HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
jake redhood EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
jake redhood EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
jake redhood EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
jake redhood EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
jake redhood EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
jake redhood EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
jake redhood EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
jake redhood EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
jake redhood EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 jake redhood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Jake Redhood

Jake Redhood
::say something : 15
::born this way : 2013. May. 12.
Age : 37
::where we belong : Palm Bay
::one day : life is hard. that's why i ran away
::wayfaring stranger : wrong way baby

Civil


jake redhood Empty
TémanyitásTárgy: jake redhood   jake redhood EmptyVas. Május 12, 2013 3:01 am

Jake Redhood

life is hard. that's why i ran away


Teljes név: Jake Redhood
Becenév: Jake, J.
Születési hely és idő: Bradford,  1987. 02. 23.
Play by: zayn malik
Csoport: civilians
Érdeklődési kör: ilyenem nem igazán van. Eddig a nők, a drogok, és a pia tartozott ide, de ezzel felhagytam nem régiben.
Kapcsolat a családdal: igazából sosem volt rossz viszonyommal a családommal, apa halála után, csak én maradtam anyának, de persze én sem voltam teljesen ott neki. Most már nem olyan jó a kapcsolatom vele, mióta otthagytam a barátnőmet terhesen. Azóta nem beszéltem anyámmal, testvéreim meg nincsenek.  

Ez vagyok én: 183 centi magas vagyok körülbelül, de már vagy 16 éves korom óta nem mértem. Annyira nem érdekel, hiszen látom kiknél vagyok magasabb és ez a fontos, nem? A súlyomat azóta nem mérem, mióta egyszer le akartam tenni a cigiről, mert akkor magamra kaptam pár kilót, de ennek már nyoma sincs. világosbarna szemem van, hosszú szempillákkal, sokan mondták, hogy ez eléggé nőies, de nem foglalkozom velük. Miért foglalkoznék, hiszen ezzel nem tudok mit tenni? Vágjam le, hogy nekik jobb legyen? A fenéket. Ha nem tetszik nekik, ne nézzék. A hajamat se rövidnek se hosszúnak nem mondanám, de minden reggel bezselézem, hogy tökéletesen álljon, hiszen a kinézetre mindig ad az ember. Egyébként sötét barna hajú emberek sokaságát képviselem, de azért volt már egyszer benne, pár szőke tincs az elején, és azon tanakodom visszafestessem-e oda. Ruhák terén, előnybe helyezem a sötétebbeket, de vannak fehér pólóim is és minden más ilyen halvány színben pompázó darab, de ha tehetem ezeket kerülöm. Különleges ismertető jegyeimnek számítanak a tetoválásaim. A jobb alkaromat teljesen elfedik ezek a motívumok, de nem csak itt vannak, hanem a mellkasomon is van egy pár. Sokaknak nem tetszik, de szerintem enélkül olyan slampos lennék, mint a többiek. Na jó, nem erre képtelen lennék.

Most gondolhattok nagyképűnek, vagy pökhendinek, de én nem vagyok az, csak ismerem a saját értékeimet. Persze régen ez nem így volt. Sokat foglalkoztam azzal, hogy más milyennek gondol, de mikor betöltöttem a 18-at részelt kérdés sem volt már. Ha valaki bunkónak tartott, hát akkor annak tartott. Ha neki nem tetszett a viselkedésem nem érdekelt, még akkor sem ha igaza volt. Azelőtt is sok nőm volt, de a változásom után csak még több lett, több szál cigit szívtam egy nap, és nagyobb bajokba kerültem, mint előtte. Rossz fiú lettem, de aztán jött Sam és megváltoztam. Kedvesebb lettem, legalább is vele szemben az voltam, és előszedtem a romantikus énemet, ami elég nehéz feladat volt, de megpróbáltam. Vele törődtem, mint ahogy fiatalon másokkal is, de aztán kiderült, hogy Ő terhes lett, én elmenekültem a felelősség alól. Ebből meglátszik, hogy mennyire bizonytalan és félős ember vagyok. Ott hagytam a lányt akit szerettem, mert beijedtem. Egy szemét voltam és vagyok is, ez úgy tűnik sosem fog változni, mert ez csak akkor volt más hogy, mikor velem volt. Talán most, hogy visszajöttem hozzá, megint olyan leszek, mint akkor, de ez persze kérdéses.

