HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Cole szobája EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Cole szobája EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Cole szobája EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Cole szobája EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Cole szobája EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Cole szobája EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Cole szobája EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Cole szobája EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Cole szobája EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Cole szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
T. J. Eisenberg

T. J. Eisenberg
::say something : 15
::born this way : 2014. Apr. 26.
Age : 29
::one day : Whether 'tis nobler in the mind to suffer The slings and arrows of outrageous fortune, Or to take arms against a sea of troubles, And by opposing end them?
::wayfaring stranger : ghost of a boy who had to live in the shadows

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Cole szobája   Cole szobája EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 6:43 am


Cole és T.J.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ma jó napom volt, kivéve a szokásos zavaró tényezőt, hogy szeretem a testvéremet. Aki igazából nem is a testvérem, és ez megőrjít, hogy azért nem mondom el neki, mert valamilyen szinten mégis az. Mondjuk én tennék rá magasról, de tudom, hogy ő nem ilyen, így végül is tökéletesen feleslegesen mondanék neki bármit arról, hogy szeretem. Pedig szeretem, szeretnék hozzá érni, és szeretném, ha megcsókolna. Ha nem csak testvérként lenne mellettem. De már rég feladtam, hogy ezt elérjem, így szépen jó kisfiú vagyok mellette, ha majd akar valamit, szól... na persze ez nem azt jelenti, hogy mikor nincs ott, ne álmodoznék róla meg miegyéb, de már nem is próbálkozok. Mégis fogtam magam, és mivel nagyon unatkoztam nekiálltam rajzolni, és persze ki mást, mint őt. Még nyáron voltunk Párizsban, a házunkban, illetve anyám házában, és ott egyszer meglestem Cole-t mikor olvas, az ablakpárkányon ült, és mögötte láttam az Eiffel-tornyot, gondoltam megrajzolom.  
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mikor végeztem, bevallom, tetszett, hogy ennyire jól sikerült, és szerettem volna megnézni a modellt élőben is. Ezért elindultam a szobája felé, csak útközben leesett, hogy nekem balettre kell mennem. Így elkanyarodva teljesítettem diáki kötelességemet, majd újra nekiindultam, de nem öltöztem vissza, csak így, balett cuccban vágtam át mindenen, szerencsémre izzadtság szagom nem volt, úgyhogy elijeszteni azzal nem fogom. Melegítő gatya, balettcipő és egy ujjatlan fekete felső, ami rám tapadt azért rendesen.
Benyitottam a szobájába, de sajnos nem találtam bent, ami kicsit elszomorított, de leültem az ágyára, eldöntve, hogy megvárom, míg vissza nem ér. Addig beszívtam azt a finom illatot, amit a hely kínált és a nyugit. Ahogy magam ismerem, a sok nyálcsorgatás után, amit most fogok levágni Cole látványára, megint mehetek el a bárba, hogy kieresszem a gőzt... na de először kápráztasson el szépségével. Eldőltem az ágyon, lehunytam a szemem, úgy vártam... egészen, míg el nem aludtam. Kifárasztott a próba.

Δ Music:[You must be registered and logged in to see this link.] Δ Words: 300 Δ  Note: Szép ébresztést kérek
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Cole Eisenberg

Cole Eisenberg
::say something : 10
::born this way : 2014. Apr. 27.
Age : 29
::where we belong : ◢◤ palm bay
::one day : ◢◤because maybe, you're gonna be the one that saves me. and after all, you're my wonderwall ♡
::wayfaring stranger : ◢◤hopeless wanderer

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 8:54 am


T.J & Cole

A napom úgy egészében nagyon szar volt. Hol nagyon gyorsan pörögtek az órák, hol pedig lassan, hogy majd belealudtam az előadásokba.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Lehet el kéne kezdenem éjjel aludni, nem pedig az órákon bepótolni a hiányát, de nem tehetek arról, hogy nem jön álom a szememre. Az éjjel túl érdekes ahhoz, hogy alvásra pazaroljam ezt számtalanszor megvitattam magammal, de mindig megbántam a döntésemet.
Most is váltig bíztam az alvás lehetőségében, utolsó óra után egyből futottam volna a saját szobámba, a saját dolgaim közé de, mint mindig most se jött össze a tervem, egyből megfogták a grabancomat és már húztak is a börtönbe.
Ilyenkor nagyon bírom utálni magam, hogy minden hülyeségre jelentkezek, mint zenei felvigyázó. Az extra pontok mindig jól jönnek, s ha részt veszek ezeken a neves eseményeken, akkor elterelem valamennyire a figyelmemet a legfontosabb dologról. T.J minden nap a gondolataim között járkál, remélem, hogy legalább a cipőjét leveszi és nem sározza össze az agyamban lévő szőnyeget.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Komolyan már kikopott a padló ott annyiszor jár az eszemben az én drága testvérem, aki valójában nem is a testvérem, de ez most nem lényeg. Évek óta érzek iránta sokkal többet, mint testvéri szeretetet, de túl félénk vagyok. Félénk? Fenéket, simán letámadnám, ha nem félnék a szüleink reakciójától. Sajnos, vagy nem sajnos a szüleink elfogadták a meleg mivoltunkat, de szerintem azt ha összejönnénk nem igen tudnák feldolgozni.
Sóhajtva rázom meg birkanyírás előtt lévő hajzuhatagomat, majd a hátamra kapva a gitártokot indulok meg a biztonságot nyújtó szobámba. Végre valahára.
Mikor a szobámhoz érek meglepetés ér: az ajtó kinyitva. Felhúzott szemöldökkel lépkedek be a szobámba, majd mikor meghallom az ismerős szuszogást elmosolyodom. Lassú, hangtalan lépésekkel szelem át az ágy és a bejárati ajtó közti távolságot, hogy rálessek a békésen alukáló tesómra.
- Álomszuszék… nem szeretnél felkelni? – halkan guggolok le elé, óvatosan kezdve el simogatni a karját. Olyan aranyos mikor alszik, védtelen, meg nyugodt. Örülök mikor így látom, gondtalannak.
- Mikor jöttél át? Régóta vársz? – kérdezem miután lassan elkezd ébredezni.

