HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Berny & Ben EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Berny & Ben EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Berny & Ben EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Berny & Ben EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Berny & Ben EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Berny & Ben EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Berny & Ben EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Berny & Ben EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Berny & Ben EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Berny & Ben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Benjamin Wolf

Benjamin Wolf
::say something : 15
::born this way : 2014. Apr. 27.
Age : 40
::where we belong : Florida, Hollis Egyetem
::one day :

Teacher


Berny & Ben Empty
TémanyitásTárgy: Berny & Ben   Berny & Ben EmptyPént. Május 02, 2014 5:31 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Berny&Ben


Kicsit megkésve indultam meg a folyosón az előadótermek felé, de legalább volt mindenkinek lehetősége megtalálnia a helyét, hogy a későbbiekben reményeim szerint képesek legyenek öt teljes percig csöndben maradni, valamint megpróbálni felfogni, feldolgozni, amit nagy erőkkel, energiámmal fogok szájbarágóan levázolni. Olykor azaz érzésem támad, hogy ez itt nem egy egyetem, sokkal inkább hasonlít óvodára, bölcsődére, már csak az építőkockák és a papírsárkányok hiányoznak, amivel lehet futkosni, leszámítva, hogy hogy ezek előbb kidőlnek, de legalább nem idegesítenek, a többi hallgatóval pedig relatív tudunk dolgozni. Egyértelműen rossz döntést hoztam, amikor aláírtam, abban a tudatban, hogy értelmes személyeknek kell kiszáradásig beszélnem, magyaráznom, nem pedig mindenek előtt értelmet táplálni a kurzus túlnyomó részébe, mert időnként eléggé elkeserítő a helyzet.  Tanítottam volna inkább... Attól tartok ez a válasz örök rejtély marad, előttem is.
Befordulva a terem előtti folyosóra mondhatni frontálisan ütköztünk egy hallgatóval, de annyira, hogy akkora lendülettel jött nekem, hogy azzal hanyatt estünk mindketten, vagyis értelemszerűen rám esett. Meg sem tudtam szólalni a döbbenettől. Nevetni akartam, de most valahogy az sem jött össze, így csak elmosolyodtam, miközben még próbáltam magamhoz térni. Az addig a kezemben lévő dolgaim szanaszét repültek, mi pedig kiterültünk a folyosó kellős közepén a padlón. Én pedig azt hiszem agyrázkódást kaptam... Lassan kinyitottam a szemem, miközben felnéztem a lányra. Ez a pillanat hozta a következő meglepetést. Szóval, Bernadette-nek meglehetősen lehengerlő stílusa van, meg kell hagyni. Mi pedig igen csak félreérthető helyzetet alakítottunk ki...
- Legközelebb szólhatnál... Nem állok az utadba. - Meglehet nekem is hallanom kellett volna az egyre közeledő lépteket, de erre aztán tényleg nem számítottam. Mondjuk nehéz is lett volna befékezni amilyen lendülettel befordult. Ha jól gondolom hozzám hasonlóan késésben van, de nem tudom... Hordhatna magával egy sípot az ilyen esetekre.


Vissza az elejére Go down
Bernadette DeDraw

Bernadette DeDraw
::say something : 10
::born this way : 2014. Apr. 28.
Age : 32
::where we belong : Florida, Hollis Univercity
::one day : A bizalmat ki kell érdemelni, ez nem megy varázsütésre.
::wayfaring stranger : Miss DeDraw

Kappa


Berny & Ben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Berny & Ben   Berny & Ben EmptyPént. Május 02, 2014 7:15 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ben & Dette

