HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Alyssa and Adam - A két koránkelő EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Alyssa and Adam - A két koránkelő EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Alyssa and Adam - A két koránkelő EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Alyssa and Adam - A két koránkelő EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Alyssa and Adam - A két koránkelő EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Alyssa and Adam - A két koránkelő EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Alyssa and Adam - A két koránkelő EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Alyssa and Adam - A két koránkelő EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Alyssa and Adam - A két koránkelő EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Alyssa and Adam - A két koránkelő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alex Tomlinson

Alex Tomlinson
::say something : 12
::born this way : 2013. Jun. 11.
Age : 32
::where we belong : Florida, Hollis University
::one day : The money is better, such as poverty, if only for financial reasons as well.
::wayfaring stranger : Cute, rich boy

Alpha


Alyssa and Adam - A két koránkelő Empty
TémanyitásTárgy: Alyssa and Adam - A két koránkelő   Alyssa and Adam - A két koránkelő EmptySzer. Ápr. 23, 2014 7:31 am

Egész éjjel alig aludtam valamit, végig az új dalomon agyaltam. A suli mellett ritkán van időm írni, így természetesen örülök, ha írogathatok valamit. A dallam kész, már csak a szöveg hiányzik, a téma is megszületett a fejemben úgy hajnali kettő és három között. Magamhoz veszem a gitáromat, és a már kész kottát, majd fogom magamat és elindulok kifelé a parkba. Szeretem ilyenkor a parkot, csendes és hűvös. Szerencsémre kertészeket nem találok, így magam vagyok a gondolataimmal. Nem figyelem az időt, fogalmam sincs róla, hogy mióta ülök a fa alatt.
Egy darabig felkaptam minden egyes neszre a fejemet, de most már nem törődöm sem a parkból, sem az épületből jövő hangokkal. Egészen addig hidegen hagynak az ilyesfajta zajok, neszek, amíg meg nem hallom zörögni a murvát és a frissen lehullott, száraz faleveleket, így arra jutok, hogy valaki hamarosan megzavarja magányomat. Amikor elém ér, akkor emelem csak fel a fejemet, és először fel sem ismerem, csak miután a szemem fölé téve a kezemet - ezzel takarva a napot, ami az illető háta mögül süt. A napellenző kezemnek hála felismerem Alyssát, a lányt, akivel régóta jóban vagyunk, mivel ugyanabban az évben kezdtük az egyetemet.
Hello Lys! - köszönök rá vidáman és mosolyogva - Hogyhogy ilyen korán? Te sem bírtál aludni?
Vissza az elejére Go down
Alyssa C. Grey

Alyssa C. Grey
::say something : 40
::born this way : 2013. May. 11.
Age : 30
::where we belong : Palm Bay
::wayfaring stranger : ► Miss Grey

Sigma


Alyssa and Adam - A két koránkelő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alyssa and Adam - A két koránkelő   Alyssa and Adam - A két koránkelő EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 5:37 am


Be careful of your thoughts;
they may become words at any moments.


Tudom, hogy nem lenne kötelező ilyenkor fent lennem, de egyszerűen képtelen vagyok mostanában az alvásra. Nem tudok addig aludni, ameddig szeretnék, ha meg el is alszok, akkor rosszat álmodok. Minden éjjel Zach-ről álmodok, ahogy a szemeimbe hazudik. Azt mondja fontos vagyok neki, hogy szeret, majd a következő pillanatban már mással van. Tudtam, hogy sosem volna neki szabad megbocsájtanom, de annyira naiv és hiszékeny voltam, hogy nem törődtem azzal, amit az eszem diktál, csak a szívemre figyeltem. És alaposan rá is fáztam. De már okosabb vagyok és tudom, hogy nem adhatom el senkinek sem a szívem egy kedves szóért, vagy egy gyengéd érintésért.
Ha valaki tényleg érdeklődik utánam, az harcoljon értem. Érje el, hogy csak rá tudjak figyelni és ne tudjam kiverni a fejemből. Nehéz megmondani lesz-e ilyen férfi mostanában, de majd meglátjuk mit hoz a sors.
Azt hiszem jobb lesz kikelni az ágyból. Mégis jobb csinálni valamit, mint ébren forgolódni és azon agyalni, miért vert át. Először a fürdőbe megyek, de nem nézek a tükörbe és még csak a villanyt sem kapcsolom fel. Félek attól, amit láthatok az üvegben. Egy meggyötört lelkű lányt, akinek nem kellett volna keresztülmennie ilyeneken, csak hogy a pasi egy szemét volt. Erről pedig nem ejtek több szót. Tegyen amit akar és én is ugyan így fogok tenni.
Felöltözök, megrázom a hajam, egy kis parfüm és magam mögött hagytam a szobámat. Előhorgászom a fülesemet a zsebemből és a telefont. Kellene valami jó zene a sétához.
Kint már most jobban érzem magam, mint a négy fal között. A hűvös reggeli szél kitisztítja a fejemet és kellemesen érinti bőrömet. A hideg levegő tüdőmbe is elér és elvigyorodok.
- Na vagy most fogok megfázni, vagy soha. - felnevetek, majd leveszem a pulcsimat. Annak, ha beteg az ember rengeteg pozitív oldala van és én szeretem a pozitív dolgokat. Például nem kell órára menni, maradhatok egész nap az ágyamban és nézhetek valami jó filmet. Közben pedig mindenki sajnál, hogy de rossz nekem.
Miközben Katy Perry a sötét lovacskájáról énekel a fülemben, belemerülök a zenébe és észre sem veszem, hogy a parkban kötök ki. Ugyan céltalanul akartam sétálni, most mégis célom lett. Egyik fa tövében egy ismerős alakot pillantottam meg. Megfordul a fejemben, hogy odakiáltok, vagy meg kellene őt ijesztenem, de én sem nézném jó szemmel, ha ilyen korán ijesztgetnének. Odasétálok hozzá és csak előtte állok meg. Rámosolygok, ahogy felemeli a fejét.
- Jó reggelt. - lehuppanok mellé, kímélve a látását.
- Igen, így is mondhatjuk, de már napok óta rosszul alszok. - felhúzom a lábaimat, fejemet térdeimre hajtom és Alex-re nézek.
- Mit játszol?
Vissza az elejére Go down
http://reita-chan.tumblr.com/
 

Alyssa and Adam - A két koránkelő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alyssa Candy Grey
» Adam Shewbridge

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: Külterület-