HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Riley P. Dempsey EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Riley P. Dempsey EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Riley P. Dempsey EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Riley P. Dempsey EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Riley P. Dempsey EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Riley P. Dempsey EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Riley P. Dempsey EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Riley P. Dempsey EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Riley P. Dempsey EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Riley P. Dempsey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 


Vendég

Vendég


Riley P. Dempsey Empty
TémanyitásTárgy: Riley P. Dempsey   Riley P. Dempsey EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 10:13 am

Riley P. Dempsey

come in close, because the more you think you see, the easier it'll be to fool you


Teljes név: Riley Paige Dempsey
Becenév: Riley
Születési hely és idő: Syracuse, 1992. november 29.
Play by: Emma Watson
Csoport: Civil
Érdeklődési kör: Eléggé széleskörű
Kapcsolat a családdal: Nope

Ez vagyok én: Hogy milyen vagyok én? Vicces vagyok, mert nem szeretek unatkozni és szórakoztatom magam, ha kell. Az, hogy esetleg más is nevet, csak olyan mellékes. Őrült vagyok, mert nem érdekel semminek a következménye, csak teszem ami  abban a percben a legjobbnak tűnik, aztán majd lesz valahogy. Legyen itt szó arról, simán felmegyek lakni bárkihez pár napra, lopok, betörök éjszaka a strandra, hogy úszhassak egyet, vagy éppen versenyt futok a rendőrséggel. Hogy ez még semmi lenne? Nem terítem ki a lapjaimat… Aztán eléggé könnyen el tudom érni amit akarok, mármint egy kis kedvesség és tök jól eléldegélek, mindenem megvan, vagy csak nincsenek nagy igényeim, ez még vitatható. Gyakran nárcisztikus vagyok, kissé nihilista, csöppet sem érdekelnek a társadalmi elvárások, azért fürdök, mert engem zavarna a szagom, azért lopok mindig új ruhákat, mert hiú vagyok és szeretek jól kinézni, plusz mert így könnyebben elérem, amit akarok. Dohányzok, cseppet se vetem meg az alkoholt, szeretek bulizni, meg drogozni. Hát, kicsit ki is tudok akadni, ha nem jutok hozzá… Megszerzek magamnak mindent, amit kell, nem ragaszkodok senkihez és semmihez, persze titokban néha marhára hiányolom mind azt, amiben soha nem volt részem. A családot, a biztonságos otthont, meg az efféle szentimentális baromságokat. Mondjuk, most van egy kutyám. Hozzá ragaszkodom, meg ő is hozzám. Szóval jah… Ha ez most egy hirdetés lenne, így zárnám le: Ha megtetszettem vigyél haza! Grátiszban jár hozzám egy [You must be registered and logged in to see this link.]. Szobatiszták vagyunk, elég nekünk egy kis zug, nem eszünk sokat és ha kell, besegítünk a takarításba – láttál már kutyát szemetet levinni? El sem hinnéd, mennyire jól néz ki! Telefonszámot nem tudok adni, mert csak mp3 lejátszóm van, loptam volna azt is, csak a számlát fizetni necces, de csak dobbants hármat, forogj körbe négyszer, csinálj egy szaltót és kiáltsd azt, hogy „Hejhahó!” és ott termek, mert ezt a látványt nem hagynám ki. Jah és legyél sovány és alacsony, mert hordani akarom a ruháidat.

P.S. I love you
(még jó, hogy ez nem egy hirdetés volt, sokat kellett volna fizetni a szószám után)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Noname - 20 – min. 8 év - Yep


