolatom nem nevezhető egyszerűnek. Fiatalabb koromban a pokolba kívántam őket, ezért nem egyszer szöktem el otthon, aludtam barátoknál vagy lófráltam a városban. Egy ilyen esetkor történt, hogy édesapám szívrohamot kapott... később a kórházban örökre eltávozott. Évekig emésztett a bűntudat, utolsó találkozásunkor a szemébe vágtam, hogy gyűlölöm és soha többé nem akarom látni.
Azóta se jöttem rendbe, de az édesanyámmal való kapcsolatom erősebb mint valaha. Noha húgom, kívánni se lát. De ez már egy másik történet.  

Ez vagyok én: Kezdjük szépen az elejéről. Haladjunk szép lassan. Jöhet a klisés szöveg, hogy a szemem kék, a hajam barna. Hol hosszú, hol rövid és imádom. Az sem annyira lényeges, hogy átlag magaságommal és fiatalos kinézetemmel néha éveket vesztett diáknak, esetleg plasztikai műtéteken átesett milliárdosnak néznek engem az emberek. Csodálkoznak is, amikor árjönnek koromra, iskolában betöltött státuszomra. Ha már a csodálkozásoknál járunk, a szolid tanári kinézetemhez képest a hétvégi alteregóm valami fantasztikusan laza ember. Hétköznapokon a visszafogottságom dominál, míg a szabadnapjaimat a tetoválásaim mutogatásával töltöm egy szórakozóhelyen. Nem mellesleg, néhány szakmai dolgozatot is ott javítok, de ez már csak részlet kérdés.
Nézzük a belsőmet, ami kissé összetetteb mint egyeseké. Amikor azt mondják hogy a férfiak csak az alsó agyukkal gondolkodnak, kissé megsértődöm. Nem ismernek minket annyira. Sokszor modnták már nekem is, hogy nincsenek érzéseim. Jó tisztában lenni azzal, hogy a sok felvetéssel szemben én nem vagyok az a nagy skalpvadász. Lehet a múltam kissé meghatározó volt azok számára, akik életem kezdete óta ismernek és nem hiszik el, hogy megváltoztam. A fejem lágya is benőtt, tisztában vagyok azzal, hogy néhány dolgot meg kell oldjak az életemben. És ha ez kihívás lenne? Elfogadom!
Egyébként; hamár a skalpoknál tartunk: szeretek kalandozni, elmerülni az adrenalinban s élvezni azt amit kaptam. Ez nem mindig jelenti az, hogy ezeket a dolgokat különböző emberekkel teszem. Ami az illeti...

[You must be registered and logged in to see this image.]
ST; - 18 - 4 - nincs


story of my life

~ 14 évvel ezelőtt ~

- Ez szerinted példamutató magatartás?! Néztél már egyáltalán tükörbe?! - egyik kérdésbe foglalt kiabálás a másikat követte. Mind oly dühből származot ami már rég emésztette a testvérem.
- Te becsavarodtál Eleonora! - ráztam a fejem. Makacs voltam, és nem akartam elhinni mindazt ami igaz volt. Úgy gondoltam a tizennégy éves húgom nem tudja mi az amit csinálok, a probléma mégis az volt, hogy nagyon is tisztában volt vele.
Kirúgtak az egyetemről, mert le akartam fizetni egy tanárt már az első félévben, minden este ittam és elég ritkán jártam haza ahhoz, hogy édesanyám halálra aggódja magát.
- Vicces, szerintem meg te! Egésznap mást sem csinálsz csak fekszel az ágyban ha éppen itthon vagy! Egyébként mindig más csajjal szórakozol és tudod, hogy hogy értem! Hihetetlen! - csak mi ketten voltunk itthon, így szabadon kiabálhatott velem. Meg is tette. Egyáltalán nem fogta visszamagát.
A fejmosás, nem úgy repült mint az idő amit a legjobb haverokkal töltesz. A percek óra hosszúságúra nyúltak, végeláthatatlannak tűnt az egész.
- Tudod mi a poén az egészben? A nagytesó dolga az lenne, hogy megvédi a húgát, példát mutat neki és bevezeti az életbe. De te? Te vagy a legrosszabb bátty a világon! A te hibád, hogy apa meghalt! - El arca kivörösödött a sok kiabálástól, sós könnyek pedig végre utat törtek maguknak.
Az az igazság, mindenben teljesen igaza volt. Nem követtem azt a Kódexet, amit a húgom születésénel jelképesen elmagyaráztak nekem. Csak annyi lett volna a dolgom, hogy mindig mellette leszek és én még ebben is kudarcot vallottam.
Mire válaszolhattam volna bármit is az előbbi kirohanásra, Eleonora már nem volt ott. Helyette a levegőben maradt feszültség és szobaajtójának csapódása késztetett elgondolkodásra.
Csak másnap mertem kopogni az ajtaján, akkor sem nyitotta ki. Mást választottam. Mivel édesanyám ismét nem volt otthon a munkája miatt, nyugodtanelőkészíthettem a tervemet.
Amint mindennel elkészültem, becsúsztattam egy levelet az ajtó alatt majd távoztam.

