HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Nina Florentine EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Nina Florentine EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Nina Florentine EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Nina Florentine EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Nina Florentine EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Nina Florentine EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Nina Florentine EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Nina Florentine EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Nina Florentine EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Nina Florentine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Nina Florentine

Nina Florentine
::say something : 12
::born this way : 2014. May. 11.
Age : 35
::where we belong : Florentine Villa
::one day : Szeresd annyira az álmaidat, hogy bennük élj.
::wayfaring stranger : Festészetet, vizuális kommunikációt, művészetpszichológiát és művészetfilozófiát tanítok a Hollison

Teacher


Nina Florentine Empty
TémanyitásTárgy: Nina Florentine   Nina Florentine EmptyVas. Május 11, 2014 9:53 am

Nina Florentine

Szeresd annyira az álmaidat, hogy bennük élj.


Teljes név: Nina Florentine
Becenév: Nina
Születési hely és idő: Florida 1988.12.11.
Play by: Kristin Kreuk
Csoport: Tanárok
Érdeklődési kör: Festészet, zene, tánc, könyvek, filmek, kirándulás, jó kaják
Kapcsolat a családdal: Édesanyám Eva Florentine. A születésem után 2 évvel elhunyt egy autóbalesetben. Gyönyörű nő volt. Nem is lehetne másként, hisz modell volt.
Apám Ronald Florentine. Szállodalánc tulajdonos, többszörös milliárdos, maffiózó. A munkája miatt sokat utazik, alig látom. Ettől függetlenül mindig érezteti velem, hogy én vagyok az egyszem „virágszála”.

Ez vagyok én: Festészetet, vizuális kommunikációt, művészetpszichológiát és művészetfilozófiát tanítok a Hollison.
Emellett saját galériám van, ahol kiállításra kerülnek a festményeim.
A művészetek iránt szenvedélyesen érdeklődő, életvidám, energikus nő vagyok. Egy igazi művészlélek, aki szeret a dolgok mögé látni. Nyitott vagyok a világra és az emberekre. Nem szokásom ítélkezni, inkább elfogadom, hogy a rossz dolgok is ugyanolyan létezők, mint a jók. Kizárólag rajtunk múlik, milyen minőséggel ruházzuk fel őket.
170 cm magas vagyok, zöld szemű, barna hajú. Szeretem a nőiesen lezser holmikat és az ezüst ékszereket.

[You must be registered and logged in to see this image.]


story of my life

Tősgyökeres floridai vagyok. 1988 12.11-én láttam meg a napvilágot Eva és Ronald Florentine egyetlen gyermekeként. Édesanyámat korán elvesztettem. Két éves voltam, amikor meghalt egy autóbalesetben. A lesifotósok elől menekült épp, amikor elérte a halál keze egy éles kanyarban. Sajnos csak videofelvételekről és fényképekről ismerem őt. Csodálatos nő lehetett. Apám csak jót mesélt róla, és amikor mesél, hűha… A mai napig látom a szemében, hogy a végsőkig imádta édesanyámat. Az a tűz még most sem aludt ki benne. Az igazat megvallva titkon arra vágyom, hogy egyszer engem is ilyen szenvedéllyel szeressenek, mint ahogy apám szerette anyámat.
Apám villájában élek, ami hemzseg a testőröktől. Van saját lakásom, de ki kellett adnom. Okkal élek a Florentine Villában. Próbáltak már megölni és elrabolni, hogy velem fenyegessék meg az apámat. Apám nem éppen egy angyal, a szállodaipar mellett belevetette magát a drogkereskedelem, a pénzmosás és ehhez hasonló törvényellenes ínyencségek sötét, vérengző világába. Annyi ellensége van, ahány barátja. Természetesen az ő élete, az ő dolga, hogy mihez kezd a lehetőségeivel. Édesanyám után a pénzt imádja a legjobban másodikként. Állandóan a nagy emberek, az úgynevezett politikai és gazdasági „Hatalmasok” körében mozog. Nincs olyan híresség, akit ne ismerne. Rendszeresen tart partikat, jótékonysági esteket, üzleti vacsorákat egy-egy sikeres üzletkötés alkalmával. most már érthető, miért az a fokozott elővigyázatosság, ami indokolja a testőrség meglétét.
Hogy magamról is ejtsek néhány szót, az anyagi háttér sosem jelentett gondot a családomban, így a legjobb magániskolákban tanulhattam. Apám örült volna, ha a képzőművészeti egyetem helyett az orvosit vagy a jogit választom, de bevallom, és neki is bevallottam, hogy azok sosem érdekeltek. Az én szívem mindig is a művészetek felé húzott.
Tehetséges tanárnak és festőművésznek tartom magam.
Mikor a kezembe kaptam a diplomám, apám megajándékozott egy saját galériával, amit „Seduction Atr Gallery”-nek kereszteltem. Itt állítom ki a festményeimet, amiket van, hogy a hátsó teremben festek meg, vagy otthon. Attól függ mihez van kedvem. Hosszú-hosszú órákra úgy el tudok merülni a festékben, a színek kavalkádjában, hogy észre sem veszem az idő múlását. Apám sokszor rám csodálkozik a mai napig, és ilyenkor azt mondja: „A művészvénát biztosan nem tőlem örökölted.”
Hát nem, az már biztos. Én az ecsettel bánok jól, apám a pénzzel és a befektetésekkel. Kifinomult érzéke van hozzá. Nekem pedig a teremtéshez, a láthatatlan világok kiszínezéséhez és megjelenítéséhez, a fantázia életre keltéséhez.
Nyugodtan kijelenthetem, hogy apás lány vagyok. Mondjuk melyik lány nem az? Nekem csak ő van. Az apám. Addig, ameddig ki nem nyíratja vagy el nem kapatja magát valamely bűnüldözési hatósággal. bár, a rendőrök közt is sok a korrupt alak. Apámnak meg a bőre alatt is pénz van. Nem tart neki semeddig megvenni a törvényt.
Néha az az érzésem, mintha nem is az ő lánya lennék, annyira különbözünk.





A hozzászólást Nina Florentine összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 13, 2014 1:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Amabell Lewis

Amabell Lewis
::say something : 293
::born this way : 2014. Apr. 12.
Age : 31
::where we belong : a Hollis egyetem Sigma házában megtalálsz ; )
::one day : I hate everything about you... why do i love you?
::wayfaring stranger : ζ ○ sweet disaster ○ ζ

Sigma


Nina Florentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nina Florentine   Nina Florentine EmptyVas. Május 11, 2014 10:01 am

Elfogadva!

Kedves Nina! Igen érdekes családi háttered van, amivel nem lehet könnyű érvényesülni. Minden esetre őszintén remélem, hogy nem keveredsz majd semmi komolyabb ügybe és sokáig tanítod az itteni diákokat. Elfogadom a karakterlapod. Avi lefoglalva, tehát mehetsz is játszani : )

ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Nina Florentine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Tanárok életrajza-