▲ words: ### ▲ music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▲ note: remélem megfelel :3

Vissza az elejére Go down
T. J. Eisenberg

T. J. Eisenberg
::say something : 15
::born this way : 2014. Apr. 26.
Age : 29
::one day : Whether 'tis nobler in the mind to suffer The slings and arrows of outrageous fortune, Or to take arms against a sea of troubles, And by opposing end them?
::wayfaring stranger : ghost of a boy who had to live in the shadows

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 9:33 am


Cole és T.J.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Az álmom szép, zavartalan és kedves, édes, mély. Ilyenkor mindig Cole-ról álmodom, így vagy úgy. Van, mikor emlék és van, mikor képzelet. Imádok a melegbárba járni, mert ott a fiúk csorgatják utánam a nyálukat, megbolondulnak, hogy hozzám érjenek, és akkor elfelejtem, hogy ez nincs meg annál, akit a legjobban szeretek. Pedig minden fiú feladnék a világon azért, hogy Colet megkapjam. Nem érdekel a családom véleménye, hogy hogy gondolkodik arról, hogy én és Cole... miért, engem megkérdeztek arról, hogy az apja meg az anyám? Nem rémlik, csak az összeköltözés kijelentése... szóval nem érezném kötelességemnek, hogy megtagadjam magamtól a boldogságot, ha Cole is hajlandó lenne erre. De nem. Nem tudom, miért fontosabb neki a szüleink lelki békéje, de igazából idegesít, mégse szólok neki. Felnőtt ember, és nem szorul a tanácsomra, így csend van... Tudom, hogy meleg, nem az áll közénk, ő meg tudja, hogy én is az vagyok. Ez egyszerűen csak... talán ő nem szeret.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Viszont az álmom szabad terület nekem, így természetesen nincs sok ruha benne Cole-on, én ágyban is vagyunk, de semi korhatárosat nem csinálunk, csak csókolózunk. És ez a kép... boldogabbá tesz mint bármi más, mert itt béke van és nyugalom, csak ő meg én. Túl tökéletes ahhoz, hogy ne imádjam őt ennyire.
Az álomból az ismerős hang ragad ki, aprókat moccanok rá, halk, kivehetetlen motyogással. Lassan nyitom ki szemem, nehezen pislogva végre fel rá, de azonnal elmosolyodok. Lehetne ennél szebb ébredés? Nekem tuti nem. Megszorítom kicsit simogató kezét. Tennék mást is, de nem lehet ugye, megígértem magamnak, hogy ő közeledik, ha szeretne.
- Nem tudom - Motyogom, nehezen alkar támaszba tolva magam, meglátva az órát, visszazuhanok a puha ágyra.
- Két órát... de tíz perc után elaludtam, szóval hiba nincs - Mosolyodok el vállat vonva, majd lenyúlok a táskámért és kihúzom a rajzot.
- Erre emlékszel? - Kérdezem felé nyújtva, és közben megpróbálom nem nagyon stírölni, nézni szép ajkait, orrát. bőrét, és legyűröm a vágyat, hogy megcsókoljam, inkább visszacsukom a szemem.
- Amúgy merre sündörögtél?

Δ Music:[You must be registered and logged in to see this link.] Δ Words: ???? Δ  Note: ez szép volt <3 Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Cole Eisenberg

Cole Eisenberg
::say something : 10
::born this way : 2014. Apr. 27.
Age : 29
::where we belong : ◢◤ palm bay
::one day : ◢◤because maybe, you're gonna be the one that saves me. and after all, you're my wonderwall ♡
::wayfaring stranger : ◢◤hopeless wanderer

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája EmptyKedd Ápr. 29, 2014 7:22 am