Kedves Eleanora!
Mindenegyes év, amit nélküled és társaságod nélkül pocsékoltam el, maga volt a megtestesült őrültség. A tegnapi összetűzésünk felnyitotta a szemem. Teljesen igazad volt mindenben. Megfogadom az úgy mond "kétértelmű" kioktatásod és összeszedem magam. Kezdve azzal, hogy elköltözöm. Ha meg is akarnál állítani késő, már rég elmentem. Kérlek mond meg Anyának, hogy felhívom amint lesz rá lehetőségem, és azt hogy szeretem. Ahogy Téged is! Mindazon baromságok ellenére amit elkövettem, kérlek bocsáss meg nekem és maradj olyan amilyen most vagy.

Nol.


~ jelen ~

A kulcsomómat felkapva indultam a kocsimhoz. Fejemben újra lefuttatam milyen óraim is lesznek, kell-e valakit korrepetálnom. Amíg mindezt végig csináltam már az épület előtt parkoltam. Mikor értem ide egyáltalán? Manapság egyre többet bambulok el, talán a korral jár.
Ahogy végig haladtam a folyosón mindenfelől jöttek a jó reggelt Mr Maslow, vagy napot Tanárurak. El sem tudok képzelni ennél jobb munkát a világon. Egyáltalán nem bántam meg, hogy így döntöttem.
Mielőtt kinyithattam volna az irodámat, a folyosón megláttam Ms. Russ-t és a kis barátnőit trécselni.
- Ms. Russ, kérem jöjjön egy percre. Beszélnem kell önnel a múltkori prezentációról, amit Stuart Máriáról tartott. - a tanárokra jellemzó "ellentmondást nem tűrő" hangon szóltam neki, mutatva az immáron nyitva álló irodámra. Meg vártam amíg elköszön a barátaitól, csak azután indultam sötét égerből készült asztalomhoz.
- Zárd be az ajtót kérlek, fontos dologról lenne szó. - kezdtem, amint átlépte a küszöböt. Saját kis rendszerem szerint elrendeztem a mai naphoz tartozó jegyzeteket és a kijavított fogalmazásokat.
Emilia pillantása meglepődöttségben úszott, én pedig elmerültem benne egy pillanatra, szinte el is felejtve mit akartam mondani.
- Tudom, hogy nehéz titkolóznunk és arra gondoltam, hogy a hétvégén elmehetnénk pihenni. Csak mi ketten, de csak akkor ha nincs semmi más terved.



Vissza az elejére Go down
Sosie Morgenstern

Sosie Morgenstern
::say something : 87
::born this way : 2013. May. 02.
Age : 32
::where we belong : palm bay
::one day : 'cause i don't wanna lose you now,i'm lookin' right at the other half of me

Kappa


Mr. Maslow   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Maslow    Mr. Maslow   EmptyPént. Ápr. 25, 2014 5:28 am

Elfogadva!

Azta... nem is tudom, mit írhatnék. Kerek egész volt, arra meg pláne nem gondoltam, hogy egy diákjával kezd ki tanár úr. Nehogy aztán baja legyen belőle.
Huss foglalni, amit kell. (:

ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Mr. Maslow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Tanárok életrajza-