[You must be registered and logged in to see this image.]
CAT - 17 - 4-5 ÉV - -


story of my life

A szívem kihagyott egy ütemet, mikor meghallottam Samantha szavait. Lehetetlen, hogy igaz legyen amit mondott, biztos, csak félrehallottam valamit, nem lehet terhes. Vagy ha igen, akkor nem tőlem, hiszen mi mindig védekeztünk, legalább is azt hiszem. De ha nem tőlem van, akkor az azt jelenti, hogy megcsalt engem, amiben biztos vagyok, hogy lehetetlen. Ő nem az a fajta lány, aki csak úgy megcsal valakit, Ő inkább elmondja, hogy mi a baja, és nem valaki máshoz fordul, ahogy azt szerintem én tenném. Igen én egy csalfa dög vagyok, mindenki így ismer, de Sam-et sosem csaltam meg, és nem is állt szándékomban, hogy valaha is megteszem, mert Őt tényleg szerettem. Ő más volt nekem, mint a többi lány, akikkel csak ki-be ugráltunk az ágyba, majd mikor meguntuk egymást, tovább álltunk. Samantha sok minden volt számomra, de sosem volt játékszer, Ő volt a fény az életemben, a jóság, tudom milyen nyálasan hangzik ez, de mégis így volt. Ő volt a mindenem, bármit megtettem volna érte, hiszen meg is változtam érte. Jó ember lettem, vagy legalább is neki azt az énem mutattam, még ha eredetileg nagyon is nem olyan voltam. Vagy az is lehet, hogy mindig is az igazi énem rejtettem el és az, az igazi amit neki mutattam? Annyi éven át hazudtam volna magamnak is mindenki másnak is, hogy én egy nagyon rossz ember vagyok, amikor nem is? Nem ez biztos nem így van, hiszen akkor nem gondolkoznék ezen.
-Jake nem is mondasz semmit? Terhes vagyok érted?-mintha egy apró mosoly játszott volna az arcán miközben mondta. Szóval Ő örült ennek, nem úgy, mint én, mert engem ez megrémisztett, hisz' tudtam, hogy az a gyerek biztos az enyém. De akkor miért nem emlékszem arra, hogyan is jött ez össze nekünk? Pont nem ezen kéne agyalnom, hanem azon, hogy mit válaszoljak Sam-nek. Nem tudom, hogy az arcomon látszott-e a félelem, de féltem ettől az egésztől. Attól, hogy ennyi idősen akkora felelősséget kell vállalnom, amekkorát képtelen vagyok elviselni.
-Értem, de...de én... Mióta? És, hogy? Ez annyira hihetetlen!-a fejemet fogva ültem le. Muszáj volt leülnöm, mert éreztem, hogyha tovább ácsorgom össze esem. A fejem zsongott, elgyötört arckifejezésem volt, még mindig nem tudtam feldolgozni, pedig nagyon próbálkozom. pár perce tudom ezt az egészet, de már most úgy érzem, hogy éveket öregedtem. Hosszú távon erre képtelen lennék..
-Nem régóta tudom. Na szerinted, hogy lesz egy gyerek?-cinikus volt a hangja, amit meg is értek, hiszen tudom, hogy van a gyerek, de én nem is így értettem. Igazából én magam sem tudom, hogy értettem, csak össze-vissza beszéltem zavaromban. Hirtelen felálltam és járkálni kezdtem, de egy pillanatig sem néztem Samantha felé, nem tudtam a szemébe nézve erőt gyűjteni ahhoz amit mondani akartam neki. Végül megálltam és felé fordultam, de tekintetét kerültem, csak egy pontot néztem az arcán, ami messze volt a szemétől.
-Én...nekem...nekem ez nem fog menni. Sajnálom Sam.-ennyit mondtam neki, mielőtt kiléptem volna az életéből. Szemét tett volt elismerem, de féltem, ahogy most is. De muszáj vele megbeszélnem, ezt, tudatnom kell vele, hogy miért tettem, amit tettem, hisz ezzel még segítettem is nekik. Kimaradtam a balhéimból, nem keveredtek bele semmi, ezzel védtem őket is, és magamat is, de itt az ideje, hogy pontot tegyek az úgy végére.





A hozzászólást Jake Redhood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 25, 2014 11:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


jake redhood Empty
TémanyitásTárgy: Re: jake redhood   jake redhood EmptyVas. Május 12, 2013 6:41 am



Elfogadva!


Drága Jake!Nem szép dolog magára hagyni egy terhes nőt. Nagyon nem szép dolog! Remélem képes leszel helyrehozni a hibáidat.
Menj avatart foglalni és jó játékot!


Vissza az elejére Go down
 

jake redhood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Civilek életrajza-