HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Linette VandeCamp. EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Linette VandeCamp. EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Linette VandeCamp. EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Linette VandeCamp. EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Linette VandeCamp. EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Linette VandeCamp. EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Linette VandeCamp. EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Linette VandeCamp. EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Linette VandeCamp. EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Linette VandeCamp.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 


Vendég

Vendég


Linette VandeCamp. Empty
TémanyitásTárgy: Linette VandeCamp.   Linette VandeCamp. EmptySzomb. Május 18, 2013 3:31 am













Linette Elisabeth VandeCamp

Semmi sem veszélyesebb, mint a csóróság.!




20;kappa;Bethany Mota; egyedülálló ; Liny;










Az emberek szeretnek engem, mert szeretem magamat. Ez az élet körforgása. Szép vagyok, és ez a lényeg. Ez az amit az emberek látnak, a tökéletesség a kulcs, és én tökéletes vagyok, mert tökéletességre törekszem. Az emberek, olyan rég óta bálványoznak, hogy már el is felejtettem, milyen az, hogy ha nem teszik ezt. A férfiak kedvelnek, nem is kicsit, és ez önbizalom növelőként hat. Sokan azt mondják, hogy az utukban állok, pedig nem, én csak szeretek a középpontban lenni. Ez az iskola új királynőt érdemel, és új királynőt is fog kapni. Az én elbűvölő személyemben. A barátnőim szerint elragadó lány vagyok, és ez így is van. Egyetlen vágyam az, hogy el tudjak helyezkedni, ebben az iskolában, a színjátszás területén.Én vagyok legjobb. Mindig is én voltam a legjobb, és ez így is fog maradni. Aki meg próbál keresztbe tenni, azt eltaposom, körülbelül úgy, mint egy rovart.





Hmm… hol is kezdjem? Talán a legjobb az lesz, hogy ha az elejéről kezdem az egész, tündérmesét. Húsz éve, most nem fogom kiszámolni, hogy melyik évben, úgy is tök mindegy, a lényeg az, hogy itt vagyok, nem, de bár? Szóval, húsz éve születtem, Angliában. Apám, egy nagyon menő, lemezcég tulajdonosa, anyám pedig modell volt, még anno mielőtt megszülettem. Rengeteg pénz fog rám szállni, amikor az a két élőhalott végre már feldobja a talpát. Ebbe az iskolába apám íratott be, hiszen rengeteg jó dolgot hallott róla, és az, hogy mostantól kezdve, én is ide járok, csak még sokkal jobbá teszi ezt. Mindenki ide akar majd járni, ha a köztömeg megtudja, hogy ez a nagyszerű lány, mint én, ebbe az iskolába jár. Ez a sulinak is nagyon jót tesz. Egyébként van egy húgom, a neve Stepheni. Elég gáz, hogy ő is ide akar járni, de hál istennek nem fog. Kikönyörögtem apámnál, hogy ide ne merje őt küldeni. Egy idegesítő kis vakarcs. Legszívesebben megfojtanám egy kanál vízben. Egyszer jártam egy sráccal, aki el akart venni feleségül, képzelheted, hogy mennyire röhejes volt. Szegényt, azóta sem láttam. Csúnyán elküldtem a pasit. Már az általános iskolában is híresnek számítottam. Minden fiú az én kezemet akarta fogni, és minden lány azért nyalt, hogy a barátnőm lehessen, és ez ebben az iskolában sem lesz másképp. És az ok, ami mind ezt lehetővé tette, az az, hogy jól keverem a kártyáimat. Sosem voltak káros szenvedélyeim, világ életemben kerültem a drogokat. Persze, inni iszom, de csak ha buli van, nem vagyok én „olyan” lány. Mi mást is mondhatnék még el, az eddigi életemről. Az a baj, hogy szerintem minden látszik rajtam. A pompa, a csillogás, a hiba nélküli tökéletesség. Azért, remélem, senki nem fog beleköpni a levesembe. Ha még is, számíthat a véres bosszúmra. Emlékeznek még Mirandra Evansre? Ugye? Megnyerte előlem a szépség királynői címet, még 2007-ben. Azóta senki nem hallott róla. Üzenem minden itt tanuló diáknak, hogy ha bármelyikük megpróbál az utamba állni, onnantól kezdve elfelejtheti a karrierjét, bármi nemű értelemben. Nem szeretem azokat a lányokat, akik folyton csak a problémáikról locsognak, és engem, a lényeget, nem hagynak szóhoz jutni. Annyira idegesítőek, hogy kifejezni sem tudom. Szóval, ha a barátnőm akarsz lenni, tanulj meg hallgatni, ha kell. Ha a barátnőm vagy, garantáltan feljebb jutsz a suli hírességi ranglétrájának csúcsán. És, hogy ez mivel jár? A legjobb bulik, a legjobb pasik, és ami a legfontosabb, a legnagyobb tisztelet. Szóval félre az útból, szupersztár érkezik.





Anna; 3 év ; 16 ; Palmwoods : Alicia Collins;






A hozzászólást Linette VandeCamp összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 22, 2013 3:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


Linette VandeCamp. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Linette VandeCamp.   Linette VandeCamp. EmptyKedd Május 21, 2013 6:42 am



Elfogadva!


Hűha Kislány!Nagyon elszánt vagy és ez a Hollisra kell is csak azért vigyázz nehogy megüsd a bokád.
Menj foglalj avatart és jó játékot ( :


Vissza az elejére Go down
 

Linette VandeCamp.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: ooc :: archívum :: Előtörténetek-