HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Amabell Christine Lewis EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Amabell Christine Lewis EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Amabell Christine Lewis EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Amabell Christine Lewis EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Amabell Christine Lewis EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Amabell Christine Lewis EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Amabell Christine Lewis EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Amabell Christine Lewis EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Amabell Christine Lewis EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Amabell Christine Lewis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Amabell Lewis

Amabell Lewis
::say something : 293
::born this way : 2014. Apr. 12.
Age : 31
::where we belong : a Hollis egyetem Sigma házában megtalálsz ; )
::one day : I hate everything about you... why do i love you?
::wayfaring stranger : ζ ○ sweet disaster ○ ζ

Sigma


Amabell Christine Lewis Empty
TémanyitásTárgy: Amabell Christine Lewis   Amabell Christine Lewis EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 8:09 am

Amabell Christine Lewis

"Say, what you wanna say, and let the words fall out, honestly, i wanna see you'll be brave..."


Teljes név: Amabell Christine Lewis
Becenév: Am, Bellie, Chris
Születési hely és idő: 1992. július 14. Orlando/Florida
Play by: Ashley Benson
Csoport: sigma
Érdeklődési kör: a fotózás a szenvedélyem, a jó könyvek a hobbim
Kapcsolat a családdal: leginkább menekülök otthonról, az elvárások és a szidások elől, amiért nem olyan vagyok, amilyennek szeretnének látni, de ezen felül imádom az apámat, tisztelem az anyámat és az öcsém a legfontosabb számomra

Ez vagyok én:
Nem vagyok egy csendes kis visszafogott leányzó. Leginkább a véleményem az, ami mellett kiállok és az igazamat képes vagyok még akkor is védeni, ha sokkal erősebb ellenféllel állok szemben.
Nem szokásom valakit pusztán a pénzéért tisztelni, épp ezért kértem kifejezetten, hogy a sigmába kerüljek. Azt, hogy a családom igen tehetős, leginkább titkolom, mert ahogy én sem eszerint ítélkezek, én sem szeretem, ha ez alapján ítélnek meg. Inkább az "ismerj meg és aztán mondj véleményt rólam" elv híve vagyok.
Szívesen barátkozok bárkivel és képes vagyok bárkivel bármiről beszélgetni. Mi több. Imádok beszélgetni, poénkodni és nevetni pedig még inkább. Mindezek ellenére legtöbbször fényképezőgéppel lehet megtalálni vagy egy könyvvel a kezemben.
Imádom a művészet minden ágazatát a rajztól kezdve a zenén át mindent, épp ezért járok a Művészettörténet és vizuális kultúra karra, mivel a fotózás mellett a ceruzával is egész jól bánok.
Mindezek mellett meg van a magam gyengesége is. Igazi gondolataim és érzéseim nehezen osztom meg másokkal és még nehezebben nyílok meg teljesen. Hajlamos vagyok még akkor is a boldog leányzót alakítani, mikor épp odabent düh tombol vagy bánatos vagyok.
Külsőm semmi érdekeset nem tartalmaz. Nem vagyok szupermodell alkat a magam kis 165 centijével és nem is érzem magam kifejezetten gyönyörűnek. Hajam hosszú, szőke hullámokban omlik vállamra, tekintetem szemceruzával szoktam hangsúlyozni, hogy igazán rikító kéknek hasson és emellett még némi alap smink szinte mindig van rajtam. Öltözködés terén azért mindig ügyelek arra, hogy csinos legyek és ne hassak se lotyónak, se csövesnek. Szóval, a kényelmeset kombinálom a csinossal, így sűrűn látni farmerban és magassarkúban, vagy épp egy szolid ruhában, ha jó idő van.
Testemen akad pár tetoválás, de ezek is aprók és nem viszem túlzásba, mert nem tudnak róla a szüleim és azt hiszem, nem is díjaznák.

[You must be registered and logged in to see this image.]
D. - 22 – cirka 5 év- nope