T.J & Cole

Minden olyan percre emlékszem melyet a testvérem társaságában töltöttem el. Valahogy minden közös momentumunk a rögzítésre kerül, nem felejtődik el, hanem motoszkál állandó jelleggel a fejemben.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vannak idők, amikor repesek az örömtől az érzés miatt, de akadnak olyan percek is mikor legszívesebben elordítanám magam, hogy hagyják abba. Elterelik a gondolataimat másról, szinte a többinek nem marad hely az önmegvalósításra. De nem értem magamat, megtiltom, ellenkezem mégis epekedek érte, a szerelme iránt, hogy a közelébe lehessek. Bármit megadnék igazából csak, hogy magaménak tudhassam, de nem merek lépni pedig én szoktam a nadrágot hordani. Sok poént megkaptam már, ami nem is zavart igazából egészen mostanáig.
Ha nem vagyok nyápic, akkor mégis mi a fene vagyok? Mert bátornak semmi kép nem mondanám magam, még annak az embernek se merem bevallani a szerelmem, akit a legjobban szeretek. Ő mindennél, mindenkinél fontosabb mégsem osztanám meg velem érzéseimet. Hát normális vagyok én szerintetek? Szerintem nem igen.
Beérve a szobámba nagy meglepetés hoz nekem az élet. Megmosolyogtat a jelenléte, örülök az itt létének mert addig sem fogok unatkozni – pedig tanulni az lenne, de nem igen érdekel a dolog – így hát lassan, de biztosan odabotorkálok mellé és elkezdem költögetni.
Pár pillanatig csak nézem angyali arcát, ami kisimult a pihenés közben, mintha nem is lenne karika a szeme alatt. Tökéletesebb egy angyalnál ilyenkor, a haja pedig érdekes mered az égnek. Vigyorgásra késztet az egész léte, bearanyozza a szürke hétköznapjaimat.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Legalább jót pihentél a kemény matracomon? Nekem mindig fáj a hátam tőle. –érdeklődve pillantok a táskája felé majd annál nagyobb érdeklődéssel veszem el a lapot.
Pár pillanatig csak némán pislogok, remek rajz, az Eiffel torony tökéletes mása, az ember pedig kísértetiesen hasonlít valakire.
- Ez a párizsi kirándulásunk egyik napja lenne? A bunkó testvér, aki a városnézés helyett inkább olvas? – kérdezem tőle szemtelen mosollyal arcomon, majd az íróasztalom fölött lévő parafatáblához veszem az irányt.
Kiveszek egy színes véggel ellátott rajzszöget és már fel is került az új büszkeség a falamra, a sok másik érdekes dolog mellé. De a mostani rajz a legértékesebb mindközül. – Szerinted jó helye lesz itt? Ha nem tetszik átteszem jobban látható helyre. – fordulok hátra nekidőlve az asztal szélének.
Egy keveset dobolok ujjaimmal a falapon, majd levéve hátamról a gitártokot helyezem szegény Monicát biztonságba.
- Besegítettem a szerepeseknél, én vagyok a zenefelelős, válogatok, vágok, beszólok ilyesmi. Jól jön egy kis plusz. Na és te tündérnek készülsz vagy balettozni voltál? – nyelvet öltök rá, majd elnevetem magam.
Remélem nem bántom meg ezzel a kérdésemmel, egyáltalán nem szeretném magamra haragítani csupán vicces kedvembe vagyok.
- Kérsz valamit inni, enni? – nézek vissza a vállam fölött miközben átsétálok a konyhaszerű részre.


▲ words: 429 ▲ music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▲ note: puszika hasadra <3

Vissza az elejére Go down
T. J. Eisenberg

T. J. Eisenberg
::say something : 15
::born this way : 2014. Apr. 26.
Age : 29
::one day : Whether 'tis nobler in the mind to suffer The slings and arrows of outrageous fortune, Or to take arms against a sea of troubles, And by opposing end them?
::wayfaring stranger : ghost of a boy who had to live in the shadows

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája EmptyKedd Ápr. 29, 2014 8:36 am


Cole és T.J.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Szeretek rá ébredni, a látványára, mosolyára, közelségére. Így, mikor még csak homályosan látok, és lassan indulnak meg agyam kerekei, és csavarják meg a gondolkodás nehéz, masszív kerekeit, ő máshogy néz ki számomra. Olyan angyalian éteri, az elmosódott körvonalak és gyenge kontúrok mindent más megvilágításba helyeznek, ilyenkor nagyon kell koncentrálnom és ismételgetnem, hogy már nem álmodok és ha hozzá érnék, vagy megcsókolnám, valós következményekkel járna. Mondjuk, hogy soha többé nem szólna hozzám, vagy hasonló. De akkor is álomszép, és csábítóbb, mint akárki, akivel valaha találkoztam. És nem azért, mert ő a tiltott gyümölcs. Nem arról szól, hogy csak azért kívánom őt az ágyamba, mert ő az, akivel nem szabadna, hanem mert szeretem. Próbálom, felülírni az érzést, tényleg, teljes erőbedobással, vért izzadva, de nem megy. Ez van, és csak azt tehetem, hogy elfordítom a fejem, hát meg is teszem, süketnek és vaknak tettetem magam egyszerre.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Megteszi, köszönöm - Mosolyodok el, de a mondat folytatására csak megingatom a fejem, ez hülyeség.
- Nem kell mindenkinek szeretnie Párizst - Mondjuk én imádom, mert ott nőttem fel, szinte egész életem ott töltöttem, francia vagyok, nem angol, nekem az a város minden, a normális életem. És igen, persze, bántott, hogy mikor oda mentünk és én végig lelkesedtem, hogy megmutathassuk Párizst nekik, a szerelmet, a hangulatot, akkor ő az ablakban ült és olvasott. Úgy éreztem, az érdekesebb neki, mint én, és jobban érdekli, mint amiket mutatni akarok neki. Akkor hagytam abba az utána futkosást.
- Jó lesz ott - Bólintottam rá őt figyelve, ahogy meséli, hogy merre volt, nyújtózok egyet, hogy hamarabb éredjek.
- Elfoglalt egy ember vagy, máskor csak egy cetlit hagyok, hogy keress meg - Kuncogok halkan, majd felsóhajtok.
- Nem, köszi, semmit nem kérek - Utasítom el a kínálást, és csak ez után válaszolok a megjegyzéseire.
- Balett órám volt, igen... csak beugrottam átadni a rajzot, gondoltam ma este leugrom a klubba - Csak mondom, ami eszembe jut, hogy ne legyünk csendben. És a bárba tényleg le akartam menni, ma mindenki angyalnak öltözik és félmeztelen pasi angyalkák... na az már valami.
Δ Music:[You must be registered and logged in to see this link.] Δ Words: ???? Δ  Note: Kérem azt a puszit o.o
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Cole Eisenberg

