HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Alex Tomlinson EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Alex Tomlinson EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Alex Tomlinson EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Alex Tomlinson EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Alex Tomlinson EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Alex Tomlinson EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Alex Tomlinson EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Alex Tomlinson EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Alex Tomlinson EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Alex Tomlinson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alex Tomlinson

Alex Tomlinson
::say something : 12
::born this way : 2013. Jun. 11.
Age : 32
::where we belong : Florida, Hollis University
::one day : The money is better, such as poverty, if only for financial reasons as well.
::wayfaring stranger : Cute, rich boy

Alpha


Alex Tomlinson Empty
TémanyitásTárgy: Alex Tomlinson   Alex Tomlinson EmptyKedd Jún. 11, 2013 6:23 am




[You must be registered and logged in to see this image.]

Alexander Christopher Tomlinson
A pénz jobb, mint a szegénység, már csak anyagi szempontból is.


21 ; Alpha ; Louis Tomlinson ; Egyedülálló ; Al, Alex, Chris


[You must be registered and logged in to see this image.]

 
Alex gazdagsága miatt mindig is lenézte a nála szegényebb embereket.Ezzel szemben nem vág fel senki előtt sem azzal, hogy a legújabb telefonja, ruhája van, inkább titokban tartja, hogy bezsebelhesse a bókokat. Nem nagyon barátkozott olyan srácokkal, akik nem engedhettetek meg maguknak egy márkásabb ruhát, kütyüt. Lányok terén is igen válogatós volt, nem egyszer volt olyan, hogy három nap alatt megunta a barátnőjét, és dobta egy másik lányért. Gyönyörű égszínkék szemei, és vakítóan fehér mosolya miatt már az óvodában bomlottak érte a nála fiatalabb, és idősebbek egyaránt. Haja állandóan kócos, mintha most kelt volna ki az ágyából, de ez nem így van, ezzel órákat pepecsel reggelente. Ruhái mindig a legfrissebb divat szerint van összeválogatva, nem lehet ezt a srácot márkás cipőhöz nem illő gatyában látni, ezért azt hiszi, egy pillantással mindenkit a kisujja köré tud csavarni, és ez így is van. Pont emiatt marha nagy a pofája, öntelt, de ha a barátaival van, -akik ugyanolyan kőgazdagok- tudja, hogy hol a határ. Ezen kívül arrogáns, felsőbbrendűnek érzi magát.  A lányokat persze nem csak a szép szemeivel, és fehér fogvillantással, makulátlan arcbőrével bűvöli el, hanem szépen kidolgozott izmaival, kockás hasával, és persze a kedvességével. Ehhez társul a kimagasló okossága, -ami néha tudálékossághoz vezeti szegény Alexet- és a józan esze, amivel bármikor és bárhol képes kiötölni egy tervet, megoldást, vagy bármi mást, amit a helyzete megkíván. A tanárai szívesen belekötnek ebbe a kedves, félig francia srácba, de nem találnak rajta kifogásolni valót, mert mindig felkészült az órákra. Ez a fiú igazi 'out-going' csávó, ott van minden házibulin, partin, és persze ezek nagy részéről új barátnőkkel távozik, rendszerint egymás ajkára tapadva. De ezek a lányok csak ideiglenes megoldások, egy lány van csak, aki megdobogtatja eme -titkon- érzékeny fiú kicsi szívét, de ez mindenki számára hétpecsétes titok. Erről a lányról annyit álmodozik, hogy bármit megtenne, ha kell kínos dolgot is, csak hogy felfigyeljen rá. 





Nos, hát hol is kezdjem? Felesleges lenne leírnom, hogy kiskoromban is imádott mindenki, ez gondolom evidens. Az már lényegesebb, hogy apuci kicsi fia nem apuci kicsit sok pénzéből jutott be az egyetemre, hanem az elsők között vették fel, amire büszke vagyok. Anyám nem akarta, hogy ide járjak, mert szerinte ez túl veszélyes, és nem tudnék vigyázni magamra. Ez hülyeség. Anyám annyira konzervatív, hogy ha tehetné, nem koedukált iskolába rakna, amihez azért nekem is lenne egy két szavam.Főleg azért, mert anyám nem is az édesanyám, hanem apám új, második felesége, és anyut csak azért hagyta el még kiskoromban, mert ő szegény volt, ez az új nő, Jane, pedig rohadt gazdag, pont mint apu. Én apuval maradtam, ő bármelyik sulit tudta finanszírozni, és ez így jobb volt, mint az aljanéppel együtt tanulni. Bár szüleimmel nem ápolok szoros kapcsolatot, csak az öcsémmel, Max-szel, így is rendszeresen kapok egy szép kerek kis összeget a számlámra. Idekerülésem első napján láttam már, hogy itt is epedeznek értem a szebbnél szebb lányok, és a hozzám hasonló gazdag srácok is bandába verődnek. Természetesnek vettem, hogy a gólyáknak szervezett bulin ott kell lennem jól is tettem, találkoztam egy gyönyörű, zöld szemű lánnyal, Emmával, akivel egy kiváló éjszakán mentem keresztül. Nem bántam meg, de ami volt elmúlt, és így jöttek sorra a hosszabb-rövidebb kapcsolataim a szebbnél szebb lányokkal. A lányok nem bánják, hogy elkényeztetem őket, értsd drága kocsik, panorámás ház, cserébe esténként ők is elkényeztetnek engem...Reggelente úgy érzem, hogyha új nap vár rám, az új kalandot jelent, ami itt a Hollison nem más, mint egy új, meghódításra váró miniszoknyás egyed. Az akadályt könnyedén veszem, nem nagyon szükséges törnöm magam, a lányok összesnek a lábaim előtt, ha csak egyet is rájuk kacsintok. Szerintem óriási szerencse, hogy nincsenek a fejünk felett gondolatbuborékok, mert azon lányoknak egy része, akivel volt valamilyen -akár testi, akár másféle- kapcsolatom, elég kínosan érezhetné magát a többi diáktársa előtt. Ez azért nem jelenti, hogy mindent mindenkivel, mert nem minden lányt tartok erre megfelelőnek. A bandám. A srácok is klikkesednek rendesen, nem csak a lánykák, és persze gazdagék együtt nyomulnak minden szünetben, a parkban, a menzán, de a bulikban azért különválunk. "Előéletemre" tekintettel egyértelmű volt, nem csak számomra, hanem a banda számára, hogy a legmenőbb, a numero uno bandába vesznek be. Mivel itt vannak a legjobb fejek, legnagyobb formák, mindenki ide akar bekerülni, de ez nem mindenkinek sikerül, mindenki, aki ismer, vagy jóban van egy taggal ebből a bandából, már menőnek érezheti magát...

Talán...



Tom ;több mint egy év ;15; -- ;

Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


Alex Tomlinson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Tomlinson   Alex Tomlinson EmptyVas. Aug. 11, 2013 10:36 pm



Elfogadva!


Kedves Alex... Tudod azért nem minden a pénz. Légy kicsit türelmesebb.
Menj foglalj avatart és jó játékot ( :

Vissza az elejére Go down
 

Alex Tomlinson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alex's

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Alpha tagok életrajza-