HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Melanie Weston EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Melanie Weston EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Melanie Weston EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Melanie Weston EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Melanie Weston EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Melanie Weston EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Melanie Weston EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Melanie Weston EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Melanie Weston EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Melanie Weston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 


Vendég

Vendég


Melanie Weston Empty
TémanyitásTárgy: Melanie Weston   Melanie Weston EmptySzomb. Május 18, 2013 11:07 am






Melanie Weston
You shot me down but I won't fall. I am titanium.


19; Kappa; Candice Accola; szingli; Mel;




Külső: Nem mondanám valami magasnak magamat, mondjuk inkább, hogy átlagos női testmagassággal rendelkezem. Nem vagyok sem langaléta sem pedig picurka. Ugyanez vonatkozik a testalkatomra is. Sajnos hajlamos vagyok a hízásra, de már jó pár éve tartom a versenysúlyomat, úgyhogy remélhetőleg, ha nem hagyom abba a futást és a táncolást, akkor ez így is fog maradni. Hosszú szőke hajam van, amit mostanában inkább hullámosabb formában hordok, bár igazából ez a természetes alakja is. Nem sokszor változtatom a színét vagy a formáját, mert szerintem egy nőnek a szép, hosszú haj áll jól. Egyetlen egyszer voltam vörös az életemben, nos, ezt már alaposan megbántam, úgyhogy többet ne is emlegessük fel. Sminkelni keveset szoktam magam, ami hétköznapokon szóba jöhet nálam az az alapozó és a szemceruza, maximum még egy kis szájfény, ha a kedvem épp úgy hozza. Van egy gyűrűm, amit sose veszek le, mert még anyukámtól kaptam és ez az egyetlen dolog, amit megőrizhettem tőle. Ruhákat illetően követem a divatot, de azért főként az időjáráshoz öltözködöm. Imádom a farmert, de ha melegebb idők jönnek, akkor a nőies ruhák, illetve szoknyák sem maradnak a szekrényem aljában. Ha ennyiből nem tudsz beazonosítani, akkor mindehhez, amit az előbb leírtam magamról vegyél hozzá egy nagy, sötétkék táskát, barna pántokkal. Ez a táska is mindig nálam van, úgyhogy talán ez a legjobb ismertetőjegyem.

Belső: Nem sok rossz tulajdonságom van, ugyanis könnyen alkalmazkodom, nem szeretem magam körül a feszültséget, így a veszekedéseket is kerülöm. Makacsnak viszont nagyon makacs vagyok, illetve az igazamért mindig kiállok. Nem szeretem felemelni a hangom, de ha a helyzet úgy kívánja, akkor megteszem. Szeretek beszélgetni, segíteni az embereknek. Szeretem érezni, hogy valakinek szüksége van rám: ilyen esetben képes vagyok bármit megtenni az illetőért. Mindössze egyszer törték össze a szívemet, de nagyon, azóta se igazán jöttem helyre, bármit is mutassak a külvilág felé. Ha szerelmes vagyok, akkor nagyon kötődök a másikhoz, szeretek róla gondoskodni és vele tölteni az időmet. Nagyon érzékeny vagyok, így ha valaki olyan dolgot mond nekem, ami számomra megható, akkor rögtön képes bekönnyesedni a szemem. Tehát láthatjátok, hogy alapvetően nincsen rossz természetem, apróbb rossz tulajdonságaim vannak csupán. Ez talán abból fakad, hogy apám egy igazi tuskó, láttam, hogy bánt anyuval és semmiképp se szeretek úgy viselkedni, hogy valakinek fájdalmat okozzak. Anyu pedig nagyszerűen felnevelt két gyereket, ő a példaképem, remélem egy nap én is olyan fantasztikus anya leszek, mint amilyen ő volt.