Cole Eisenberg
::say something : 10
::born this way : 2014. Apr. 27.
Age : 29
::where we belong : ◢◤ palm bay
::one day : ◢◤because maybe, you're gonna be the one that saves me. and after all, you're my wonderwall ♡
::wayfaring stranger : ◢◤hopeless wanderer

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája EmptySzer. Ápr. 30, 2014 9:21 am


T.J & Cole

Örülök a testvérem jelenlétének azaz igazság. Imádom, ha a közelembe tudhatom mert mindig megnyugvással tölt el az itt léte, legalább tudom mit csinál.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Féltem az egyszer biztos, s bármennyire szeretném megmondani neki azt, hogy bizony ne menjen abba a meleg bárba, mert a végén rosszul fog elsülni nem teszem, mert biztos vagyok az ellenkezésében. Azt mondaná biztonságos hely, csak mi vagyunk ott, jó minden. De ez korán sincs így! Veszélynek van kitéve én pedig a megmentésén vagyok, ügyködök, mert abba belehalnék, ha valami baja esne az én kedvesemnek.
Magamat hibáztatnám, amiért nem gondoskodtam testi épségéről, s az a helyzet, hogy nem tudnám feldolgozni ha valami komolyabb baj történne vele. Nem szeretném elképzelni milyen lenne nélküle az élet, nekem tökéletesen megfelel ez a felállás. De komolyan.
Olyan jó ránézni, szeretem megörökíteni minden egyes vele eltöltött pillanatot, elraktározom és a sötétebb napjaimon ezekből nyerek pozitív energiát. Szükségem van rá, az élet nélküle nehéz lenne, ezért szeretném, ha rengeteg időt töltenék vele.
- Akkor örülök, máskor is elfoglalhatod az ágyamat. – kacsintok rá a vállam fölött, miközben a kezembe kapott rajzot tanulmányozom. – Én is szeretem Párizst, bár nem úgy, ahogy te… nálad szerintem lelkesebb embert nem is hordozott a föld. – tény és való, hogy passzív agresszív viselkedést tanúsítottam a kirándulás során, amit a családunk T.J része biztosított. Nem tehetek róla, szép a hely, csodálatos meg minden, de nem az én stílusom.
[You must be registered and logged in to see this image.]
A könyv pedig, amit olvastam annál jobban tetszett. Két testvérről szólt, akik nem tudtak ellenállni egymásnak s végül engedve a kísértésnek tettek mindenkire és mindenre, majd összejöttek. Tökéletes könyv.
- Neee, ez sokkal jobb, mint egy hülye tapadós, színes cetli. Örülök annak, hogy itt vagy. – biztatóan bólintok, majd egy megnyugtató mosoly kíséretében fordulok felé.
- Biztos? Hosszú még az éjszaka… - nézek utoljára hátra majd a konyhában lévő kis hűtőben kezdek el keresgélni. Végül egy dobozos kólával tértem vissza a hozzá, pont mire befejezte a mondandóját.
- Csak beugrottál? Komolyan itt hagynád az egyetlen testvéred egy klubb miatt? – kiskutya szemekkel pillogok rá, remélve azt, hogy meghatom és nem fog elmenni. – Nincs kedved velem tölteni az estét? Bár ha ismeretlen fiúkkal akarod… akkor… - vállat vonok, majd gondterhelten sóhajtok és ez nem az én napom érzés kezd a hatalmába keríteni.