story of my life

Orlandoban születtem és nevelkedtem, ahol az élet számomra igazi kihívás volt. Leginkább erre akkor derült fény, ahogy szép lassan felcseperedtem és elértem a kamasz kort. Előtte szófogadó, angyali kislány voltam, de tizenévesen döbbentem rá, hogy a szerep amit rám szabtak a szüleim és amit nekem terveztek az élet további részében, nem tetszik és nem nekem való.
Az anyám igazi társasági hölgy. Mindig tökéletes, mindig gyönyörű és mindig ügyel rá, hogy megfelelően viselkedjen. A barátnői detto ezek, én pedig mára már rosszul vagyok a kétszínű bájolgástól és a buta csacsogásuktól.
Az apám ezzel szemben kicsit korrektebb ember, de a nadrágot nem ő hordja otthon. Annyira szeret anyát, hogy inkább nem száll harcba semmiért. Épp az ő példája bíztatott arra, hogy ne hagyjam magam elnyomni és ne legyek olyan szánalmas papucs, mint ő.
Ő maga üzletember, leginkább részvényekkel és ingatlanokkal üzletel, anyu pedig hol divat kollekciót készít, hol táskákat gyárt és akad, hogy ékszereket tervez. Sok mindenbe belefog, de egy idő után megunja ezeket és valami újba kezd. A lényeg mindig az, hogy sok pénzt hozzon.
Van egy öcsém, Eric, aki 1 évvel fiatalabb nálam és szintén Floridában, csak épp egy másik szegletében tanul. Bár igazán pedáns és már-már strébernek nevezhető, valójában nem az, csak olyan az agya, mint a szivacs. Tehát, nem a könyvek fölött tölti a szabad ideje nagy részét, hanem inkább a kosárlabda pályán vagy épp a szörfdeszkán. Szeret viccelődni, bulizni és amikor csak teheti, összejár a haverjaival meccset nézni a tévében vagy lenyomni egyet az egyik szabad pályán. Leginkább ő volt az, aki arra tanított, hogy legyek önmagam, mert apa építészmérnöknek szánta, de ő addig addig szegült ellen, míg végül bele egyeztek a szülők, hogy az legyen, ami lenni akar. Imádnivaló, korához képest bölcs, már amikor komolyan beszélgetünk és ő a legfőbb bizalmasom, az egyetlen fix pont az életemben. A nőket imádja, de nem képes megmaradni egy mellett két hónapnál tovább és élvezi, hogy jóképű. A gimi idején a legtöbb barátnőm azért járt hozzám, mert érte epedeztek. Na de nem is ez a lényeg. A családomból egyedül ő az, akit hiányolok, de mivel ő is Floridában tanul, elég sűrűn tudunk találkozni.
Az anyám olyan, mint egy istennő, akire csak felnézni lehet, de szeretni nem. Az apám... a sok utazás miatt már kicsiként megszoktam, hogy hol látom, hol nem. Olykor felbukkant pár napig, aztán eltűnt, de ennek ellenére mindig is imádtam, mert sokkal emberibb, mint anya.
Mindezek ellenére örülök, hogy elszabadultam otthonról és az egyetem egyik házában lakom. Nem szívesen hallgatnám reggeltől estig, hogy inkább jogásznak vagy pszichológusnak kellene tanulnom, mert ez már unalmas vita. Egész gimi alatt ezt hallgattam főleg, amikor kijelentettem, hogy én itt akarok tanulni. Olyan volt, mint a második világháború.
A suli pedig... mit is mondhatnék? Harmadik éve koptatom a padot és imádom. Mindig is olyan diák voltam aki szívesen tanult olyasmit, ami érdekelte. A kevésbé érdekes tárgyakkal már meg gyűlt a bajom, de kitartó voltam az egyetem miatt, ahol a sigmában lakom.
Igazság szerint szeretem a ház tagjait. Sokkal egyedibb emberek, mint a kappa tagok. Mindenki más és más, mindenki különleges és kicsit különc, de inkább vagyok ilyenekkel összezárva, mint egy csapat ugyanolyan lánnyal. Na és a srácok? Akadt egy komolyabb kapcsolatom még, de csak az első évet húzta ki, aztán a srác végzett a sulival és velem is. Azóta inkább, csak nézegetek és flörtölgetek. Komolyabb lépésre nem szívesen szánnám magam. Legfőbb tervem, hogy mindent megtanuljak, amit csak tudok és, hogy igazán jó fotós legyek majd egyszer.





A hozzászólást Amabell Lewis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 08, 2014 8:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


Amabell Christine Lewis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amabell Christine Lewis   Amabell Christine Lewis EmptyHétf. Ápr. 21, 2014 8:38 am

Elfogadva!

Tetszik, hogy más vagy mint a többiek, hogy nem szálltál el magadtól a szüleid pénzétől. Remélem eléred az álmaidat és boldog lehetsz a szülő nyomás ellenére is. Jó játékot!

xx Yasmine

ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down
 

Amabell Christine Lewis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Need Some Help ~Jensen & Amabell ~
» Amabell és Jennifer szobája - Jen térfele
» - amabell & riley - freaky night
» Amabell és Jennifer szobája -Bells térfele-
» Andrew Lewis Zimmerman

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Sigma tagok életrajza-