HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Amabell Lewis

Amabell Lewis
::say something : 293
::born this way : 2014. Apr. 12.
Age : 31
::where we belong : a Hollis egyetem Sigma házában megtalálsz ; )
::one day : I hate everything about you... why do i love you?
::wayfaring stranger : ζ ○ sweet disaster ○ ζ

Sigma


Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  Empty
TémanyitásTárgy: Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦    Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 11:24 am

♣️ You should've bought me flowers ♣️
(exes)

and held my hand...

same bed but it feels just a little bit bigger now, our song on the radio but it don't sound the same, when our friends talk about you all it does it just tear me down, 'cause my heart breaks a little, when i hear your name... too young, too dumb to realize...

•••



• At least i've got my friends, like a life boat in the dark •
(friends)

savin' me from the sharks...

friends are quiet angels; friends don't let you down; friends will laugh at you, but then will help to rise from the ground;

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jenniii Collins

Jenni az én legfrissebb szobatársam, akinél jobbat nem is kívánhatnék. Nem azért jó szobatárs, mert mondjuk mindig az van amit én akarok vagy ilyesmi, hanem mert sok mindenben hasonlítunk és így kevés olyan helyzet van, amikor összekaphatnánk. Aranyos, jó fej, megbízható, vicces és legalább annyira lökött, mint én, de imádom <3



[You must be registered and logged in to see this image.]
Ájvíí Thornton

Azt hiszem, Jenninek köszönhetem, hogy ezt az őrült nőszemélyt megismerhettem és őszintén mondhatom, hogy nem is bánom. Jól kijövünk vele, talán azért is, mert ő is hasonló kaliber, mint én vagy Jenni. Abban biztos vagyok, hogy bármi őrültségben benne lenne, ha hívnánk és, hogy mindig lehet rá számítani. Még szép, hogy a barátomnak tekintem, hiszen ugyanúgy, mint Jen, ő is meghallgat alkalom adtán.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Aly Grey

"A szomszéd csaj", legalábbis helyrajzilag ez tutira biztos, ugyanis Jen és az én lakosztályom mellett az övé található. Nem volt még vele összezörrenés, de annál többször ültünk össze dumálni unalmasabb napokon, így aztán biztos vagyok benne, ha a szobánkat beáldoznánk egy kisebb bulira, ő is a meghívottak közt lenne.



[You must be registered and logged in to see this image.]
Kéjdön Stowe

Nem szokásom alpha-s pasikkal haverkodni és Caden-t se ismertem volna meg, ha megint csak nincs Jen. Így viszont rá kellett döbbennem, hogy az elképzelésem, hogy minden alphás bunkó és szemét, téves. Caden imádnivaló, vicces és rendes srác, aki mindig bearanyozza egy-egy napomat vagy épp napunkat. Sokat vesztettem volna azzal, ha nem ismerem meg.

•••



♥️ I need your Love, i need your Time, when everything's wrong ♥️
(the only one)

you make it right...

'Cause everytime we touch, I get this feeling, And everytime we kiss, I swear I could fly.Can't you feel my heart beat fast? I want this to last, Need you by my side. Cause everytime we touch, I feel the static, And everytime we kiss, I reach for the sky. Can't you feel my heart beat slow? I can't let you go, Want you in my life...

•••



♠️ I thread the needle through, you beat ♠️
(enemies)

the Devils tattoo...

There is no peace here, war is never cheap dear, love will never meet here, it just gets sold for parts. You cannot fight it, all the world denies it, Open up your eyelids, let your demons run.

•••




Jelentkezéshez bökj ide egy 200x320-as képet, a csoportot, hogy hova szeretnél tartozni és pár mondatban foglald össze, hogy milyen is a kettőnk kapcsolata Wink


A hozzászólást Amabell Lewis összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 08, 2014 8:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Amabell Lewis

Amabell Lewis
::say something : 293
::born this way : 2014. Apr. 12.
Age : 31
::where we belong : a Hollis egyetem Sigma házában megtalálsz ; )
::one day : I hate everything about you... why do i love you?
::wayfaring stranger : ζ ○ sweet disaster ○ ζ

Sigma


Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦    Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦  EmptyHétf. Május 05, 2014 8:02 am

Bekerültetek bahh luvja
Vissza az elejére Go down
 

Contacts ♦Life is just "hello" and "goodbye".♦

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» I'ts a new day, i'ts a new life...for us
» Miami Life RPG
» London Life
» Miami Life RPG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: Játékkövető :: ♦Amabell Christine Lewis♦-