▲ words: 366 ▲ music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▲ note: maradj és kapsz Rolling Eyes

Vissza az elejére Go down
T. J. Eisenberg

T. J. Eisenberg
::say something : 15
::born this way : 2014. Apr. 26.
Age : 29
::one day : Whether 'tis nobler in the mind to suffer The slings and arrows of outrageous fortune, Or to take arms against a sea of troubles, And by opposing end them?
::wayfaring stranger : ghost of a boy who had to live in the shadows

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája EmptySzer. Ápr. 30, 2014 9:42 pm


Cole és T.J.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Tudom, hogy nagyon betegnek számít, ha az ember legvadabb gondolatai a saját testvérével kapcsolatban van, de sajnos képtelen vagyok komolyan venni ezt a testvér dolgot, mikor nem is az igazából. Nem érdekel, hogy a szüleink mit szólnak, mert engem vertek már meg nem egyszer azért, mert meleg vagyok, voltak és vannak néha alkohol és drog problémáim, és ezt mind azért, mert nem akarjuk elfogadni, hogy mi egy pár vagyunk, mert mind a ketten a szüleinktől tartunk. Illetve szerintem, lehet, ő tényleg nem is szeret, és egyedül tiprófom ezzel a vágyammal. De... Cole-t szeretni olyan rettenetesen természetes. Ki nem szeretne valakit, aki úgy néz ki, mint Dávid Firenzében, és a természete pedig angyalni, ezért kaphatna meg bárkit, akire csak ránéz, ezért szeretem. Mert nem átlagos, nem egy akárkicsoda, hanem ... ő Cole. Ha véletlenül találkoztunk volna, a szüleink árnyéka nélkül, talán már réges régen járnánk, és nem az keringene a fejemben, hogy mikor csókol meg, hanem a következő együttlétünk időpontja.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Mert az az otthonom. Lakhatok Amerikában veletek, de én akkor is Párizsban vagyok otthon. Ott érzem jól magam... Ott minden olyan... békés. - Sütöm le a szememet. Igyekeztem már elszakítani magamban a Párizs = béke, szerelem, nyugodtság és szépség egyenletet, de nem ment, egyre csak erősebb lesz, és az holt biztos, hogy abban a pillanatban, mikor átveszem a diplomámat, megveszem a repülőjegyet Párizsba és visszaköltözöm. Ha anyámat az megnyugtatja azt mondom, hogy munka miatt.
- Én is örülök, hogy itt vagy, és teljesen tuti, hogy nem kérek semmir - Nyugtatom meg, ne kell, hogy házitündérkedjen, igazán megvagyok. Csúnyán villan felé a tekintetem.
- Az egyetlen testvérem nem táncol velem félmeztelenül, összesimulva a nyakamat csókolva - Vázolom neki a képet, és kipirulok, de nem az emlékektől, hanem az álomképektől... amikor ő igenis táncol velem így. Nehogy azt higgye, hogy nem áldoznám fel az összes fiút érte, mert de. Minden egyes fiút külön-külön odaadnék érte. Félrebillentem a fejem játékos mosollyal.
- Tölthetem veled is... mit ajánlasz ebben az estében? - Kérdezem incselkedve, de nem ülök fel, csak fekve összefonom a karomat mellkasom előtt, próbálok nem arra gondolni, mennyire rámtaad az összes ruha, és mennyire kár, hogy ő nem jár balettre, hogy láthassam az ő formáira simulni. Érdekel, mit szeretne csinálni, miért adjak fel annyi forró csókot... Az ő egy csókjáért itt maradnék.


Δ Music:[You must be registered and logged in to see this link.] Δ Words: ???? Δ  Note: Mi a csere ajánlatod? Razz
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Cole Eisenberg

Cole Eisenberg
::say something : 10
::born this way : 2014. Apr. 27.
Age : 29
::where we belong : ◢◤ palm bay
::one day : ◢◤because maybe, you're gonna be the one that saves me. and after all, you're my wonderwall ♡
::wayfaring stranger : ◢◤hopeless wanderer

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája EmptyCsüt. Május 01, 2014 10:09 am


T.J & Cole

Rengetegszer álmodtam már T.J és rólam, arról, hogy egypár vagyunk, együtt megyünk mindenhová és boldogan élünk míg meg nem halunk. Ez egy szokásos Disney meseszerű álomkép volt, de mindig belezavart valaki, aki a mesében a gonosz boszi szokott lenni.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Félek attól az érzéstől, ami a szüleinkben kezdenének el kavarogni. Szerintem még így is nehéz felfogniuk azt, hogy a saját kapunkra játszunk. Bele se merek gondolni abba mit szólnának, ha megtudnánk mennyire szeretem a testvér- nem- testvéremet. Olyan nehéz ez a dolog, pedig pofon egyszerű lenne minden csak én komplikálom, agyalom túl a dolgokat. Egyszerűbb lenne odaállni elé, és a szemébe mondani, hogy a világot jelenti nekem és fogalmam sincs mihez kezdenék, ha ő nem lenne. Igen, megcsinálom, elmondom neki mit érzek, mit szeretnék. De nem ma…
Idegesen rágcsálom alsó ajkamat, miközben Párizsra terelődik a szó. Utáltam azt a helyet és nem azért, mert nem lenne csodálatos, imádom a helyet, de minden arra sarkalt, hogy megtegyem, amit nem szabadna. Ezért kerültem nagy ívben a közös programokat, ezért húztam ki magam a közös időtöltésből. Inkább olvastam, vagy csak néztem és képzelegtem azon, hogy milyen jó lenne kézen fogva sétálni az Eiffel torony előtt.
- Igaz, mindenkinek azaz otthona, amit annak tekint. Nekem például Newcastle, de már tizenakárhány éve nem is jártam ott. – gondterhelt sóhaj kíséretében túrok a hajamba, majd felteszem azt a kérdést, ami már egy ideje foglalkoztat. – Ha végeztél az egyetemen visszamész? Itthagyod a családod? – kérdőn pillantok rá, és félek megtudni az igazságtól.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha elmegy, akkor nem csak anyáékat hagyja itt hanem engem is, a tudat pedig, hogy csak ritkán láthatom eléggé kikészít… nem szeretném, ha ez megtörténne, remélem nem fog…
- Hát jó, de ha majd szükséged lesz bármire fordulj a mesterszakácshoz, aki mostantól nem csak remek rántottát tud csinálni, hanem spagettit is. – kacsintok rá mielőtt eltűnök a konyhában. Tudom, hogy nem egészséges kólát inni de nekem szükségem van rá, ha meghalok akkor inkább haljak meg a kóla miatt, mintsem autóbalesetben. Ezt legalább élvezem.
- Mert még soha nem kértél meg rá. Néma gyereknek anyja se érti a szavát, ha látnád milyen jól nyomom félmeztelenül, angyalszárnyakkal a hátamon… - elégedett vigyorral mérem végig az ágyamon fekvő mostohatestvéremet és hirtelen annyi piszkos gondolatom támad vele kapcsolatban. Megrázom a fejem mielőtt még megindulnának odalent a dolgok, kicsit lenne ciki dudorodó nadrággal álldogálni előtte.
- Hááát… ha szeretnéd, akkor megmutathatom a nagyon szexi bárba való táncomat, hátha ráveszlek a maradásra mivel én sokkal, de sokkal jobb vagyok azoknál. Naaa, maradj már!!


