HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Hayley Payne EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Hayley Payne EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Hayley Payne EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Hayley Payne EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Hayley Payne EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Hayley Payne EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Hayley Payne EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Hayley Payne EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Hayley Payne EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Hayley Payne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Hayley Payne

Hayley Payne
::say something : 11
::born this way : 2013. May. 11.

Sigma


Hayley Payne Empty
TémanyitásTárgy: Hayley Payne   Hayley Payne EmptySzomb. Május 11, 2013 2:04 am




[You must be registered and logged in to see this image.]

Hayley Payne
Azt akarom mondani, hogy ne add fel az álmaidat! Ha el tudod képzelni, valóra válhat!


20;Sigma;Dianna Agron;szingli;-;


[You must be registered and logged in to see this image.]


Céltudatos vagyok, tudom mikor mit akarok elérni, illetve megszerezni magamnak, és amit kitűzök célt, azt meg is szerzem, igaz, nem minden áron. Tudom hol vannak a határaim, de azért szeretem őket feszegetni. Az emberekkel általában kedves vagyok, szeretek velük beszélgetni, megismerni őket, azt, hogy hogyan is gondolkodnak, mit történt velük az életük folyamán. Jó hallgatóság vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy én nem szeretek beszélni. Éppen ellenkezőleg. Szeretem elmondani másoknak, hogy miről mi a véleményem, és szeretek ezekről a dolgokról vitákba is bocsátkozni, persze intelligens emberek módjára, nem pedig úgy, mint holmi barbárok.
Vannak titkaim, de ezek olyan dolgok, amik a legtöbb ember számára érdektelenek, inkább csak olyan dolgokról van itt szó, amiket az ember a szüleinek nem mond el, de másnak simán beszél az adott témáról, történésekről. Szeretek nyílt lapokkal játszani, és hiába tűnök ez által sebezhetőnek, nem vagyok az, ugyan is jól bánok a szavakkal, és könnyen úgy tudom irányítani a dolgokat, hogy a végén az süljön ki az egész beszélgetésből, hogy nekem volt igazam. Nem szeretem, ha nem nekem van igazam, ritkán hagyom magam meggyőzni. Van egy saját elképzelésem a világról, és nem szeretem ha az emberek ezt meg akarják változtatni.
Szeretek szórakozni, jól érezni magamat, és nagyon nem szeretek unatkozni. Valamivel mindig lefoglalom magam. Néha kicsit szétszórt vagyok, és meggondolatlanul cselekszem, illetve hangulat ember is vagyok, de ezt próbálom leplezni, de még nem megy tökéletesen.
Magasságom átlagos, Körülbelül 165 centi magas vagyok, legalább is a magas sarkú cipőim nélkül, amik azért még jó pár centit hozzátesznek valódi hosszomhoz. Ez persze azt sem jelenti, hogy mindig ilyen cipőkben mászkálnék. Vannak lapos talpúim is. Szeretem a cipőket, vagyis jó pár van belőle. Színek és stílusok kavalkádja lakozik a cipős szekrényemben. A ruháimmal is így vagyok, szeretem a változatosságot, a színek és a fazonok terén is.
Alakom karcsú, ott domborodik ahol kell, ezt azt hiszem a genetikának köszönhetem, hiszen senki sem túlsúlyos a családban, vagy csak én nem tudok róla (?) .
Hajam szőke jelenleg a lapockámig ér, de ki tudja, meddig marad ilyen. Szeretem változtatni a fazonját, a színét annyira már nem, de volt egy olyan időszakom, amikor befestettem rózsaszínre az egészet. Szerintem jól nézett ki, de inkább visszatértem az eredeti szőke tincseimhez. Szemeim barnás zöldek. Arcom szimmetrikus, amit sokan megirigyelhetnének, mégsem erre vagyok a legbüszkébb, hanem a hangomra. De ez most nem tartozik ide.






