HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Meet me halfway - Kapcsolatlistám

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jennifer Collins

Jennifer Collins
::say something : 34
::born this way : 2014. Apr. 21.
Age : 30
::where we belong : Palm Bay ♡
::wayfaring stranger : Tündérkirálylány ♡

Sigma


Meet me halfway - Kapcsolatlistám Empty
TémanyitásTárgy: Meet me halfway - Kapcsolatlistám   Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptyKedd Május 06, 2014 9:01 am

Jenniii's relationships

[You must be registered and logged in to see this image.]
Szia, Drága! Itt találhatod a kapcsolatlistámat, ami megmutatja, hogy kivel-milyen viszonyt ápolok a Hollis falain belül és kívül egyaránt. Ha ismersz, írd be magad a lentebb található kóddal, ha viszont meg szeretnél ismerni, akkor dobj egy péemmel, aztán kitalálunk valamit. Nyugodtan garázdálkodj, írd be magad abba a csoportba, amelyik szimpatikus. Beszélj a kapcsolatunkról tőmondatokban, hosszan kifejtve, vagy akár rímbe szedve, ahogyan neked tetszik. Én csak örülök annak, hogyha megtisztelsz azzal, hogy beírod magad. Hajrá és köszi! *-*

Family & Friends

[You must be registered and logged in to see this image.]
Őket nem tettem külön csoportba, mivel a családomat egyedül anyukám alkotja, viszont a barátaimmal annyira szoros a viszonyom és olyannyira szeretem őket, hogy mindannyiukat a testvéremnek tekintem. Ők azok az emberek, akikért bármikor, bármit megtennék és ez tényleg így van. Nem mellesleg ők az egyetlenek, akik elviselik minden őrültségemet. Szeretlek Titeket<3

Lovers

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem az a fajta lány vagyok, aki hetente cserélgeti a pasijait, úgyhogy ez a csoport eléggé aprócska lesz. Mindössze három barátom volt eddig, akiket ide sorolnék. Az biztos, hogy nálam nem találsz egyéjszakás partnereket, hiszen a legrövidebb kapcsolatom is négy hónapig tartott. Azt pedig, hogy milyen vagyok szerelmesként, nem árulom el. Majd talán egy nap meglátod... ^^

Enemies

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ne hidd azt, hogy azért, mert általában mindenkivel kedves és segítőkész vagyok, még nem tudok gonosz lenni. Mert ha kell, igen is az tudok lenni, főleg akkor, hogyha valamelyik barátomnak esik baja. Na olyankor végképp ki tudok akadni, sőt akkora balhét tudok csapni, hogy az esetleges harmadik világháború kitörésének okát is nyugodtan rám kenhetnék. Úgyhogy csak óvatosan, hisz ahogy a mondás is tartja, kicsi a bors, de erős.





Katt a kódért:
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ivy Thornton

Ivy Thornton
::say something : 77
::born this way : 2014. Apr. 21.
Age : 29
::where we belong : ◯ palm Bay
::one day : ◯ what makes things memorable is that they are meaningful, significant, colorful.
::wayfaring stranger : ◯ hummingbird

Sigma


Meet me halfway - Kapcsolatlistám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet me halfway - Kapcsolatlistám   Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptyKedd Május 06, 2014 9:18 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ájvíí - family <3

Mikor megláttam nem hittem, hogy ilyen remek kapcsolat fog kialakulni köztünk. Azt hittem te is olyan lány vagy, mint a többi, akik csak simán átnéznek rajtam, mert szürke vagyok. Kellemesen csalódtam és örülök, hogy a legjobb barátnőmnek mondhatlak. Imádom a szabadidőmet te veled tölteni - meg persze a Stowékkal -, úgy érzem a második húgom lettél. Coachellára is eljöttél velem, repülőre száltál és ez még csak kis tett volt. Még mennyi minden lesz ezek után! A családom fontos tagja vagy kiscsillag. <3
Repülőzünk mi még együtt, elázunk, és még foglak párszor felhívni az éjszaka közepén, hogy együtt tornázzuk fel valamelyik 'kedvest' a szobájába józanodni. XOXO. ♥
Vissza az elejére Go down
Amabell Lewis

Amabell Lewis
::say something : 293
::born this way : 2014. Apr. 12.
Age : 31
::where we belong : a Hollis egyetem Sigma házában megtalálsz ; )
::one day : I hate everything about you... why do i love you?
::wayfaring stranger : ζ ○ sweet disaster ○ ζ

