HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
Beckard Silver EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
Beckard Silver EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
Beckard Silver EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
Beckard Silver EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
Beckard Silver EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
Beckard Silver EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
Beckard Silver EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
Beckard Silver EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
Beckard Silver EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 Beckard Silver

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 


Vendég

Vendég


Beckard Silver Empty
TémanyitásTárgy: Beckard Silver   Beckard Silver EmptyPént. Május 17, 2013 6:01 am






Beckard Dorian Silver
i am perfectly good at it


23; civilians; sir gaspard menier; egyedülálló; beck;



Ha látod, egy megtört embert láthatsz. Keserű, elgyötört vonásai tükrözik lelkiállapotát, amit próbál acélos páncélzattal védeni és rejteni a külvilágtól, több-kevesebb sikerrel. Szürke szemeiben fájdalom csillan, szél tépázta, kócos barna tincseivel rég nem törődik. Vékony vonalú ajkait, borostás arcát és szépen metszett állkapcsát az Isten sem tudja, kitől örökölhette. Hogyan tudhatnánk bármi pontosan arról, aki árvaházból került a nagyvilágba? Magas, szikár termetét megedzette az idő, kidolgozott testét temérdek helyen fedik hegek, friss vágásoknak azonban már nyoma sincs.
Beck nehezen kiismerhető, szeszélyes figura, aki árvaházban nevelkedett. Az ott töltött évek alatt számos alkalommal bántalmazták és sosem volt akkora szerencséje, hogy nevelőszülőkhöz kerüljön. Senkinek sem kellett, ő legalábbis így fogta fel a dolgot. Öt éves kora óta etették azzal, hogy a szülei tűzvész áldozataivá váltak - Beck sosem hitt nekik.
Gyakran komor a hangulata, ritkán mosolyog és nehéz jó kedvre deríteni. Nincsenek tartós kapcsolatai, barátai és rokonai, mindezek ellenére nem érzi egyedül magát, sőt örül, hogy végre a maga ura lehet és megszabadulhatott az árvaház nyújtotta kínoktól.
Húsz éves kora óta foglalkozik leánykereskedelemmel, legálisan viszont egy elektronikai szaküzletben keresi a kenyérre valót. Intelligens, tehetséges, fényes jövő állt előtte jó esze lévén, de nem ragadta meg a lehetőségeket, helyette inkább letért a rossz útra és a fekete piacon próbált meggazdagodni - hozzá kell tegyük, sikeresen.
Ravasz, mindig egy lépéssel előtted jár és aligha tudod átverni. Nem szokása keresztbe tenni az embereknek, lehet vele alkudozni és még csak kegyetlennek sem nevezhető. Leszámítva azt, hogy fiatal lányokat rabol/raboltat el, hogy azokat később bedrogozza és eladja. Ez talán tényleg nem a legkedvesebb és szívélyesebb dolog a részéről.




- Te meg ki a f@szom vagy? - összepréselt ajkakkal kérdi, sötét szeme megcsillan a lámpafényben.
- Egy barát.
- Az enyém?
- A tiéd? - felvonom szemöldököm, hamis mosoly játszik ajkaimon - Nem, nem a tiéd. Az övé - bökök fejemmel egy fekete hajú, sebhelyes arcú fickóra a szoba másik végében.
Hanson elindul felénk, kimért léptekkel közelít és észrevétlenül próbál végigmérni, hogy vajon van-e félnivalója. Szólni akarok, hogy nincs, de inkább hallgatok és zsebre vágott kezekkel várom jöttét. Tárgyalni akart, hát itt vagyok. Ajkai közül kiemeli a vaskos szivart és a hamutálba helyezi. Helyet foglal kényelmesen egy bordó fotelban és nekem is int, hogy tegyem ugyanezt. Leülök.
- Beckard, ugye?
- Csak Beck - rándul meg szám sarka. Az árvaház óta mindenki csak Becknek hív és jobb szeretem, ha tiszteletben tartják, amit kívánok. Ne hívjon senki Beckardnek.
- Beck. Szóval azt mondja, megérné magától vásárolnom?
- Egy szóval sem mondtam, uram. Ha jól emlékszem, maga hívott fel és akart beszélni, ezért eljöttem. Nem kenyerem reklámozni magamat és az... áruimat. Feltételezem mástól szerzett tudomást rólam, ami egyáltalán nincs ellenemre, sőt örülök, hogy felkeltettem az érdeklődését - nagyot sóhajtok, a felém kínált szivarok közül kiveszek egyet és meggyújtom. Szívok egy slukkot - Egyébként kétségtelenül megérné. Drágák, de minőségiek és holt biztos, hogy senki sem szerez tudomást róluk. Azt csinál, amit akar... ahogy csak akarja. Ezek már nem fognak ellenkezni... akkor sem, ha főbe akarja lőni őket - nyelvem végigszalad száraz alsó ajkamon és állom közben barna pillantását.
- Mikor láthatnám őket? - kisvártatva összedörzsöli tenyereit és ravaszkásan vigyorog.
Első látásra egy a negyvenes éveiben járó kaszinóbetyárnak mondanám, de így, hogy tudom, harmincöt éves, ráadásul van híre a fekete piacon, meg sem fordul a fejemben, hogy ilyesmihez köze legyen. Túl komoly, mégis gyermeki áhítattal gyűjti ezeket a lányokat. Tőlem még nem vásárolt, nyilván újítani akar.
- Akár ebben a pillanatban is, de nem itt. A város szélében vannak elszállásolva, nem messze egy drogtanyától, mégis elég jól eldugva ahhoz, hogy a zsaruk ne találjanak rájuk. Bízom magában, Mr Armstrong, remélem nem fogok csalódni - jegyzem meg, rájővén, hogy kis híján kitálaltam a rejtekhelyünkről - Akár még le is alkudhatunk az árból, amennyiben szavát adja a hallgatásról - vállat vonok, egy utolsó slukkot követően pedig leteszem a szivart.
- Számíthat a diszkréciómra - sóhajt - Talán siet? - feláll a fotelból.
- Őszintén szólva, igen. Van még pár elintéznivalóm, ezt pedig később is megtárgyalhatjuk. Itt az elérhetőségem, hívjon, ha érdekli a dolog! - nyújtok át egy névjegykártyát, majd elbúcsúzván a másik két fickótól is, lelépek.



blöki; itt tanultam meg írni; 17 körül; rájössz hamar;

Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


Beckard Silver Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beckard Silver   Beckard Silver EmptySzomb. Május 18, 2013 12:13 am



Elfogadva!


Kedves Beck!Ejnye-ejnye. Nagyon nem szép dolog az amit csinálsz de szerintem ezt te is pontosan tudod. Ezzel próbálod palástolni a múltadat? Úgy érzem sikerült...
Menj foglalj avatart és nagyon jó játékot ( :

Vissza az elejére Go down
 

Beckard Silver

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: ooc :: archívum :: Előtörténetek-