A tavalyi évem életem legszörnyűbb időszaka volt. Először kezdődött azzal, hogy a jónak hitt kapcsolatomból a kedves párom megcsalással lépett ki. És nem éltem álomvilágban, nem vagyok az a fajta lány, aki nem veszi észre, ha elromlanak a dolgok körülötte. Kettőnk közül nem én, hanem az exem tervezte az összeköltözést, egyik este még udvarol a telefonba, másnap eljön hozzám és közli, hogy megcsalt. Életemben még sohasem ordítottam annyira senkivel sem, mint akkor vele. Fél óra kiabálás és megannyi könny után kitessékeltem a házunkból. Az én kiakadásom csak ezután kezdődött. Több napig ki sem mozdultam a szobámból, enni is alig ettem az érettségi pedig üldözött engem. A nővéremnek és anyukámnak köszönhetően hamarabb talpra álltam, mint gondoltam, ezt pedig egy csajos hétvégével oldottuk meg, amit Miamiban töltöttünk el. Innen hazautazva pedig fejest ugrottam az érettségi vizsgáimba. A ballagás után hatalmas buli volt szervezve a sikereim örömére, egészen jól is éreztem magam, egészen addig, míg anya össze nem esett. Éjszaka hét és fél órát töltöttünk a kórházban ücsörögve és vártuk, hogy végre valamelyik orvos felvilágosítson minket anya állapotáról. Nem kívánom senkinek sem azt a pillanatot, mikor közlik vele, hogy annak a személynek, akit a világon mindennél jobban szeret, csupán hónapjai vannak hátra…
***
Apa felfogadott egy nővért anya mellé, akit az első munkanapján elküldtünk melegebb éghajlatra a nővéremmel. Megértettük, hogy apa dolgozik, nem tud otthon lenni, ahogy azt is, hogy anyával már évekkel ezelőtt megromlott a kapcsolatuk, de felháborítónak tartottuk, hogy helyettesíteni akar minket egy idegennel. Még csak az kellett volna, hogy helyettünk egy jött-ment ápolónőcske gondoskodjon anyáról. Nem is értem, hogy gondolhatta ezt. A nővéremmel időt és energiát nem sajnálva a nap mind a 24 órájában anya körül sürögtünk-forogtunk. Eleinte könnyen ment, talán azért, mert akkor még nem tudatosult bennünk, hogy mennyire komoly bajjal állunk szemben. Akkor még csak úgy tűnt, mintha anyu egy egyszerű, influenzát kapott volna el. De ahogyan teltek a hetek, az állapota csak rosszabbodott. Iszonyatos fájdalmai voltak és megőrjített a tudat, hogy nem tudunk rajta segíteni. Rengetegszer volt az, hogy bezártam magam a fürdőszobába és a víz folyatása mellett zokogtam.
***
Születésnapom után pár nappal voltunk, mikor egyik éjjel nem tudtam aludni, így átsétáltam anyához. Halkan léptem be a szobájába, mert nem akartam felébreszteni. Odaültem az ágya szélére és megsimítottam a kezét. A következő pillanatban már a nyakánál tapogattam a pulzusát. Lélegzetvisszafojtva rohantam át nővérem szobájába, majd együtt vissza anyához. Hosszú percekig némán álltam az ágya szélénél és vártam, hogy nővérem megnyugtasson, hogy csak rosszul néztem meg és minden rendben van. Aztán felém fordult, a szemei könnyben úsztak. Fejemet rázva lépdeltem egyre hátrébb, míg nem beleütköztem a szekrénybe. Annak támaszkodva a földre csúsztam és zokogni kezdtem. Nővérem odaült mellém és sírva átkarolt. Nem sokkal később apa is belépett a szobába, ahogy ránk nézett, felismerte a helyzetet és arca rögtön falfehérré változott. Odatérdelt anyu ágya mellé, megfogta a kezét és ő is sírni kezdett.
***
Fekete ruhában ücsörögtem anyu gardróbjának a földjén, mikor nővérem egy borítékkal a kezében lépett be a szobába. Könnyes volt a szeme, mégis valamiféle büszke mosoly húzódott az arcára. Kérdőn pillantottam rá, ő pedig átnyújtotta a méretes borítékot. Ijedten néztem rá: a Hollisról jött a levél. Amilyen gyorsan csak tudtam kibontottam és az állt benne, hogy felvettek Irodalomtörténet szakra. Megint csak egy testvéri összeborulás és sírás következett, de ezúttal örömből. Akkor szomorodtam el, mikor rájöttem, hogy anyu ezt már nem élhette meg.
***
Szívfájdalommal költöztem el New Orleansből Palm Baybe. A családdal kiskoromban sokat jártunk ebbe a tengerparti városkába, ezért is jelentkeztem a Hollisra, mert könnyen, otthonosan mozgok ebben a környezetben. De mégis magam mögött hagyni a nővéremet elég nehéz volt. Meg is említettem neki, hogy lehet nem kéne még elutaznom, de nem engedte, hogy otthon maradjak. Szerinte jót fog tenni nekem a légkörváltozás és az új emberek serege. Biztatott, hogy kövessem az álmaimat és ne tekintsek a múltba, hanem inkább a jövőmmel foglalkozzak. És mivel ő az idősebb, úgy döntöttem, hogy (most az egyszer) megfogadom a tanácsát és belevetem magamat az új életembe. Mindenki azt mondja, hogy a főiskolás évei a legjobbak, nos én is erre fogok törekedni.
Egyetlen egy dolog árnyékolta be az örömömet: mikor megpillantottam az exemet azzal a lánnyal, akivel megcsalt. Kézen fogva sétálgattak a campuson, és aligha tévedek, ha azt mondom, ők is ide nyertek felvételt. Remek. Talán mégse mindenkinek indul fényesen a főiskola…




JB; fél év; 21; -;

Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


Melanie Weston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melanie Weston   Melanie Weston EmptyKedd Május 21, 2013 6:49 am



Elfogadva!


Kedves Mel!Édes kis szöszi vagy azt kell, hogy mondjam. Maradj is ilyen és ne engedd, hogy a szerelem vagy a színfájdalom utadat állja!
Menj foglalj avit és jó játékot. ( :


Vissza az elejére Go down
 

Melanie Weston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: ooc :: archívum :: Előtörténetek-