▲ words: nemszámoltam ▲ music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▲ note: na ez megfelelne? Razz

Vissza az elejére Go down
T. J. Eisenberg

T. J. Eisenberg
::say something : 15
::born this way : 2014. Apr. 26.
Age : 29
::one day : Whether 'tis nobler in the mind to suffer The slings and arrows of outrageous fortune, Or to take arms against a sea of troubles, And by opposing end them?
::wayfaring stranger : ghost of a boy who had to live in the shadows

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája EmptyCsüt. Május 01, 2014 9:51 pm


Cole és T.J.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Hát én minden évben elmegyek két hétre Párizsba, néha egyedül is, mikor a család nem akar jönni és kiélvezem, hogy végre otthon vagyok. Igaz, egy hetet minimum azzal töltök, hogy bejárom a Louvre-t olyan klassz fejhallgatóval, és csak nézem a műalkotásokat. Múlt nyáron mondjuk a a két hét alatt öt napra átmentem Firenzébe a múzeumba és végül a két hétből három hét lett, mert egy hetet meg Rómában töltöttem. Imádom a városnézést, de komolyan. Kérdésére nyugodtan nézek fel.
- Igen, abban a pillanatban. Ott boldog voltam, megvan még a házunk is, a haverom már munkát is ajánlott. De igazából ha nem költöznék oda akkor is elmennék, mert be akarom járni a világot, erre spórolok már tíz éves korom óta, már most annyi pénz van félre téve, hogy meg is tehetem, már nagyon várom - Mosolyodok el, mert már megvan az útvonaltervem, benne van India, Afrika, Málta, Görögország, Spanyolország, Hollansia, Svájc, Norvégia és így tovább orrvérzésig.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Nagyon mesteri van - Nevettem halkan, szerintem spaghettit azért elég könnyű készíteni, de nem fogom kiszúrni a színes buborékát természetesen.
Viszont annál jobban érdeklődve néztem fel rá. Szóval csak kérés kérdése? Felülök és lecsúszom az ágyáról, felé lépkedek lassan, és annyira közel állok meg hozzá, hogy érzem lélegzetét arcomon, zöld pillantásom az övébe fúrom.
- Óóó szóval táncolnál velem? Rendben - Nézek rá kihívóan mosolyogva, de ez a vigyor lassacskán leolvad és helyét átveszi a komolyság.
- Jól van... csókolj meg rendesen, igazából és maradok - Teszem fel az ajánlatot. Igazából ez után ha nem csókol meg rendesen, igazából, mélyen, tényleg el kell mennem, mert ez olyan pofa égető megszólalás volt. De szükséges, ezt nem húzhatjuk a végtelenségig. Komolyan néztem őt, döntsük már el ezt kettőnk közt. Nem sokáig álltam a pillantását, elkaptam az enyémet és hátrébb léptem. Talán jobb lesz, ha most lelépek tényleg.

Δ Music:[You must be registered and logged in to see this link.] Δ Words: ???? Δ  Note: Kíííííííííííínos.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Cole Eisenberg

Cole Eisenberg
::say something : 10
::born this way : 2014. Apr. 27.
Age : 29
::where we belong : ◢◤ palm bay
::one day : ◢◤because maybe, you're gonna be the one that saves me. and after all, you're my wonderwall ♡
::wayfaring stranger : ◢◤hopeless wanderer

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája EmptyPént. Május 02, 2014 1:21 am