story of my life

Fáztál már valaha? Nem, nem  arra gondolok, amikor kiráz a hideg és gyorsan becsukod az ablakot, vagy felveszel egy pulóvert, esetleg egy hidegebb eső elkap az utcán és berohansz a meleg lakásodba, hogy aztán a zuhany alá állhass és forró vízzel melegítsd fel magad. Nem, egyáltalán nem erről beszélek! Arra gondoltam, amikor éjszaka zuhogni kezd az eső, amikor éppen áthaladsz egy parkon, s rohanásba kezdesz, hogy ne ázz el annyira, hogy a bugyidból is folyjon a víz, de a legközelebbi buszmegálló tíz perc futásra van és az is csak részben védett. Az eső eláll, de fújni kezd a szél, vihar van kilátásban és egyszerűen nincsen semmi, amit magadra vegyél, mert a hátizsákodban lévő ruháid éppen annyira vizesek, mint azok, amik rajtad vannak, felkucorodsz a padra, átfogva a lábaidat, csak reménykedsz benne, hogy a cigarettád nem ázott el, de nem mered megnézni, mert az már sok lenne erre az estére. Pontosan tudod, hogy sehova sem tudsz menni ezen az éjszakán, ami alapból nem szokott zavarni, de egyre jobban ráz a hideg, a hajadból is folyik a víz, s a szél is be-befúj a megálló hiányos falain. Aztán rájössz, hogy éhes vagy, így előtúrod a pogácsát, ami miatt annak a parknak a túloldalán voltál, a boltban, ahol nem maradhattál, hiszen nem fizettél a termékért. Rájössz, hogy az ennivalód kissé pépes lett attól, hogy nedves ruhadarabok vették körbe, de azért megeszed, mert a gyomrod fájdalmas rikácsolásba kezd, ahogy megérzed az illatát. Az íze nyálkás és már alig emlékeztet arra az ízre, amit elképzeltél, mikor megérezted az illatát, így nem köti le teljesen a figyelmed, nem bolondítja meg érzékeidet és megint rájössz, hogy fázol. Kicseszettül fázol... Kitől is kérdezem én ezt valójában? Mindegy, nem igazán érdekel. Eszembe jut egy dal, s csak hogy mennyen az idő, dúdolni kezdem. Fogaim néha összekoccannak, szám kissé ellilul, miközben didergek. Hideg van, eléggé hideg. „When she was just a girl She expected the world” Megállok a pogácsám felénél, ugyanis egy kóbor kutya áll meg előttem, befutva az eső elől a buszmegálló teteje alá. Felnéz rám, majd leül és csak szemez velem tovább. Vagy nem is velem, hanem a pogácsámmal? – Mi az kishaver, te is hontalan vagy, mint én? – kérdezem tőle, majd egy falatot dobok neki a masszából. Egyből ráveti magát. Sovány is, koszos is. Hát, legalább ennyiben nem hasonlítunk, én mindig megoldom a tisztálkodást, meg új ruhákat is, ráadásul egy kanyit sem fizetek értük. Egy kisebb darabot ismét leszedek az egykori pék sütiből, majd a padra teszem. Felugrik érte, megeszi, fent is marad. Megsimogatom a fejét, okos kutya. „But it flew away from her reach so She ran away in her sleep” Értelmes kis szemeivel rám néz, mikor újra énekelni kezdek, de már neki. Nem kunyerál, mégis kényszerem van odaadni neki a pogácsa teljes maradékát. Behabzsolja, s magamat látom benne. Mikor napokig nem jutok kajához, én is így szoktam tömni magamba, bármit, ami ehető. Persze van önbecsülésem, szóval nem eszek szemetesből, se földről, se egyebek. Nem vagyok klasszikus csöves, én… előkelő hontalan vagyok… Néha el kell döntenem, kaját, éjszakai szállást, vagy fürdőhelyet akarok jobban. Általában a gyomrom szokott veszíteni. A kutyus drótszőrű kis mancsát a lábamra teszi, mikor abbahagyom az éneklést. – Mit szeretnél, te kis szőrös? Nincs több kajám! – mondom neki, de csak megbököd az orrával. Elmosolyodom. – Van kedved velem maradni? Apám évekkel ezelőtt ott hagyott minket, mert a múltja feketefoltjának tartja anyámat, aki amúgy alkoholista és le se szar, szóval leléptem Syracuseból, így szállást nem tudok neked biztosítani, de jó társaságot igen! – Elfekszik, majd a fejét a lábfejemre hajtja, mintha csak azt mondaná, hogy velem marad. Egyik kezem a hátára teszem, büdös és vizes, biztosan tele van bolhákkal is, de nem érdekel, majd megfürdetem valamikor és szerzek neki bolhairtót. „and dreamed of Paradise Every time she closed her eyes” – Holnap tovább állunk, jó? Megfürdetlek és akkor felvesz majd minket egy autós. Ne aggódj, van eléggé dekoltált felsőm és a múltkor varrtam miniszoknyát egy szétvágott farmernadrágból! Egy idős hölgy ellátott pár dologgal, cserébe takarítottam nála, meg levágtam a füvét, jó üzlet volt. Szóval lesz fuvarunk. Azt nem tudom hová megyünk, majd amerre visznek minket. Lopok neked egy kis kolbászt is, rendben? – Tovább simogatom. Pár napja már nem beszélgettem senkivel, így jól esik a társasága. És már nem is fázom. Annyira már nem.



Vissza az elejére Go down
Amabell Lewis

Amabell Lewis
::say something : 293
::born this way : 2014. Apr. 12.
Age : 31
::where we belong : a Hollis egyetem Sigma házában megtalálsz ; )
::one day : I hate everything about you... why do i love you?
::wayfaring stranger : ζ ○ sweet disaster ○ ζ

Sigma


Riley P. Dempsey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Riley P. Dempsey   Riley P. Dempsey EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 10:33 am

Elfogadva!

Üdv kisanyám! Látom a te életed se fenékig tejfek de, ha te így boldog vagy, akkor lehet, hogy te vagy a legmázlistább ember a világon. Senkinek nem kell megfelelned és a magad ura vagy -persze, meg van az ára is. Na de nem is ez a lényeg hanem, hogy elfogadom a karakterlapod! : ) Foglald le az avid és mehet a játék Wink Aztán vigyázz magadra!

ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Riley P. Dempsey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Civilek életrajza-