Teljesen csendre ébredtem fel. Furcsálltam is nagyon. Kinyitottam a szemeim, és az órámra néztem. Rögtön kiugrottam az ágyamból, ugyanis késésben voltam. Gyorsan elmentem lezuhanyoztam, megtörölköztem, és felvettem az első ruhadarabokat amik a kezem ügyébe akadt. Ez egy szoknya volt és egy top. Hajamat kifésültem és lófarokba fogtam, egy gyors smink, kontaktlencsémet beraktam, felhúztam a tornacipőmet a lábamra, kis háti táskámat a vállamra vettem, bezártam a szobám ajtaját, kulcs a táskába és siettem a terem felé. Enni már nem volt időm, de majd eszek valamit óra után.
Volt már nem egyszer olyan, hogy elkéstem, vagy késésben voltam óráról. Pedig beállítom a telefonomat, hogy felkeljek időben, de valamikor nem kelt ez a vacak telefon. Venni kellene egy újat, de nincs rá most pénzem. Örülök, hogy élek.
Befordulva a terem előtti folyosóra, nem vettem észre, és valakinek nekiütköztem. Elég szerencsétlenül, mert ráestem és konkrétan a földön kötöttünk ki. Azt hiszem a fejét is beverhette, mert egy kis koppanást hallottam, akkora erővel estem rá és ezáltal a padlóra.
Feleszmélve, láttam, hogy a Filozófia tanáromnak, Ben-nek mentem neki. De egy hülye vagyok. Biztosan egy hülyének gondol most, aki nem néz maga elé. Annyira szégyellem magamat.
- Sajnálom! Siettem és nem figyeltem magam elé. Ugye nem ütötte be nagyon a fejét? - kérdeztem tőle még mindig rajta feküdve.
Esküszöm, kellesz egy kolomp a nyakamba, hogy hallják, hogy jövök és ne menjek neki senkinek sem. Vagy valamit rakok magamra ami csörög és messziről hallatszik.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
http://soordisland.hungarianforum.com
Benjamin Wolf

Benjamin Wolf
::say something : 15
::born this way : 2014. Apr. 27.
Age : 40
::where we belong : Florida, Hollis Egyetem
::one day :

Teacher


Berny & Ben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Berny & Ben   Berny & Ben EmptyVas. Május 04, 2014 9:48 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Berny&Ben


- Feltűnt... - Valahogy észrevettem, sőt még napokig egész biztosan emlékezni fogok rá, hogy ma nem csak nekem volt különösen sietős dolgom, viszont kétségtelenül mindketten elkéstünk. Legközelebb akkor is igazán behúzhatná a kéziféket vagy tényleg használjon egyfajta jelzést a fordulóknál. Senkinek sem lenne szerencsés, ha mindenkit így letarolna valahányszor késésben van.
- Nagyon? Mindig ilyen lehengerlő vagy? - Tudom nem ez a legmegfelelőbb pillanat, hogy hasonló kétes kérdéseket tegyek fel, de épp az imént csapódtunk a padlónak, szóval vegyük úgy, hogy így próbálom elterelni a figyelmemet az iszonytató fejfájásomról, mert vele ellentétben eléggé intenzíven éreztem a földre érkezést. Ő még mindig csak belém csapódott, én viszont a kicsempézett padlónak. Bevallom nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez... Általában én vagyok az, aki leveszi a nőket a lábukról. Mégsem a férfiúi hiúságomnak fáj leginkább a dolog. De mivel egyelőre még nem érzem, hogy ragadna a hajam a vértől... Túlélem.
- Te jól vagy? - Igazán most eszméletem csak rá, hogy a bravúros esésünk következtében szinte átöleltem. Reflexmozdulatnak tekinthető, ahogy abban a pillanatban a karjaimba zártam, mégis egy külső szemlélő számára egészen másképp festhet a kialakult helyzet. Én pedig utálnék emiatt magyarázkodni. Még ha most minden egyes apró mozdulat is a nehezemre esik, mert úgy érzem mindenem fáj, akkor is jó lenne feltápászkodnunk innen, még mielőtt kiszúrna kettőnket néhány kíváncsi tekintet... A folyosó padlóján heverek egy vonzó hallgatómmal, a karjaimban... Ez pontosan egy olyan helyzet, amiről fogalmam sincs mégis hogyan magyaráznám ki magam. Más körülmények között most biztosan egy mocskos mázlistának tartanám magam, de ez most egyértelműen nem az a szituáció.
- Bernadette, így nem fogunk tudni felkelni. - Ezzel finoman próbáltam felhívni a figyelmét arra a mellékes apróságra, hogy még mindig rajtam fekszik félig-meddig, így viszont egyikünk sem fog tudni felállni a padlóról, márpedig nem volna rossz. Bármilyen zavarba ejtő lehet is a helyzet számára, így akkor sem maradhatunk...


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom



Berny & Ben Empty
TémanyitásTárgy: Re: Berny & Ben   Berny & Ben Empty

Vissza az elejére Go down
 

Berny & Ben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: Első Emelet-