HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
M.A.D. Smith és Jessica ^^ EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
M.A.D. Smith és Jessica ^^ EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
M.A.D. Smith és Jessica ^^ EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
M.A.D. Smith és Jessica ^^ EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
M.A.D. Smith és Jessica ^^ EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
M.A.D. Smith és Jessica ^^ EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
M.A.D. Smith és Jessica ^^ EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
M.A.D. Smith és Jessica ^^ EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
M.A.D. Smith és Jessica ^^ EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 M.A.D. Smith és Jessica ^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jessica Edwards

Jessica Edwards
::say something : 8
::born this way : 2014. Apr. 27.
Age : 29
::where we belong : Florida
::one day : Háborúskodás helyett, szeretkezz!

Kappa


M.A.D. Smith és Jessica ^^ Empty
TémanyitásTárgy: M.A.D. Smith és Jessica ^^   M.A.D. Smith és Jessica ^^ EmptySzer. Ápr. 30, 2014 6:51 am





M.A.D. Smith & Jessica
Kaland: az élet élete.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Elég nehéz úgy a feladatra koncentrálni, hogy ilyen szép idő van. Szívesebben mennék le inkább a tengerpartra napozni, vagy akár csak sétálni egyet a parkban, mint, hogy itt üljek az Egyetem udvarán és azon töprengjek, hogy mit írjak még ebbe a hülye projektbe. Annyira meguntam már. És ha belegondolok, hogy mennyi van hátra, kiráz a hideg is. Persze ráérnék vele mondjuk holnap is, vagy holnapután, sőt még talán azután is, de nem akarom az egész hétvégémet elcseszni egy hülye feladat miatt. Meg amúgy is úgy vagyok vele, hogy jobb minél hamarabb túlesni a dolgokon. Csak a probléma az, hogy sehogy sem fog az agyam. Meg az az idétlen laptom sem akar elindulni, hogy legalább a neten utána nézhessek valaminek. Már legalább egy órája ücsörgök itt egyedül, de még mindig csak két mondat van a lapomon. Ráadásul a kólám is fogytán van. Még arra is lusta vagyok, hogy vegyek magamnak egy másikat, nem hogy projektet írjak.
Veszek egy mély levegőt, aztán végignézek a kihalt szobán. Rajtam kívül még egy lány van itt, aki amúgy mindig itt van ebben a tanuló szobának nevezett akármiben, mivel elég nagy stréber. Folyton a könyveket bújja meg ilyenek. De én mi a jó büdös francot keresek itt mégis? Nyilván azért döntöttem úgy, hogy itt csinálom meg a rám hárított feladatot, mert otthon képtelenség dolgozni. De könyörgöm. Ilyen időben? Ezt én sem gondolhatom komolyan. Felpattanok a székről, aztán mindent ott hagyva döntök úgy, hogy mégis csak kimegyek a levegőre. Csak egy kis levegőre van szükségem. Abban pedig szinte teljesen biztos vagyok, hogy a projektem és a golyóstollam ugyan itt lesz mire visszajövök, figyelembe véve azt, hogy az egész egyetem ki van halva. Alig látni itt bárkit is. Meg amúgy is... kinek van szüksége azokra a dolgokra, amiket ott hagyok? Ha meg mégis megtetszene valakinek, veszek magamnak újat. A munkámmal pedig nem haladtam olyan sokat, hogy ne tudnám újra írni. Szóval azt hiszem, hogy nincs miért aggodalmaskodni.
Mihelyt kiérek az egyetem területéről, rágyújtok, aztán elindulok. Hogy pontosan hová is akarok menni nem tudom, nem is számít, csak minél messzebb legyek ettől a borzalmas helytől. Komolyan nem tudom, hogy még meddig fogom ott bírni. Nem azt mondom, tök laza meg minden... csak valahogy nem szeretem. Tele van csomó beképzelt majommal, meg agyonfestett cicababákkal. Nem azt mondom... én is szoktam festeni magam, de csak szolidan. Nem úgy mint az a sok liba, akik egy kiló festéket raknak magukra, csakhogy elrejtsék a pattanásaikat, meg a herpeszeket, meg mit tudom én mi. Komolyan mondom, hogy a legtöbb lány – főleg akikkel egy házba vagyok -, annyira műek. A pasik meg... van egy kicsi pénzük aztán meg azt képzelik, hogy nekik mindent szabad, vagy bárkit megkaphatnak. Nem azért mondom... az én szüleim is dúsgazdagok, de mégsem hordom ennyire fenn az orrom, mint ezek.
Egy kávézóhoz érve döntök úgy, hogy beülök egyet. Ma még amúgy sem kávéztam. Kikérem a kávémat, aztán beülök egy csendes kis sarokba. Most valahogy senki társaságára sem vágyok. Egyedül akarok lenni, meginni nyugisan ezt a kávét, elszívni néhány szál cigit, aztán sétálni még egyet. Igen... pontosan erre van szükségem. A telefonomat lehalkítom, rágyújtok, kortyolok egyet a kávémból, aztán belemerülök a gondolataimba.




