HOLLIS UNIVERSITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!





























Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Szomb. Május 03, 2014 6:36 am-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Végzet Ereklyéi
corinne l. hawkins × EmptyPént. Feb. 13, 2015 8:24 am by Vendég

»  ⊰ Mysterious New Orleans
corinne l. hawkins × EmptyKedd Nov. 25, 2014 8:23 am by Vendég

» Elkészültem!
corinne l. hawkins × EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:31 am by Hailey Winslow

» Hailey Winslow
corinne l. hawkins × EmptyCsüt. Okt. 09, 2014 8:30 am by Hailey Winslow

» London Life
corinne l. hawkins × EmptySzer. Szept. 10, 2014 3:50 am by Emilia Russ

» Gitta & Ivy közös lakrésze
corinne l. hawkins × EmptySzer. Szept. 03, 2014 12:06 am by Ivy Thornton

» Szaklista
corinne l. hawkins × EmptyPént. Aug. 15, 2014 3:01 am by Anna Smithwick

» Avatarfoglaló
corinne l. hawkins × EmptyPént. Aug. 15, 2014 2:57 am by Anna Smithwick

» Anna Smithwick
corinne l. hawkins × EmptyPént. Aug. 15, 2014 1:23 am by Sosie Morgenstern


Megosztás
 

 corinne l. hawkins ×

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Corinne L. Hawkins

Corinne L. Hawkins
::say something : 1
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 29
::where we belong : × palm bay
::one day : × if the crocodile ate the enemy does not mean that it became your friend.

Kappa


corinne l. hawkins × Empty
TémanyitásTárgy: corinne l. hawkins ×   corinne l. hawkins × EmptySzer. Május 01, 2013 12:36 am






Corinne Laura Hawkins
If the crocodile ate the enemy does not mean that it became your friend.


tizennyolc;kappa;phoebe tonkin;mikor milyen;corie, cora;




Corinne nem az, akinek sokan gondolják. Na jó, talán mégis az... A lány, akit valamiért mindenki kedvel, ám senki sem tudja miért. Talán mert ő az a laza csaj, aki az önfeledt bulizás közben nem süllyed le egy bizonyos szintre, inkább fennmarad ott, ahol mindig is volt. Nem hagyja, hogy bárki bármit mondjon róla, még ha annak a bárminek alapja is van. Attól függetlenül, hogy úgy viselkedik, mint egy olcsó szajha, a legtöbben nem így gondolnak rá. Szeretik, mert mindennek ellenére nem száll el magától, le tud ülni bárkivel és egy értelmeset tud beszélgetni, ha pedig szükség van rá bedobja a humoros énjét. Néha pedig belegondol abba, hogy az édesanyja nélkül ez nem így alakult volna. Ő segített neki abban, hogy megtalálja önmagát, a nem épp helyes úton. Corinne mégis képes jól érezni magát.
Külső tulajdonságait tekintve, bizony jó géneket örökölt. Anyja sem a semmiből tudta elcsábítani azt a sok férfit, az pedig hogy a számára ismeretlen édesapja modell volt csak egy másik kihagyhatatlan tény. Gyönyörű zöld, hosszú, fekete szempillákkal rendelkező szemeivel sok férfit bolondított már magába ő is, többiekétől kiemelkedő, különleges arcát pedig hosszú barna hajzuhatag keretezi. Szereti a változásokat így nem csoda, hogy ez a bizonyos korona szőkés-barna, sőt teljesen szőke is volt már. Ha már a változásoknál tartunk, áttérhetnénk a ruhákra. Stílusos, változatos ruhákat hord, kedvtől és eseménytől függően. Van amikor kedve van kicsípni magát, ilyenkor felvesz valami vadító, nőcis ruhát, ám van amikor csak egy farmer-pulcsi kombót érez szükségesnek. Az már egy másik téma, hogy ebből az egyszerű összeállításból is ki tud hozni egy extrém, szexi outfitet. Alakját tekintve, bátran állíthatjuk, hogy csinos, nőies, s kellően edzett.





