HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
- amabell & riley - freaky night EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
- amabell & riley - freaky night EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
- amabell & riley - freaky night EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
- amabell & riley - freaky night EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
- amabell & riley - freaky night EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
- amabell & riley - freaky night EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
- amabell & riley - freaky night EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
- amabell & riley - freaky night EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
- amabell & riley - freaky night EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 - amabell & riley - freaky night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Amabell Lewis

Amabell Lewis
::say something : 293
::born this way : 2014. Apr. 12.
Age : 31
::where we belong : a Hollis egyetem Sigma házában megtalálsz ; )
::one day : I hate everything about you... why do i love you?
::wayfaring stranger : ζ ○ sweet disaster ○ ζ

Sigma


- amabell & riley - freaky night Empty
TémanyitásTárgy: - amabell & riley - freaky night   - amabell & riley - freaky night EmptyKedd Ápr. 29, 2014 6:16 am


[You must be registered and logged in to see this image.]
to Riley by Amabell
Meglehetősen ritkán, de olykor lemegyek a tengerpartra futni. Vagy épp, mert tele a tököm a világgal vagy, mert unatkozok vagy, mert látni akarom a tengert. Aztán előfordul, hogy a futás addig tart amíg oda érek, mert aztán csak leülök és lesem a vizet. Megnyugtat és valahogy minden hülye gondolatom elszáll hirtelen. Legfőképp az, hogy épp szemétládának érzem magam, amiért a szobatársamat lecseréltem. Jennifer átjött, ő meg valaki máshoz társult be, akihez már nyugodtan felhordhatja a pasiját, azt a felfújt hólyagot.
Na jó. Mindebből valójában az dühít, hogy mindeddig nem hittem el, hogy az a srác a kosár csapatból tényleg ekkora seggfej. Aztán bebizonyította és ez most kicsit rosszul érintett. Legfőképp azért, mert szívesen nézegettem magamnak, de így már inkább nem fogom.
Jó ideig ücsörgök és hallgatom a kedvenc zenéimet, aminek hála mindezek a baromságok messze szállnak, aztán mikor úgy döntök, hogy lassan el kéne indulnom, feltápászkodok és elindulok a kis üzletbe, ami útba esik. Minden futás után rend szerint megajándékozom magam egy kis csokival. Tudom, így nincs sok értelme az egésznek, de a csokiról akkor sem tudok lemondani.
-Jó estét.- köszönök a csilingelővel együtt, mire az ismerős hölgy már vigyorogva üdvözöl és, amikor a kasszához sétálok a szokásos csoki+ásványvíz kombómmal, csak megkérdezi, jó volt-e a futás. Néha elidőzök itt és dumálok a nővel, akinek a nevét se tudom, de azt igen, hogy elvált, van két kisgyereke, egy Pamacs nevű kutyája és imád cseverészni. Én meg imádom, hogy nem az egyetemről szól minden, ha vele beszélgetek. Néha már kicsit sok az a légkör, ami ott van és legfőképp az, hogy anyuék rágják a fülem, hogy miért ide kellett jönnöm és, hogy legalább jól tanulok-e.
Vigyorogva sétálok ki az üzletből és bontogatom máris a csokimat, aztán a szokásos útvonalon a koli felé indulok. Igen, ilyenkor már szoktak errefelé rossz arcok mászkálni, de még nem gyűlt meg velük a bajom. Csak elbandukolok mellettük rend szerint és kész, viszont most az egyik bunkó elállja az utam.
-Bocs. Nincs öt dolcsid véletlenül?- böki felém a kérdést és még, ha valami tényleg szerencsétlen ürge lenne, akinek nincs keze vagy vak vagy bánom is én, akkor talán adnék is neki. Mondjuk most semmikép, mert annyi volt nálam összesen, hogy a vizet és a csokit megvegyem.
-Ne haragudj, de nincs nálam több pénz.- kerülném ki, de megfogja a karom (fuj! O.O) és nem igazán akarja engedni, hogy elmenjek. Akkor most itt vagy verekedés lesz, vagy szimplán sikítok egyet vagy gőzöm sincs, de máris érzem, hogy felmegy bennem a pumpa. Nem szeretem, ha csak úgy fogdosnak.

Vissza az elejére Go down
 

- amabell & riley - freaky night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Riley P. Dempsey
» Need Some Help ~Jensen & Amabell ~
» Amabell Christine Lewis
» Amabell és Jennifer szobája - Jen térfele
» Amabell és Jennifer szobája -Bells térfele-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: Üzletek/Boltok-