HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Benjamin Wolf EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Benjamin Wolf EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Benjamin Wolf EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Benjamin Wolf EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Benjamin Wolf EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Benjamin Wolf EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Benjamin Wolf EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Benjamin Wolf EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Benjamin Wolf EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Benjamin Wolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Benjamin Wolf

Benjamin Wolf
::say something : 15
::born this way : 2014. Apr. 27.
Age : 40
::where we belong : Florida, Hollis Egyetem
::one day :

Teacher


Benjamin Wolf Empty
TémanyitásTárgy: Benjamin Wolf   Benjamin Wolf EmptyVas. Ápr. 27, 2014 11:24 pm

Benjamin Wolf

"A legjobb tanárok azok, akik megmutatják hová nézz, de nem mondják meg, hogy mit láss."


Teljes név: Benjamin Wolf
Becenév: Ben, Mr. Wolf, Wolf tanár úr
Születési hely és idő: Florida, Palm Beach 1983. 10. 04
Play by: Ian Somerhalder
Csoport: Tanárok
Érdeklődési kör: Nem kategroizálom, csak élvezem az életet
Kapcsolat a családdal: Az elfogadható családi viszonyok titka, hogy a lehető legkevesebb alkalommal találkozol velük, végső esetben ünnepnapokon. Elviselhető...

Ez vagyok én: Nem szépítem... Amely kifejezések leginkább jellemeznek az a hihetetlenül önző, pofátlan, akaratos és hajthatatlan, céltudatos és határozott, időnként elviselhetetlen, iróniában, cinizmusban, gúnyban gazdag, humorban valami mindent felülmúló, de olykor fájdalmas. Ízelítőként talán ennyi elég is lesz, ahhoz egész biztosan, hogy ne akarj jobban megismerni. Kivételes esetekben megbízható vagyok, jó magam viszont bizalmatlan. Leszámítva, hogy filozófiát tanítok nem vagyok túl társaságkedvelő vagy épp emberszerető. Én inkább csak elviselem a körülöttem lévőket és próbálok nem tudomást venni esetenként az értelem súlyos és aggasztó hiányáról. Ez azért jobb mindenkinek, mert eléggé a nehezemre esik jó képet vágni bizonyos dolgokhoz, ergo kíméljük meg egymást a felemelő vagy épp leamortizáló pillanatoktól.

Ez a nőknek valahogy sokkal jobban megy, mint nekünk férfiaknak. Na szóval, hálás lehetek apámnak, hiszen az Ő csodás génjeit örököltem, ezért is vagyok több mint 180 centi magas, testalkatom pedig kielégítően sportos, a megnyerő megjelenésemről nem is beszélve. Emellett, fekete hajam van, sötét zöld szempárral. A divat nem különösebben köti le a figyelmem, de azért adok az öltözködésemre, amelyet leginkább sötét színek jellemeznek. Férfi vagyok, így talán meglepne, hogy mennyire válogatós -vagy finnyás- is egyben. Nem iszom, nem eszem meg akármit, nem veszek fel, nem viselek akármit és ez az álláspont lényegében bármire vonatkozhat helyzettől- hangulattól függően.  

[You must be registered and logged in to see this image.]
K. - 20 - 4 év - Egyelőre nincs


story of my life

Nincsen túlságosan sok türelmem a kölykökhöz, lényegtelen milyen korban vannak. Éretlenek, bosszantóak és azt hiszik önmagukról, hogy milyen kivételesen okosak és tehetségesek vagy éppen, hogy mennyire elfuseráltak, hogy a világ összefogott ellenük, csak mert még tizenéves létükre nem találják a helyüket. Mondhatom ekkora fatális marhaságot még életemben nem hallottam, de ez valahogy mindig mosolyra bír. Most pedig ezeknek a kis pokolfajzatoknak kellene előadást tartanom, bizarr. Lássuk, a kurzus túlnyomó része, mégpedig az amelyik azt hiszi bármit megtehet az utolsó sorokban fogják pótolgatni azt, ami az éjjel sajnálatos módon nem jött össze - nem csak nekik, merthogy nekem se - ami pedig a kisebbséget illeti az első sorban kitartóan próbálnak majd figyelni és minél értelmesebb képet vágni ehhez az egészhez kisebb-nagyobb sikerekkel. Hirtelen nem tudom eldönteni melyik a rosszabb. De az ember ma már hozzon áldozatokat, akkor hajrá!
- Bernadette, önnek már nem órán volna a helye? Egész pontosan nálam? - Micsoda véletlen. Fordultam a terem előtti folyosóra egy jó nagy adag kávéval a kezemben. Szükségem lesz rá, kétségtelenül. talán még kevés is lesz.
- Esetleg megtisztelne minket a jelenlétével? Megköszönném... - Álltam meg a terem ajtaja előtt. Na így kell példát mutatni. Késtem volna? Talán egy-két percet, de ennyi igazán belefér. Ami azt illeti ennél jóval többet is megengedhetnék magamnak, hiszen mindössze tizenöt perc alatt előtudom adni amit kell. Ha a kisasszony is úgy akarja, akkor udvariasan előre engedem majd jó magam is belépek a helyiségbe.
- Nos hát akkor, üdvözlöm önöket az első általam előadott filozófia órájukon. A többségük már ismer... Mindenek előtt szeretném megjegyezni, hogy engem a legkevésbé sem érdekel, hogy ki miért van itt vagy éppen, hogy ki hogyan jutott be. Ez maradjon az önök dolga. Az én dolgom viszont, hogy a legjobb tudásom szerint adjam elő a tananyagot abban bízva, hogy önök majd megerőltetik magukat és olykor tiszteletüket teszik az előadásomon annak reményében, hogy így majd némi tudásra tesznek szert. - Mindeddig érdekesnek találtam egy ilyen lehetőséget, hogy másoknak adhassak át a kimagasló tudásomból, mist viszont el nem tudok képzelni ennél unalmasabb foglalkozást.
- Most hogy lefutottuk a tisztelet köröket talán kezdjük is, valami egyszerűvel. - Kihagytam volna valamit? Azt hiszem, de nem gondolom, hogy tartanom kéne attól, hogy majd óra után megrohamoznak a kérdéseikkel. Egyébként sem óvodáról van szó, reményeim szerint. Ez egy egyetem. Majd megtalálnak a kérdéseikkel, feltevéseikkel, ha valóban annyira érdeklik őket a véleményem. Fogtam egy krétát majd egy árva szó nélkül felvázoltam egy egyszerű, de annál hibásabb feltevést. Most jön a kedvenc részem...
- Bárki, bármi észrevétel? Akármi? Bernadette? - Fordultam ismét a diáksereg felé majd kiszemeltem magamnak első áldozatomat. Ez mindenképpen egy jó kezdet lehet. Hát nem volt épp valami biztató a látvány, de nem adom fel! Ellépve a táblától ráérősen kezdtem el sétálgatni az első sorok között magamban könyörögve, hogy valakinek tűnjön már fel végre, hogy ez egy durván elhibázott pofon egyszerű feltevés.



Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


Benjamin Wolf Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin Wolf   Benjamin Wolf EmptyHétf. Ápr. 28, 2014 3:50 am

Elfogadva!

Ajajjajj.... hát kérem szépen lehet ilyen helyes tanárbácsi mellett figyelni az órára vagy éppen arra, hogy milyen mufurc maga? Hát én őszintén sajnálom, hogy nem csorgathatom a nyálam ... tanulhatok az óráján.

ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Benjamin Wolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ian Wolf
» Mr Wolf and Jessica
» Benjamin Bowler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Tanárok életrajza-