T.J & Cole

Szépen lassan oda jutok, hogy mindent felteszek egy lapra és képes vagyok felborítani az egész életemet a szerelem kedvéért. Hát nem vagyok nagylelkű? Már rég meg kellett volna tennem ezt a dolgot, de halogatni mindent sokkal könnyebb, mint bevallani az érzéseinket.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Itt lenne az ideje bevallani azokat a dolgokat, amik már jó ideje foglalkoztatnak. Elvégre nem vagyok én vágya sőt rosszabb senkinél, én is megérdemlem a boldogságot még akkor is, ha ez azt jelenti kicsit kiakasztom a szüleimet.
Elvégre nekik teljesen mindegy kéne legyen kivel van a gyermekük, a lényeg az, hogy boldognak tudják. Én pedig a világ legboldogabb embere lennék T.J mellett, bár félek az elutasítástól. Mi van, ha ő egyáltalán nem érez irántam szerelmet? Akkor eléggé ciki lesz a helyzet kettőnk között. Nem csak a családi étkezések, de az egyetemi találkozások is másmilyen hangulatban fognak lezajlani. Belegondolni is rossz ezekbe a dolgokba... kiráz a hideg.
-Wow, szép tervek a jövőre nézve. Tényleg képes leszel itt hagyni mindenkit? A barátaid is itt vannak, a szüleid, én… Majd, ha valami szép helyen élsz akkor küldj képeslapot, vagy van egy jobb ötletem.. fogadd be a hajléktalan mostohatesód pár hétre. Ígérem nem eszlek ki a vagyonodból. – próbálok lazának tűnni, olyannak akit nem érintett meg a szerelme álmai. Bele se merek gondolni milyen lesz az életem egyetem után. Itt, otthon akkor találkozom vele, amikor csak szeretnék. De, ha egy másik kontinensen fog lakni, akkor mi lesz velem?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nem tetszik az életem végbemenetele, ennél sokkal jobbnak gondoltam sőt biztos voltam a happy endbe, de már kezdek kételkedni. Mi van, ha tényleg elmegy? Ha soha többé nem látom? Elfelejt? Bepasizik?
Hasonló gondolatok kavarogtam bennem miközben próbáltam a szokásos Colet alakítani, s ilyenkor tényleg hálát adok a színjátszó körnek. Nagyon sokat segített, így most simán tudom adni a csábító, laza mivoltomat.
Kihívó tekintetét állva egy ideig csak mozdulatlanul állok vele szembe, majd féloldalas mosoly ül ki arcomra végül megszólalok.
- Biztos ezt szeretnéd? Tudod, hogy onnan nincs visszaút… - mélyen nézek a szemébe, majd végigsimítva karján kulcsolom össze ujjainkat, hogy közelebb húzhassam magamhoz.
Másik kezemen az arcán simít végig, majd közelebb hajolva lassan érintem meleg, selymes ajkaihoz a sajátomat.
Lágyan csókolom meg, becézgetve ajkait semmiképp sem szeretnék durvának tenni csupán szeretgetni szeretném. Még egy utolsó csókot lehelek ajkaira, majd elhajolok tőle és végighúzom a mutatóujjamat felduzzadt ajkán.
- Maradsz, mész? Eldöntheted mit szeretnél csinálni a mai estén.

▲ words: nemszámoltam ▲ music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▲ note: muah :*

Vissza az elejére Go down
T. J. Eisenberg

T. J. Eisenberg
::say something : 15
::born this way : 2014. Apr. 26.
Age : 29
::one day : Whether 'tis nobler in the mind to suffer The slings and arrows of outrageous fortune, Or to take arms against a sea of troubles, And by opposing end them?
::wayfaring stranger : ghost of a boy who had to live in the shadows

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája EmptyPént. Május 02, 2014 10:21 pm


Cole és T.J.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem válaszolok a kérdésére, mert teljesen nyilvánvaló, nem kérnék csókot, ha nem lennék benne biztos, hogy szeretném őt érezni, akkor nem kérném ezt. De már sokat gondolkodtam. Nem érdekel az apja, és az én anyám sem, csak a csók, amit adhatna, és az, hogy végre ne testvér szinten érjen hozzám. Jelenleg ez az ár, amiért maradnék. Nem erőszak, ő dönti el, megfizeti-e, megér-e neki ennyit, vagy sem, és elhajol. Nem kapok utána, nem erőszakoskodom, csak állok, és várok, hogy meghozza a döntést. Hogy szavazzon mellettünk vagy ellenünk, de valahol húzza meg a vonalat. Csak az a más, hogy a döntése nem csak erre az estére fog kihatni, hanem az összesre, mindegyikre amelyik lesz. Tuddom, hogy nem vagyunk ugyanolyanok, de én törődés centrikus vagyok, vágyom arra, hogy valaki hozzám érjen, csókoljon és kényeztessen, mert ugyanezt megkapja a másik is tőlem. Nem várhatok Cole mellett az örökkévalóságig, hogy ő mit szeretne. De ha most választ, azt komolyan veszem, és ahhoz igazodok.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ujjaim az övébe fonom, nem eresztem el, de készségesen lépek közelebb hozzá, arcom selymes ujjai alá simulnak, a szemeit nézem, amik annyi időn át varázsoltak el és ejtettek rabul. A csókja édes és lágy, nem is tudom, csókoltak-e már meg ilyen finoman, ajkaim elnyíltak, nyelvem pedig megérintette fórron édes ajkait, halkan felsóhajtottam, mikor vége lett a csóknak homlokomat az övének döntöttem és lehunyt szemmel mély levegőt vettem.
- Szeretnék veled táncolni... érezni az érintésedet és még több csókot kapni - Mosolyodtam el halványan és óvatosan felnéztem rá, hogy lássam, szerinte kivitelezhető-e ez. De ha már egymás taperolásáról van szó, felemelem a kezem és én is megérintem az arcát, lágyan simítok végig rajta, álla vonalán is.
- De te mit szeretnél csinálni? - Kérdezem meg, végül is neki is van beleszólása elég rendesen, végüll is az ő teste is kell a játékhoz, nem csak az enyém... na meg az övé sokkal szebb és izgatóbb is. Kezem a hasfalára évedt, ruhán át éreztem finoman kidolgozott testét, lustán elmosolyodtam.
- Mindig szerettelek nézni felső nélkül - Nevettem fel halkan, és ujjaim becsúszva felsője alá a meztelen bőrt érintették. Semmiképp nem akartam vele lefeküdni, vgay bármi ilyesmi, ahhoz túlfáradt voltam, de jó volt érezni bársony bőrét ujaim alatt és ahogy lélegzett, ahogy élt, már az is varázslatos volt.