Sok sok évvel ezelőtt
- Yasmine, én ki szeretnék menni az udvarra játszani.
- Tudom, én is, de ott a szomszéd kutya… tudod, a nagyiék azt mondták ne menjünk ki amíg be nem zárják azt a kutyát.
-Akkor mit csináljunk?
- Tanácstalanul húzogatom fehér, rózsaszín pöttyös szoknyámat, majd világos színű spagetti pántos pólómat. Szeretem ezeket a ruhákat, ezek a kedvenceim, reggel anyu mást akart rám adni, de én ragaszkodtam hozzájuk. Én már nagylány vagyok, egyedül öltözködök, így négy évesen. Anyunak ez tetszik. Reggel jókat szokott rajtam mosolyogni, de nem értem miért. De azért örülök, hogy mosolyog, mert az azt jelenti, hogy nem szomorú. Nem szeretem, amikor valaki szomorú.
Yasmine elindul az ajtó felé, én pedig utána szaladok, és megfogom a kezét, és megyek vele. Így már ketten vagyunk, az a nagy kutya csak nem mer majd szembe jönni velünk, ha azt látja, hogy mi többen vagyunk. Legalább is remélem. Nagyon csúnya sötét bundája van a kutyusnak, és mérgesen néz ránk, mikor kilépünk a kertbe, és meglát minket a kerítés túloldaláról. Megtorpanok, de nem engedem el Yas kezét. - Meggondoltam magam, inkább menjünk be és ott játszunk valamit. Mondjuk, bújócskázzunk, vagy rajzoljunk? - A házon belülről még nem tűnt semmi sem félelmetesnek, de így, hogy egyre közelebb mentünk a kerítéshez…
- Lányok nem azt mondtam, hogy maradjatok bent? - Ismerős női hang, ami általában kedvesen szól, most kissé feszültnek és csalódottnak tűnik. Nem tetszik, hogy ilyen. Azt szeretem, amikor énekel nekünk, vagy mesét olvas a lefekvéskor. A többiek az oviban azt mondták, hogy már ciki ha még mindig mesére alszunk el, de nekem még nem megy máshogy. Akkor tudom, hogy ott van mellettem valaki, aki szeret, és foglalkozik velem. Persze ezt a többieknek nem mondom el, mert nem akarom, hogy csúfoljanak, pedig biztos vagyok abban, hogy a többieknek is szoktak meséket olvasni!
- Nem maradsz kint velünk? - Ha Ő is itt van akkor biztos nem fog átugrani a kerítésen a kutya, a nagyitól fél, ez egészen biztos. Múltkor mikor átugrott láttam, hogy megkergette a négylábú bestiát egy sodrófával. Vicces volt, elkezdett fájni a pocakom a nevetéstől.
- Nem tudok. Készítenem kell az ebédet. De segíthettek nekem. - Arcomon hatalmas vigyor terül szét, és már futok is be a házba, Yasminet a karjánál fogva húzom magammal. Szeretek segíteni a nagyinak, sokszor azt mondja, ha mi nem lennénk ott, akkor nem is tudná hogy mit kell csinálni a konyhában, de szerintem ez nem igaz, de mindig büszkeséggel tölt el, amikor ezt mondja.




Raina;van elég;18+;B;






A hozzászólást Hayley Payne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 17, 2013 6:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


Hayley Payne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley Payne   Hayley Payne EmptySzomb. Május 11, 2013 2:22 am



Elfogadva!


Drága unokatestvérem!Én nagyon remélem, hogy egyszer olyan lesz a kapcsolatunk mint amilyen régen volt mert nehezen bírom a családon belüli vitákat. Sokra viszed majd az életben erre mérget vennék. Légy ügyes, hogy büszke lehessek rád.
Sipirc avatart foglalni és jó játékot. ( :

Vissza az elejére Go down
 

Hayley Payne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Sigma tagok életrajza-