▲ valahogy csak összejött ^^ ▲ music ▲ 520 szó ▲ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
M.A.D. Smith

M.A.D. Smith
::say something : 15
::born this way : 2014. Apr. 24.
Age : 31
::where we belong : Palm Bay
::one day : A lényeg az, hogy ki kit kúr meg, és emiatt ki lesz szomorú

Alpha


M.A.D. Smith és Jessica ^^ Empty
TémanyitásTárgy: Re: M.A.D. Smith és Jessica ^^   M.A.D. Smith és Jessica ^^ EmptySzomb. Május 03, 2014 11:21 am

Unatkozom. Nemes egyszerűséggel csak unatkozom, ezen a gyönyörűségesen szép napon. Igazából fogalmam sincs, hogy mit csináljak, hiszen a reggeli kosáredzésen már túl vagyok, a mai napon pedig mivel úgy vettem fel az órarendem, ezért semmi órám nincs. Ebben a tavaszi időszakban amúgy is olyan tárgyak szerepelnek a listámon, amik mellett nyugodtan tudok készülni a fontosabb mérkőzésekre, hiszen olyankor nem hagyhatom, hogy bármi más elvonja a figyelmem. Fárasztó volt a délelőtt, vagyis inkább a reggel, mert már 5-kor a pályán voltunk. Először lépcsőznünk kellett a legalsó sortól kezdtük, és egészen a kommentátorállásig fel kellett futni, ráadásul nem is egyszer, mert az edzőnk kitalálta, hogy egy egész félmaratont futtat le velünk így, és csak akkor fejezi abba, mikor már a tüdőnket kiköpve épphogy össze nem estünk a fáradtságtól. Na ekkor jött a folytatás, először a büntetődobást kellett gyakorolnunk, aztán jött a szokásos meccs közben előforduló szituációk, majd végül ismét egy nagy adag erőnléti edzés. Úgy mentem vissza a szobámba, hogy elgondolkodtam egy golfkocsi beszerzésén, melynek segítségével sokkal könnyebben tudnék közlekedni ha el vagyok fáradva. Persze máskor simán lefutnám még edzés után a távot, egyszerűen csak a szezon végére már eléggé elfáradtam, de az élet sajnos nem áll meg, mert eső után nő a gaz, amint vége a szezonnak, jönnek a tavaszi erőnléti edzések. De nem panaszkodom, ezt vállaltam, ez az életem. Mindenesetre zuhany közben majdnem sikerült bealudnom, és utána kicsit szunyáltam is, ezért most ismét tele vagyok energiával, viszont semmi programom nincs. Végül hosszas gondolkodás után arra az elhatározásra jutottam, hogy bebarangolom a várost, hátha valahol találkozom egy felszedhető programmal, és kicsit el tudok szórakozni. Szerencsémre azonban sikerült megfelelő partnerekre találnom, egy belváros nem annyira lepukkant kocsmájában beleakadtam néhány tagba, akikkel lezavartunk pár kör billiárdpartit, és végül mikor belemelegedtünk már elkezdtünk pénznyereményre játszani, úgyhogy most zsetonból sincs hiány. Na nem mintha lenne, azért jól el vagyok eresztve anyagilag már otthonról is, emellé még néhány sikeres sportösztöndíj is bejött, aminek hála olyan luxust is megengedhetek magamnak, amiről a legtöbb tanuló álmodozni se mer, kivétel ha valami texasi olajmágnás lánya, vagy fia az illető. Végül aztán ráuntam erre is, és most egy kedves, csendes kis kávézóban kötök ki, ahol éppen az előbb rendelt koktélom kortyolgatom. Bár nem értem miért éppen koktélt kérek egy kávézóban, de valahogy a kávé nem vonz annyira, hogy ilyeneket kortyolgassak. Meg hát gondolj bele a Starbucksban is mennyibe kerül egy olyan kávé, amit otthon megcsinálsz magadnak simán, egyszerűen nem éri meg. Miközben kortyolgatom, a környezetem sasolgatom, és elégedett mosolyra húzódik az arcom, mikor egy ismerőst pillantok meg az egyik eldugott sarokban. A pultostól rendelek két italt, egyet magamnak, egyet pedig amit a sarokban ülő hölgyemény fogyaszt, majd széles mosollyal az arcomon sétálok oda, hogy elfoglaljam a vele szemben álló szabad széket.
- Szia Jess- Köszönök rá, miközben lehelyezem elé a kávét. - Ezt neked hoztam, remélem nem zavarok.- Mivel már ismerjük egymást korábbról, és nem csak futólag mert a testvéreivel jó viszonyban vagyok, így tudja, hogy ha azt válaszolja, hogy zavarom, akkor se fogok elmenni, mert ez nálam csak olyan mint a franciáknál, mikor megkérdik „hogy vagy” de igazából nem érdekli őket. - Mi jót csinálsz? Régen találkoztunk, hogy vagy mostanság?- Érdeklődöm meg felőle, közben ujjaimmal a pohár szélén dobolok.
Vissza az elejére Go down
 

M.A.D. Smith és Jessica ^^

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jessica Edwards
» Mr Wolf and Jessica
» m.a.d. smith
» Michael Smith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: Éttermek/Kávézók-