Δ Music:[You must be registered and logged in to see this link.] Δ Words: ???? Δ  Note:Ne haragudj a tapizásért :$
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Cole Eisenberg

Cole Eisenberg
::say something : 10
::born this way : 2014. Apr. 27.
Age : 29
::where we belong : ◢◤ palm bay
::one day : ◢◤because maybe, you're gonna be the one that saves me. and after all, you're my wonderwall ♡
::wayfaring stranger : ◢◤hopeless wanderer

Theta


Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája EmptyVas. Május 04, 2014 1:47 am


T.J & Cole

Mindennek eljön az ideje, ahogyan most ennek is. A tettek mezejére lépve kell bebizonyítanom az érzéseimet a testvérem iránt.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Képes vagyok rá, és már nagyon, de nagyon vártam ezt a pillanatot mikor elég bátorságot összeszedve eltudom végre mondani az érzéseimet. Ez a pillanat most érkezett el, minden adva van, az idő is tökéletes tehát most kell lépnem.
Pár percig elbarangolnak a gondolataim egy másik helyre, a jövőre terelődnek és azon veszem észre magam, hogy képzelgek a közös életünkről. Tényleg ilyen egyszerű lett volna mindig is? Csak megcsókolom, a karjaimba zárom és az enyém marad, míg világ a világ?
Bármi is történik azokban a percekben melyeket a csók tölti ki számomra, nem érdekel, számomra csak egy valami létezik ebben a szent pillanatban: T.J. Lágyan csókolgatom édes ízű ajkait, egyik kezemmel pedig végigsimítom selymes bőrét, jó érezni a közelségét.
Vágyom az érintésére, arra, hogy közelebb húzzam magamhoz, összesimuljanak a testeink érezve ezzel minden egyes levegővételét, azt, ahogyan emelkedik mellkasa… Halk sóhaj tör elő belőlem mikor nyelve végigsimítja ajkaimat, vágyom a mélyebb csókra, de most ez is megteszi. Homlokából kisöpörve pár hajtincset nézek mélyen a szemébe és csak levegő után kapkodok.
[You must be registered and logged in to see this image.]
- Minden megoldható T.J, bármit megtehetünk, hiszen csak ketten vagyunk itt. – kacsintok rá mikor felnéz rám azokkal a gyönyörűen csillogó szemeivel. Egyszerűen minden kis része képes elvarázsolni, de a szeme az, amitől teljesen eltudom, dobni az agyamat.
- Nekem mindegy mit csinálunk egészen addig, míg veled lehetek, veled csinálom azt, amit. Igazából lustálkodásra gondoltam mikor baktattam fel, talán egy forró fürdőre a kádban, de most bármibe benne vagyok. – elővéve a hállivóóódi mosolyomat nézek rá, szememben némi kihívás tükröződik.
Érintésétől bizseregni kezd az egész testem. Mindig is vágytam arra, hogy simogasson, hozzám érjen és párszor tényleg el is kalandoztam a gondolattal, de sose hittem, hogy egyszer be is következik.
- Miért nem mondtad? Szívesen megajándékoztalak volna több topless jelenetekkel. – féloldalas mosolyra húzom a számat, majd hirtelen felindulásból lehúzom magamról a felsőmet és dobom el jó messzire tőlünk. – Nem nagy szám pedig, csak sima has… még sakkozni sem lehetne rajta. – vonok vállat.
Bal kezemet a dereka köré fonva húzom kicsit közelebb magamhoz, hogy megajándékozzam az egyik dörzsis tánccal. Ajkaira lágy puszit nyomok, majd ellépve tőle nyúlok az asztalomon lévő kólára és belekortyolok.
- Még nem válaszoltál. Továbbra is leszeretnél menni a bárba vagy maradsz szerény személyemmel?


▲ words: 382 ▲ music: [You must be registered and logged in to see this link.] ▲ note: ♥

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom



Cole szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole szobája   Cole szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Cole szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Aly szobája
» T.J. Szobája
» Cole Eisenberg
» Ewan Szobája
» Zivon szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: Theta Ház :: Első Emelet-