Sigma


Meet me halfway - Kapcsolatlistám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet me halfway - Kapcsolatlistám   Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptyKedd Május 06, 2014 8:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Annie Bells -Friends & Family
Az ég küldött téged a botrányos, elviselhetetlen szobatársam után és azt hiszem, már első találkozásra tudtam, hogy veled sokkal jobb lesz az élet a koliban és még azon kívül is. Veled nem félek megjelenni azon a pár bulin, amin esetleg megjelenek és kiönthetjük egymásnak a szívünket, ami szerintem tök jó. Beloptad magad a szívembe, amikor beköltözésedkor egy üveg Jack Daniel's-el nyitottál, innentől pedig nem volt más hátra, mint együtt létezni. Jobb szobatársat nem is kívánhatnék magamnak <3
Vissza az elejére Go down
L. Jellal Stowe

L. Jellal Stowe
::say something : 64
::born this way : 2013. Apr. 29.
Age : 30
::where we belong : Palm Bay
::one day : Stower szív, Stower lélek, Stower leszek amíg csak élek. 8)
::wayfaring stranger : ˛JellyBean¸

Alpha


Meet me halfway - Kapcsolatlistám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet me halfway - Kapcsolatlistám   Meet me halfway - Kapcsolatlistám EmptyVas. Jún. 15, 2014 12:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
L. Jellal Stowe - Barááát és csalááád*o*
Kicsi Jenniii! Tudod, rettentő fontos vagy a számomra. Amióta megismertelek oda meg vissza vagyok tőled. Első látásra is olyan kis helyes voltál, akár egy pici lány, aki eltévedt a nagyon között. Akkor még nem beszéltünk, szóval fogalmam sem volt arról, hogy mikor erre sor kerül, átértékelem magamban a dolgokat és úgy döntök, hogy amellett, hogy milyen kicsi vagy és aranyos, tudsz ám te balhézni. Szóval elkezdett kialakulni a fantasztikus négyes, és egyre jobban megismertelek téged. Azóta imádlak. Imádom, hogy sikerült rátalálom egy hozzám hasonló emberre, aki valamilyen oknál fogva mindig segít nekem ott, ahol tud és talán még optimistábban áll hozzá mindenhez, mint én. Természetesen azok az emberek közé tartozol, akikkel a legbensőségesebb a kapcsolatom, a legjobb barátaim közé. Tudod Jen… azaz ember vagy, akit soha nem engedném, hogy bárki is bántson. Olyan, akihez bárki legyen is az, ember rossz szándékkal nem érhet hozzá, nem beszélhet vele, sőt rá sem nézhet. Nem tudom miért, de valahogy te annyira arra ösztönzöl, hogy mint valami szuperhős, a fél szememet mindig rajtad tartsam, hogyha egyszer úgy adódik, és segítségre van szükséged, még kiabálnod se kelljen. Hogy csinálod? Talán azért mert kicsi vagy? Vagy csak a kedvességed miatt féltelek, és ügyelek rád ennyire. Hiszen tudod te is, hogy az ilyen aranyos kislányokat rengetegszer kihasználják. Csak azért nem zártalak még toronyszobába, mert tudom, hogy azért megvan az eszed az élethez. Mondjuk, nem biztos, hogy ez rossz ötlet lenne. Így belegondolva azért elég jó helyed lenne ott, elzárva a civilizációtól, és simán lehetne, hogy a szobád telerakom buenoval. Meg azért valami kondi géppel is. A hajadat meg megnövesztenénk, és azon másznék fel, mint az aranyhajban a csajszi anyja…szerintem gondold át. *sóhaj* Csak viccelek. De most komolyan. Tudod, ha bármi van, ha valamelyik csaj bunkózik veled, odamegyek és elbeszélgetek vele, ha egy srác megbánt, utána nem fog többet senkit. Gyere oda hozzám, és mondd csak el, hogy valaki f*sz volt, mondd el, ha jó kedved van, mondd el, ha boldog vagy és azt is, ha nem. Valójában örülök neki.<3

UI: MÁRMINT ANNAK, HOGY ELMONDOD, NEM PEDIG ANNAK, HOGY SZOMORÚ VAGY Surprised
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom



Meet me halfway - Kapcsolatlistám Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meet me halfway - Kapcsolatlistám   Meet me halfway - Kapcsolatlistám Empty

Vissza az elejére Go down
 

Meet me halfway - Kapcsolatlistám

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: Játékkövető :: Jennifer Collins-