Várni valamire, ami tudom, hogy soha nem jön el.
Nos, ez nem épp az én világom. Megszoktam, mindig megkapok mindent, amire csak vágyom, nem kell megdolgoznom semmiért. Így neveltek. Ücsöröghetek egész nap egy fotelben, majd egész éjszaka az év legnagyobb buliján tombolhatok. Érdekes, nem? Csak én vagyok anyának, mégsincs meg benne az a nagy aggódás, mint a legtöbb szülőben. Bízik bennem? Lehet, de nem vagyok benne biztos. Egyszerűen csak tudja milyen az, ha valakit eltiltanak valamitől vagy valakitől, nem tehet meg bármit, s fél a következményektől. Így volt ez anyával is, és nem félek kimondani, ezért lett belőle egy érzéketlen ribanc. Ezért ment hozzá tizennyolc éve egy vénemberhez, s szült gyermeket egy vadidegen szépfiúnak, mondva hogy a hetven körüli Bernarttól van. Mázli, hogy legalább az öreg bevette. Anya lassan mindent elért az életben, amit csak akart, a befolyás végülis sok mindenre képes. Aztán Bernart hirtelen szívrohamban elhunyt, vagy fogalmazzunk úgy, hogy eltették láb alól? Kinek hogy tetszik... Az örökség mind a markunkban volt, milliárdokat érő hitelkártyák formájában.
Nem akartam olyan lenni, mint ő. Anya, akit idegenek társaságában csak Mirandának hívhattam mégis mindenképp olyanná akart formálni, azt hajtogatta, hogy csak így érhetek el valamit hosszútávon az életben. Talán igaza volt, nekem mégsem ez volt az álmom. Sok éven keresztül néztem azt, ahogy anya elrángat különféle márkás üzletekbe, divatbemutatókra, fiatal srácokkal flörtöl, a próbafülkékben egyszerűen csak megdugatja magát velük, aztán szépen hazamegyünk, ahol Bernartot próbálja megtartani magának – vagy talán csak a bizalmát. Ez ment végig, anya a lelke mélyén nem tűnt túl boldognak – még ha csak nagyon kevés időt is szánt rám, elmélyült beszélgetésekre. Arra nevelt, hogyan tapossak bele emberek lelkébe bűntudat nélkül, hogyan hazudjak, hogyan csavarjak az ujjaim köré teljesen valakit, mert „nekem csak így lesz jó”.
Már majdnem sikerült neki, de így is olyan voltam már, mint egy elkényeztetett liba, aki minden második pasival flörtöl, minden harmadikkal pedig a mosdóban hempereg. Olyan lány, aki a suliban a királynő volt, ám mindenki lány utálta. Lehet, hogy nem csak a lányok, de a pasik miért fordítottak volna nekem hátat? Nem számított, követtem Miranda „az utálók tesznek híressé” elvét. Hiba volt.
Eljött az én időm. A változás ideje. A Hollis.
Ja hogy mégsem? Itt jöttem rá igazán, hogy van értelme annak, amit éveken keresztül hajtogatott nekem anya. Ezek nélkül ott lettem volna lenn, a stréberek, a kockák, a művészek szintjén, akik éppenséggel senkit sem érdekelnek. Akiket a folyosón lenézően köpdöstek. Ki akarna szándékosan közéjük tartozni, könyörgöm? Maradtam az, aki voltam, csak csiszoltam kicsit a jellememen. Egy ici-picit...




honey;kettő év;xteen;nope;



A hozzászólást Corinne L. Hawkins összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 21, 2014 10:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yasmine Brook

Yasmine Brook
::say something : 218
::born this way : 2013. Apr. 30.
Age : 33
::where we belong : ♔ Palm Bay
::one day : ♔ What’s the secret? Just turn your can’ts into cans and your dreams into plans!
::wayfaring stranger : ♔ the second princess

Kappa


corinne l. hawkins × Empty
TémanyitásTárgy: Re: corinne l. hawkins ×   corinne l. hawkins × EmptySzer. Május 01, 2013 1:02 am



Elfogadva!


Óh jaj vigyázz kicsi C. !Nehogy anyád sorsára juss! Mind szép és jó, hogy imádnak az emberek de mi történik ha fény derül arra, hogy mégsem vagy olyan tökéletes mit amilyenek látszol?
Összességében egy elég érdekes karaktert hoztál nekünk a Hollisra remélem melletted nem lesznek unalmasak a bulik. Sipirc játszani! ( :

Vissza az elejére Go down
 

corinne l. hawkins ×

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
HOLLIS UNIVERSITY :: karakterek :: elfogadottak :: Kappa tagok életrajza-